Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10751076107710781079
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Kabul ediyor.
    Benim içinde iyi oldu, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Harika olmus ustad

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Teşekkür ederim.

Alıntıları Göster

• THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
    THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 22 tane fotoğraf çekmişim oynarken bu benim için rekor hiç uğraşmazdım normalde ama fotoğraf almaktan oynayamadım bunda.
  • Jadura-CA kullanıcısına yanıt
    2. si tam telefon duvar kağıtlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Multiplayerın ps5'e geleceği kesin mi ? Ps5 aldığımızda ücretsiz yükseltme olur mu acaba ? Birinci oyunun multisi çok sarmıştı
  • Fake ergen hesap kaynıyor forum neolmuş buralara böyle

• Çok yanlış bir yorum beyzbol değil la golf golf 😂

• Forumda daha küfür etmeden düşüncelerini aktaramayanların olması ne acı küfür etmeden kendini ifade edemiyor yazık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • Bir soru; Ellie'nin olası çocuklarının bağışıklık sahibi olma ihtimali konusunda ne düşünüyorsunuz?

Az önce bir arkadaşla konuşurken öyle aklıma geldi. Sorayım istedim.

Genel hatırlatma; herkes oyunu çıktığı gibi oynamıyor. Konuya mesaj yazan herkesten spoiler butonunu daha aktif kullanmasını rica ediyorum.

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarz oyunlar için oturup ciddi ciddi teori kasılmaz neden mi ? Çünkü bir zombi salgını başladığında 5 bin kişilik bir askeri gücün dahi milyonlarca zombiyi çok kısa sürede öldürüp herşeyi kontrol altına alması beklenir.

Bana şunu söyleyin yüz bin tane zombi 1 tanka karşı ne yapabilir ?

O nedenle bu tarz oyunların hikayesinde mantık aranmaz.
  • Dikkatimizden kaçacağını bildikleri halde uğraşmışlar.

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olmaz hocam ellie nin cinsel tercihi belli çünkü tartışırken bu detayı unuttunuz sanırım.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    O dünya içindeki mantık üzerine bir teori kasılabilir diye düşünüyorum. Bu ihtimal üzerinden ilerleyip oyunda kullanırlar mı diye düşündüm sadece.

O dünyadan bir çıkarım yapıp gerçek dünyaya adapte edelim derdinde değilim.

• Periah kullanıcısına yanıt
    100 bin tane zombi tanka aynı aynda vurduğu zaman tanka ne olur peki ? her hikaye için teori üretilebilir ama hikaye yoksa ortada sizin de çok iyi bildiğiniz bazı oyunlar gibi teori üretilmemesi gayet normal ortada bir hikaye yok çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 11 Temmuz 2020; 16:45:11 >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Hocam cinsel tercih ayrı bir konu.
    Onun vücudunun böyle bağışıklığı olan bireylere olanak verebilecek olması ayrı.

Sonuçta Ellie'nin tercihinden bağımsız bir şekilde vücudunun gebeliğe imkan vermediği yönünde bir bilgi yok, yani doğurganlığıyla ilgili bir sıkıntıdan bahsedilmiyor.

• Dolayısıyla unutmadım o detayı hocam 😂

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarz oyunların evreni kağıttan bir kule gibidir. Gerçeklikle en ufak bir bağları yoktur. Neden derseniz. Kıyamet sonrası bir dünya zombi gibi aciz varlıklar nedeniyle oluşamaz zombilerin hepsini temizlemek birkaç haftalık bir iş insanlar için.

o tarafıda kıyamet sonrası bir dünyada burada resmedildiği gibi ortalıkta güçlü kadın figürü - sjw unsurları kalabileceğinede inanmıyorum. Ayrıca doğru düzgün iki kelime ile kendini ifade edebilecek insanlar bile ortadan kalkar neden mi ? Çünkü zombi için söylemiyorum başka bir nedenle küresel bir yıkım olduğu zaman ve bunun üzerinden yıllar geçiğinde bunu kültürel bir yıkım izler. Dolayısyla sokakta kalan adamın iç anadolu köylüsünden veya aborjinden veya ortaçağ avrupalısından farkı kalmaz.

Dolayısıyla teori kasılacak bir evren veya hikaye bulunmuyor ortada. Yani odadaki fili görmezden gelirseniz tabiki teori kasabilirsiniz ama fanteziden öteye geçmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 11 Temmuz 2020; 16:50:34 >

• 
Sayfa: önceki 10751076107710781079
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.