Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bunun ile bir bilgi yok ama karşı cins ile bir ilişki yaşamayı tercih etmiyor bu yüzden olmaz demiştim
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Hocam, hayatı anlam kazansın diye hayatından olmayı tercih eden biri, işe yarayacaksa eğer, karşı cinsle de bir ilişki yaşar ki tek gebelik yolu karşı cinsle ilişki yaşaması değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BayCicik kullanıcısına yanıt

Hocam Ellie'nin karşı cinsle ilişki yaşamaktan kaçmasının nedeni karşı cinse soğuk olmasından çok ilk oyundaki yaşlı sapığın yarattığı travma da olabilir.
  • Ever olabilir. Karşı cinse bakışına olan cevabım bir üstteki mesajda 🙂

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    İleride ne olur ne yaşanır bilemiyoruz tabi dediğiniz olabilir de olmayabilir de olduğunu varsayarsak çoçuğunun da bağışıklık kazanacağını düşünüyorum.
  • Telefon icin arka plan fotoğrafı isteyen arkadaşlar icin buldum bunlari :))

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

:((

Kaynak
    Twitter’dan: @ Berduu
    Link:https://mobile.twitter.com/Berduu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 11 Temmuz 2020; 20:38:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Periah kullanıcısına yanıt
    Onunla alakası yok sanırım hocam. Dlc ilk oyundan önceki zamanda geçiyordu ve Ellie kız arkadaşına ilgi duyuyordu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Targaryen96 kullanıcısına yanıt
    bu elemana hastayım ya çok kafa
  • Last of Us Part III Spoiler

Dina nın da uzaklara gitmesi ile bunalıma giren Elie, Abbyi neden bıraktığını sorgulamaya başlar. Aslında bunun altında içten içte Abby den hoşlandığı hissi kendisini yiyip bitirmektedir. Sonunda yollara düşerek Abby hakkında araştırmalar yapar ve bir kez daha Abby nin izini bulur. Abbyi bulduğunda onun hakkında hissettiklerini kendisine açıklar ve Abby de bu hislerine karşılık verir ve Elie ile Abby beraber yaşamaya başlarlar. Dina, Elie ve Abby arasında ki ilişkiyi öğrenir ve intikam almak için peşlerine düşer. Bu arada Abby ve Elie de son kalan Ateş böcekleri ve Scarları yok etmek için savaşmaya devam etmektedir. Aynı zamanda intikam peşinde ki Dina ile de uğraşmak zorunda kalırlar. Sonunda Dina, Elie yi yakalar ve ağzını burnunu kırar, tam öldüreceği sırada Abby olay yerine yetişir ve Dina ya Elie yi öldürmemesi için yalvarır. Eğer kabul ederse beraber de 3 lü olarak yaşayabileceklerini söyler ve teklif eder. Elie nin de olabilir demesi ile Dina da bu fikre sıcak bakar ve Elie yi öldürmekten vazgeçer ve Elie, Abby ve Dina beraber yaşamaya başlar. Kalan Ateş böcekleri ve Scarlar da temizlendikten sonra 3ü sonsuza kadar beraber mutlu mesut yaşamışlardır. Dina nın bebeğine ne olduğu bilinmiyor.

• Tam da senaristen beklenen bir senaryo
  • spoiler butonunu gereksiz yere kullanmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

spoiler butonunu gereksiz yere kullanmışsın.
    II. oyunu oynamayanlar olabilir. Onlara haksızlık etmeyelim.
  • Efsane hikaye. bunun ingilizcesini neile at, ertesi gün seni nd'ye alır. Beğenmeyenlere de xbox fanboyu,oyunu anlamamışlar dersin olur biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Hocam bu tarz oyunlar için oturup ciddi ciddi teori kasılmaz neden mi ? Çünkü bir zombi salgını başladığında 5 bin kişilik bir askeri gücün dahi milyonlarca zombiyi çok kısa sürede öldürüp herşeyi kontrol altına alması beklenir.

Bana şunu söyleyin yüz bin tane zombi 1 tanka karşı ne yapabilir ?

O nedenle bu tarz oyunların hikayesinde mantık aranmaz.
    Tam olarak düşündüğümü özetlemişsin. Hep bu yüzden zombi yapımlarını biraz saçma bulmuşumdur. Istediği kadar işler çığrından çıksın, herhangi bir güçlü ülkenin ordusu dünyayı rahatça temizler. Orduların şuana kadar yaptıklarına kiyasla zombi salgını aşırı derecede basit kaçar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 12 Temmuz 2020; 1:43:26 >
  • Ciddi olarak soruyorum dalga vesaire değil amacım. Senaryoda tam olarak nereden bu kadar nefret ettiniz ve niye bu kadar nefret ettiniz ? bende sevmedim senaryoyu yazdımda 1068. sayfada dileyen okur ama sizin kisi bir ürün için haddinden fazla gereksiz, abartı bir sevmeme durumu bu kadar umursamayın bence. Bu arada size demiyorum sadece siz ikinizin nicki aklımda diye size sordum yoksa genel olarak soruyorum sevmeme olayını abartanlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Temmuz 2020; 2:40:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofbet

bu elemana hastayım ya çok kafa
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Şuan uykuluyum, detayına sonra girerim belki (aynı şeyleri de tekrar tekrar yazmaktan sıkıldım) ama kısaca nefretin nedenleri: bu kadar kötü bir hikayenin tlou gibi çok sevilen bir oyunun devamında işlenmesi, ilk oyuna bir bakıma ihanet edilmesi ve çok zor bir şeyi deneyip çoğu kişide başarısız olması (oyunun 2.yarısı). Bu oyun tlou'nun devamı değil de bağımsız bir oyun olsaydı millet kötü der geçerdi, kimse sallamazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 12 Temmuz 2020; 3:58:20 >
  • Targaryen96 kullanıcısına yanıt
    Detaya girmeye gerek yok kısaca sormuştum zaten bende sevmesem de sizin kadar başarısız olduğunu düşünmüyorum .
  • 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.