Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    The Last Of Us bu sene çıkmaz ise Sony inanılmaz tepki alır ki onu geçtim Microsoft E3'de büyük ihtimal Cyberpunk tanıtacak Sony'nin GOTY Oyun çıkarması lazım onlarda biliyor Days Gone'ın GOTY alamayacağını bence Ekim ayı sızıntısı büyük olasılıkla doğru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TLOU bu sene çıktı çıktı, çıkmadı Amy Henning+Hideo Kojima+Neil Druckmann birleşse kurtaramazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıktılar artık ya. Kaç sene önce duyurdular hala geliitirme sürecinde diyorlar. Oyun çıkmadan oyuncuları oyundan soğuttular. Ha çıkarsa oynarmıyım, bilmem neyini bile bellerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 da çıkmayacak kafanıza koyun 2020 ilk çeyrek nisan mayıs LOU2, 3. çeyrek te Death Stranding, 4. çeyrekte zaten ps5 gelicek. Ghost of thusima yı ben bu sene bir süpriz yapıp gelecek gibi görüyorum ama oda çok az bir ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wight Lord

2019 da çıkmayacak kafanıza koyun 2020 ilk çeyrek nisan mayıs LOU2, 3. çeyrek te Death Stranding, 4. çeyrekte zaten ps5 gelicek. Ghost of thusima yı ben bu sene bir süpriz yapıp gelecek gibi görüyorum ama oda çok az bir ihtimal.
    TLOU2 2020'de de gelmeyebilir belki sonlarında. Ghost of Thusima bence de süpriz yapacak.
  • Bence planları TLOU'yu 2019'da PS4 için çıkarıp, 2020'de de PS5'e çıkartarak çifte satış yapmaktı ama tüm oyuncularda oluşan "geriye uyumluluk" beklentisiyle PS5'e geriye uyumluluk özelliği getirmek zorunda kaldılar. Bu da çifte satış olayının önünü kapattı.
  • 2020 mi, yok 2021 anasını satayım hatta biraz daha bekleyelim 2023 hedefini yakalayıp bir olalım iri olalım diri olalım bu ne be

• quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

2020 mi, yok 2021 anasını satayım hatta biraz daha bekleyelim 2023 hedefini yakalayıp bir olalım iri olalım diri olalım bu ne be
    Hocam maalesef oyun gerçekten 2021'e sarkabilir. 2019 imkansız zaten boşuna beklemeyin 2019'da çıkmasını boşa hayal kırıklığı yaşarsınız.
  • 2021 ne hocam 5 sene olmuş oluyor duyurulalı eğer öger bir şey yaparlarsa dünyanın tepkisini alırlar bu 1 oyun unutulmaya yüz tutmuş olur ve beklenti 0 a iner hype felan kalmaz bir çıkda kurtulalım artık mevzsuna döner aynı crack down 3 gibi yani buda 2 bunu göze alamazlar 2019 sonu olmasa dahi 2020 ortalarında %95 ihtimal çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 15 Nisan 2019; 22:32:33 >
  • Ben 2020 2.ceyrek diyorum (Nisan-Mayıs-Haziran)

• Şu anda HL3 çıksa beğenmeniz için nasıl bir oyun ortaya çıkması lazım? TLOU eğer 2019'da çıkmazsa beklentileri karşılayamayacak. Ne kadar iyi olduğu farketmeksizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında her şeyleri mevcut.

Ellerinde Senaryo ve gidişatı.
    MoCap. Oyun Motorlarını kendileri daha ileriye taşıyorlar.

Olumsuzluklar ne gibi olabilir ;

- Oyunculardan birisi set esnasında hastalanmış olabilir.( Süreç Uzar. )
    - PS5 için geriye uyumluluk için gerekli adım atılıyordur.
    - Days Gone çıkışı olduğu için gündeme getirmek istemiyor olabilirler.
    - E3 Sonrası Küçük bir etkinliğe bırakılmış olabilir.
    - Ve benzeri şeyler olabilir.

PSX19'da kendi etkinlikleri olacaktır orada ise yeni PS5 duyurularını gerçekleştirebilirler.

TLOU:P2'nin PS5'de nasıl bir görünümü grafiksel anlamda bizleri bekleyeceğini Etkinlikte gösterebilirler.

Bu yıl görmek istediğimiz bir Exc. bakalım artık. :)
  • Hayat hızlı gidiyor ama beklemeye değer nereden baksak 20-25 saat harika bir zevk yaşıcaz. Neil Druckmann takıntılı birisine benziyor oyunun kusursuz olmasını istiyor belli ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Aslında her şeyleri mevcut.

