Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

God of War Ascension - 12 Mart 2013

The Last of Us - 14 Haziran 2013

2018 de ise benzer olur

God of War - Mart 2018

The Last of Us Part 2 - Haziran 2018
  • Küfürlere hazırım
    Last of Us çok iyiydi ama overrated'dı. Gelmiş geçmiş en iyi oyun falan, yapmayın arkadaşlar. Tamam bu da çok iyi olacak ama ilk oyun kadar beğenilir mi bilemem. Yinede merakla bekliyorum. Pro almayacağım ama, Sony'yi çok sevsem de para tuzağından başka birşey değil PS4 Pro.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

Oyundaki yeni yüz teknolojisinden ufak bir demo gösterdiler.Oyunda Ellie'yi kontrol edeceğimizi söylediler,Ellie'nin yaşının 19 olacağını,oyun atmosferini tanıtmak için birkaç sanatsal resim(artwork)gösterdiler.Önemli bir şey daha varsa,arkadaşlar yazar zaten, uykulu kafa ile yarım yamalak izledim.

Kimse yazmamış ama bu videodaki ellie biraz sevimsiz mi olmuş ne.Keşke bu sefer gerçekten ellen page in yüzünü kullansalarmış.

• wither kullanıcısına yanıt
    İlk izlediğimde benimde aklıma bu geldi ama bu native hali.Elbet üzerinde yapılan oynamalarla tanıtımda ki haline getirirler.Naughty Dog Uncharted 4te nasıl iyi bir iş yaptığını gördük.
  • Kagan- kullanıcısına yanıt
    Trailerdaki ellie de sorun yoktu da burada sevimsiz çıkmış.Umarım dediğin gibi oyun içinde böyle olmaz.

• Efsane geri döndü.Bu part 2 ise part 3 falan da görürüz belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharted 4'ün az gelişmiş hali olacak işte bence kesinlikle fazla bekletmezler, 2017 yazında bile gelebilir, en geç 2018.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Uncharted 4'ün az gelişmiş hali olacak işte bence kesinlikle fazla bekletmezler, 2017 yazında bile gelebilir, en geç 2018.

Hocam dünkü trailerı göstermeden önce Super-Early diye bahsettiler. Ben ilk defa Super-Early diye bir şey duydum. Bence 2018 de görürüz. Yoksa zaten şuan 2017'de gibi bir şeyiz 1 ay kalmış.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Net bir çıkış tarih istemiyorum fakat umarım kısa zamanda şu aralıkta çıkacak derler. Misal 2017 son çeyreği gibi.

Ayrıca Joel ile 1 görev dahi olsa oynayalım, şu aşamadan sonra en zor kısım beklemek daha konsolum yok dünden beri Ps4 mü Pro mu araştırıyorum valla.
  • 2017 fazla iyimser olur hem bu yıl 4 5 tane ex çıkacak, aynı yıla hepsini çıkarmazlar. Hikayesi belki bitmiş olabilir de Uc4 dlc'si var ona zaman ayrılmıştır. 1 yılda pek mümkün görünmüyor. 2018 1. veya 2. çeyrek diyorum. Ubisoft olsaydı 2017 olabilirdi bak

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Mümkün değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler fragmanı türkçeye çevirseniz . son kısımdaki konuşma nedir acaba ?
  • Cikis tarihini Scorpio donemlerine denk getirirler sanirim exc. Oyunlarla vuracak xboxu Donanim bi here kadar Bu oyunlar varken Scorpio olu dogacak;)

• Bu heyecanlandıran bir duyuru oldu. Umarım en kısa sürede çıkar oyun da beklemekten kanser etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Küfürlere hazırım
    Last of Us çok iyiydi ama overrated'dı. Gelmiş geçmiş en iyi oyun falan, yapmayın arkadaşlar. Tamam bu da çok iyi olacak ama ilk oyun kadar beğenilir mi bilemem. Yinede merakla bekliyorum. Pro almayacağım ama, Sony'yi çok sevsem de para tuzağından başka birşey değil PS4 Pro.

Slim ile pro arasinda 100 dolar fark var neresi para tuzagi hocam bunun :) Turkiyede isler degisiyor tabi, geciriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Vr

quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Ne ilgisi var hocam her oyun böyle ki siz yeniden oyun motoru mu yapıyorlar sanıyorsunuz :)

Çok ilgisi var ! sizin dediğiniz multiler için geçerli ama söz konusu PS EX oyunlar olunca durum bambaka;

Her yeni nesil için yapılan EX PS oyunlarında çoğunlukla "yeni nesil grafik motoru" kullanılır, Örnek: PS4 için ilk çıkan Killzone SHadow Fall veya PS3 de GOW 3. ve yapım süresi uzun olur bu oyun yeni nesil için çıkacaksa tabi. ama sonraki devam oyunun aynı grafik motorunun makyajanmış halini kullanıyorsa öyle 3-5 yıl değil max 2 yılda çıkmakta örnek ; PS3 için Killzone 2 2009 tarihli iken devam oyunu Killzone 3 2011 yılında çıkmıştır
    imdi gelelim Last Of Us Part 2 burası önemli Last of us 2 diye geçmiyor ! Oyun severler çok beklemesin diye yeni nesile çıkan LOU yepyeni grafik motıru kullanmadı mesela Update edilmiş olanı kullandı kullansaydı çıkış süresi uzardı buda etti 2 Yetmedi ise Hideo San da yepyeni grafik motoru geliştrime aşamasına girmeden Guerilla nın hazır motorunu kullandı ki millet çok beklemesin buda etti 3 İyi forumlar

Burada kendimi de alıntılim . Şimdi PS4 2013 yılında çıktı ve 3. hatta 4. yılına girdik hani nerede LOF 2 ozaman dediğinizi de duyar gibiyim ! Aynı firma Uncharted Yapıyor arkadaşlar belki ekipler farklı da olabilir ama aynı anda iki oyuna odaklanamazlar . Sonuç öncelik UC ye verildi . Bu firma UC yapmasaydı çoktan LOU yu oynuyor olacaktınız belki yeni bir Oyun motoru ile ama Update edilmiş LOU part 2 olarak çıkıyor . yeni nesil grafik motorunu PS5 e çıkarırlar artık devamı gelirse tabi LOU serisinin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Vr -- 4 Aralık 2016; 15:56:44 >

• Tüylerim diken diken oldu ya ilk bakarken.Umarım ilk oyunun izinden gider.
  • Ceviren yoksa trailer'i kendimce cevirdim.

Olum golgesi vadisi boyunca yururum
    Hicbir kotulukten korkmam, cunku tum bunlara körüm
    Silahim ve aklim beni yatistirir
    Cunku biliyorum ki dusmanlarim gelince onlari oldurecegim

Joel geldiginde:

-N'apiyorsun ufaklik, gercekten bunu surdurecek misin?
    -Kalanlarindan her birini bulup oldurecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 4 Aralık 2016; 16:50:7 >
  • hala titriyorum :") bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.