Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıda arkadaşların dediği gibi 2020 gibi çıkar. Çünkü artık 7 sene oluyor. Ve gayet yeterli bir süre. Bir pro sahibi olarak ben bunu bilerek aldım. Yani pro nun beni max 4 yıl götüreceği durumunu hesaba kattım. Pro almayı düşünenler de bunu hesaba katması gerek. Zaten pro almaya hiç kimse kimseyi zorlamıyor. İsteyen alır isteyen almaz. Daha detaylı oyun oynamak isteyen alır. Yani ps4 ün ömrü gayet de iyi yani. 7 sene az uz sene değil.

Asıl mesele geri uyumluluk olacak mı? Sony plus üyeliği konusunda xbox ı örnek alarak plus u ücretli yapmıştı ps4 de. Acaba yine xbox one ın geriye uyumluluk özelliğine özenerek Ps5 de ps4 oyunlarını oynayabilecek miyiz? İnşallah Sony bir güzellik yapar bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 2 Aralık 2017; 15:23:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineHakim

TLOU nun debut traileriler 2011 PSX de tanıtılmıştı 2013 Haziranında oyun çıkmıştı.Yeni oyunda da bunu korursalar umarım oyun 2018 Haziranında çıkar. Bunu da her yere yazıyorum ama 2018 2013 ün aynısı olacak.
    2013 Mart = GOW Ascension
    2013 Haziran = TLOU

2018 Mart = GOW
    2018 Haziran = TLOU Part 2

Edit:Playstation Experince 2014 yılında başlamış.Debut Trailerinin Aralık 2011 gibi paylaşınca PSX de tanıttılar zannettim.

GOW tamam.
  • Arkadaşlar bu sene tam olarak çıkıcak oyunların ne zaman kesin çıkıcağını nasıl anlıyacaz her hangi bir proğram,panel vb. İle mi açıklayacaklar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerlico

Arkadaşlar bu sene tam olarak çıkıcak oyunların ne zaman kesin çıkıcağını nasıl anlıyacaz her hangi bir proğram,panel vb. İle mi açıklayacaklar ?

PSX de bazıları açıklanır

Last of us 2 çıkış tarihi, E3 2018 de açıklanır bence.2019 Nisan gibi çıkar
    Daha önce çıkmasını beklemek biraz hayal olur.2018 yılı zaten dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 5 Aralık 2017; 16:50:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Arkadaşlar bu sene tam olarak çıkıcak oyunların ne zaman kesin çıkıcağını nasıl anlıyacaz her hangi bir proğram,panel vb. İle mi açıklayacaklar ?

Hocam E3 taa Haziran'da ben o zamana kadar çıkıcak oyunları kesin olarak nerden öğrenebilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Hocam E3 taa Haziran'da ben o zamana kadar çıkıcak oyunları kesin olarak nerden öğrenebilirim

Sony America da adamın yoksa öğrenemezsin önceden
    God of War,Shadow of the Colossus,Detroit Become Human,Spiderman,Days Gone ikişer ay aralıkla çıkar 2018 de
    2019 a da Ghost of Tsushima,Wild,Last of Us 2,Death Stranding ve Bloodborne 2 çıkar bence
    Kendi tahminimdir.Ghost of Tsushima bu ay bile çıkabilir.onlar açıklamadan bilemeyiz

• Elinize sağlık hocam güzel çalışma olmuş ;)
  • Sağolun teşekkürler

• 2019 da %99 ps5 gelir Sony nin son çıkardığı ex de TLOU 2 olur ps5 sezonu açılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 8 Aralık 2017; 15:7:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    Kardeşim profesyonelce olmuş,eline sağlık.Uncharted için de yapabilirsen seviniriz

• Son 2.5 gün
  • Merhaba arkadaslar..

Ps4 Pro satin aldim ve oncelikle Last of us oynamaya basladim. Samsung 55mu8000 4k tv sahibiyim. Sorum ise bu oyun 4k desteklemiyor mu? Ayarlarda hdr yi actim cozunurlugu kare oranina ayarladim 60 fps sabit 1080p diyor. 4k yi bulamadim.

• Kadir59 kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendi ayarlarında mevcuttu diye hatırlıyorum

• Oyun 4k 60fps desteklemiyor. Zaten bunu şuan konsolda desteklemiyor. 60fps yaparsan 1080p full hd çözünürlüğe gelir. 60fps kilidini kaldır,yani 60 fps sabit olarak uygulama kapat o ayarı belki 4k çözünürlüğe yükselir.Ben 4k tv ile pro’da oynamadım oyunu ama tahminlerim sadece bu.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Aynen oyunun 60fps kilidini kaldirinca 1800p oluyor ve golgeler yuksek seviyeden Normale dusuyormus hocam.

• Dün ödülü God of War'in elinden kapmasiyla sinir oldum The Last of Us'a Daha 2018'de çıkacağı belli degil, ama ödüle aday gostermisler. 2018'de cikacaginin isareti olabilir.

2018'de cikmayacaksa yaziklar olsun bos yere ödülü çaldı

• Yarın gameplay gelirmi acaba. Muhtemelen E3 için bırakacaklar ama umut fakirin ekmeğidir. :)

• Gelicek büyük ihtimal gelsin lütfen :(
  • Last Of Us 2 olmaz beyler,panele çıkıp boş boş konusacaklar.1.5 senesi olan oyunun neyini konusacaklarsa artık anlamadım gitti...

Geçen sene de panel yaptılar hâlbuki

• 2018 de çıkacak diyor heryer çıksın artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.