Ellerinde Senaryo ve gidişatı.
    MoCap. Oyun Motorlarını kendileri daha ileriye taşıyorlar.

Olumsuzluklar ne gibi olabilir ;

- Oyunculardan birisi set esnasında hastalanmış olabilir.( Süreç Uzar. )
    - PS5 için geriye uyumluluk için gerekli adım atılıyordur.
    - Days Gone çıkışı olduğu için gündeme getirmek istemiyor olabilirler.
    - E3 Sonrası Küçük bir etkinliğe bırakılmış olabilir.
    - Ve benzeri şeyler olabilir.

PSX19'da kendi etkinlikleri olacaktır orada ise yeni PS5 duyurularını gerçekleştirebilirler.

TLOU:P2'nin PS5'de nasıl bir görünümü grafiksel anlamda bizleri bekleyeceğini Etkinlikte gösterebilirler.

Bu yıl görmek istediğimiz bir Exc. bakalım artık. :)
    En büyük etken Days gone. Mayıs sonlarına doğru artık last of us a sıra gelir diye düşünüyorum.

• Bu oyunu bu kadar erken duyurmaları çok çok büyük bir hata. Yoksa bu oyun için 5-6 senelik bir geliştirme süreci çok normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hidetaka Miyazaki -- 16 Nisan 2019; 1:15:24 >
  • Hocam şimdi senin yanıtını okudum tüm hevesim gitti en fazla 30 saatlik bir oyun için 5 sene bekliyoruz ne bileyim düşününce çok saçma geldi 1 günde bitiyoruz hatta ama yapımı 5 sene sürüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RDR 2 7 yıl mı 8 yıl mı sürmüş.
    God of War 5-6 yıl sürmüş.
    Horizon Zero Dawn 4 yıl sürmüş.

Ghost of Tsushima 5 yıldır geliştiriliyor denmişti misal o oyunda hala tık yok sessiz firma 1 yıldır ne yaptıkları belli değil. Maalesef bende isyan ediyorum bazen ama elimizden ne gelir ki ömür bitiyor, biz bekliyoruz.

Teknoloji geliştikçe masraflar artıyor geliştirici firma da kaç kişi çalışıyor kaç milyon dolar paralar gidiyor bunun süslemesi cilalanması ve altyazı-dil destekleri, hazırlanması, müzikleri, hikaye yazımı vs vs derken süreç çok uzuyor.

Benim düşüncem bu kadar beklememizin sebebi tamamen yeni konsol yüzünden oraya da çıkartacaklar Sony bekletiyor geliştirici firmaları. AMD Navi mimarileri 2020'de gelicek. Yeni nesil cpu-gpu lar geldiğinde yeni konsollarda geldi demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 16 Nisan 2019; 1:13:46 >

• çıkış tarihi duyurulup 2-3 ay sonra çıkabilir bu oyunlar. zamanında sony'den birileri oyunları çok erken duyurup geç çıkarmak aslında iyi değil gibi birşey söylemişti, galiba 2017 sonları falandı. bundan sonra god of war'ın çıkışından 3 ay önce, spiderman'in 5 ay önce, detroit'in 25 gün önce, shadow of the colossus'un 3 ay önce çıkış tarihi duyuruldu. e3 zamanları ne kadar konferans yapmayacak olsalar da state of play gibi bir yayınla çıkış tarihi verebilirler. ben bu sene sonu tlou2 olmasa da bir oyun çıkacağını düşünüyorum. gerçi son fiyatlardan sonra hevesim kalmadı eskisi gibi o ayrı.
  • Bu sene icerisinde Death Stranding, Ghost Of Tsushima ve TLOU'dan en az 2 tanesi çıkacaktır bence, birincisi temmuz - agustos arası, ikinciside kasım - aralık arası çıkacaktır diye tahmin ediyorum. Bir digeride en geç ocak şubat ayına sarkabilir. Bir aksilik olmazsa hepsi bu sene cıkması planlanan oyunlar. 2020' sonlarına dogru Cyberpunk çıkar, 2021'de ise yeni God Of War oyununu çıkarırlar. PS5'te 2020 e3'de duyurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 17 Nisan 2019; 3:51:23 >
  • Neil Druckmann :

The Last of Us Part II's final scene has been shot

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 17 Nisan 2019; 7:14:13 >
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.