Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyun gibi Türkçe gelecektir oyun neden böyle dediniz anlamadım. Ama fiyatından dolayı alabilecekmyiyiz orda herkesle hemfikirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah ellie oyunun ortalarına doğru ölürde joel ile devam ederiz. Onun intikamını alsın mesela. Bir anlamda öz kızınında intikamını almış olur. Alın size harika bir intikam senaryosu. Ellie den de kurtulmuş oluruz böylece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

İlk oyun gibi Türkçe gelecektir oyun neden böyle dediniz anlamadım. Ama fiyatından dolayı alabilecekmyiyiz orda herkesle hemfikirim.
    Adamlar hiç satmayacağını bile bile Türkçe yapar mı bu saatten sonra? 500 TL olsa kim alabilir? Adamlar da görüyor dövizdeki artışı sonuçta.

• Ben zannetmiyorum öyle birşey olacağını. Oyun Türkçe olur büyük ihtimal. Zaten daha çıkış tarihi bile belli değil belki 2019 sonuna doğru çıkacak. O zamana kadar köprünün altından çok sular akar.

• THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vio35

Hasret bitti diyeceğiz, ardından part III'ü bekliycez.
    ohoo ne yaptın hocam ps5'in ömrünün sonlarına daha çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

preorder standart edition 800₺, deluxe edition 1000₺
    the last of us part 2 satılır

ps4 takası kabul edilir

• Valla ben bu seneki meşhur ex oyundaki gibi bir ters köşe bir sürpriz bekliyorum açıkçası. Oyunun yarısını elie yarısını joel ile oynamaya bile razıyım açıkçası. Joel hiç gözükmedi oynanışta vs ama umudum tükenmedi. Nd umarım joel i öldürmek gibi bir hata yapmaz hiç gerek yok buna gerçekten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10249_00-TLOUPIIOUTBREAK1 Ellie Theme

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10249_00-TLOU2ELLIEAVPACK Ellie avatarları

ücretsiz ikisi de
    teşekkürler dostum, tema paralı olmadan kaptım hemen

• Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Adamsın kardeşim Söylemesen haberimiz yok valla çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10249_00-TLOUPIIOUTBREAK1 Ellie Theme

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10249_00-TLOU2ELLIEAVPACK Ellie avatarları

ücretsiz ikisi de
    işte paylaşım bu . Eyvallah.

Ellie avatarları iyiymiş

• Elie tema çok iyimiş haber için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz olay naturalizm soyaçekim olayı hocam :D
    Tesekkurler

• Ben açıkçası Ellie ile oynayacak olmamızdan daha memnunum güçlü kadın karakterler benim için her zaman daha derin bir bağlılık yaratıyor. Left Behind ile zaten bu oynanışa müthiş bir drama özgeçmişi de kattılar. Karakterin lgbt olması falan çok önemli değil benim için, sjw veya pc bir uygulama olduğunu da düşünmüyorum. Her lezbiyen, gay gördüğümüzde de buna sjw damgası vurmak bence en az sjwlik kadar itici olmaya başladı. Ellie bu duruma çok ters bir karakter değil, zor bir dünyada, zor şartlar altında yakınlaşabildiği ve onu gerçekten koruyan, sahiplenen ilk kişinin bir dişi olması zaten oldukça sürreal bir evrende onun için sevgi kavramını ayrı bir boyuta çekmiş olabilir. Çok sert devam eden yaşamı, kayıpları onu fazlasıyla baskın bir korumacı yapıya da sürüklemiş olmasından dolayı, bir erkeğin olmak yerine, bir kadını sahiplenmek istemiş olması da pek tabi. He diversity namına oyuna asyalı, melez tenli falan fistan karakterler katmak evet biraz zorlama gibi duruyor ama Ellie konusunda bunun yersiz olduğunu düşünüyorum. Joel le oynama imkanı umarım verirler ben de çok isterim, ama Ellie ile oynayacağım için de oldukça heyecanlıyım. Witcher da da Ciri ile oynamak benim için ayrı bir zevkti(kaldı ki Witcher ın asıl mevzusu Ciri etrafında dönüyor Ciri ana karakter olsa bile absürd değil zaten), Lara yı da hiç bir zaman yadırgamadım, Twd serisinde Clem ile oynadığımızda da gayet mutlu oldum. Bir harman yapılması bence en iyisi fakat erkek, kadından çok benim beklentim karakterin verdiği derinliği karşılaması. Ellie karakteri bunun dibine kadar karşılığını veriyor. Bu oyunda da bu söylenenlerin boşa olduğunu göstereceklerdir zaten. Trailerlarda gördüğümüz Ellie nin bütün histerik halleri bile bunun en büyük göstergesi.

Avatarlarla, temayı da döşedim. Mutlulukla Ellie gelene kadar bekleyeceğim.

• Bugüne özel Ellie teması var store da ,sınırlı süreli ücretsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Nerde göremedim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myres

Nerde göremedim ben
    Store da temalar kısmında vardı ben indirdim.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.