Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Overwatch'ın çizimleri efsanedir threesome bdsm ne fan art lar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir hocam çok doğal fan çizimi bunlar ama bazıları yapımcılar yapmış gibi davranmıyormu gülmekten kendimi alamıyorum

• Bu şekilde daha fazla satış ve sonucunda daha çok para kazanmış olacaklar hem maddi açıdan bakacak olursak bunu çok iyi kullanacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Chloe nin Nathan la romantik geçmişi var hepimiz biliyoruz, hatta Nadine de birkaç yerde Nathanın yakışıklığı olduğundan felan bahsediyordu yanılmıyorsam. Karakterlere tamamen aykırı bir fan art bu, Druckman tozuttu biraz sanki.
    Nadine biseksüel'dir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 11 Mart 2019; 13:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Nadine biseksüel'dir belki.

Alıntıları Göster
    O olabilir hocam ama Chloe kesinlikle straight. Straight bir karakterin eşcinsel halini paylaşırsan,oyunun yönetmeni olarak,tepki alman gayet normal. Joel ı gay yaptığını düşünün mesela, Ellie nin eşcinsel olmasında sorun yok o karakter zaten ilk başta öyle lanse edildi.

Anlamayıp atıp tutanlar biraz da bu açıdan baksın bence.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto81 -- 11 Mart 2019; 14:5:43 >
  • bu oyunun iyice suyunu çıkardılar ...adam akıllı dersin ki bu yıl çıkacak yada çıkmayacak ...çok uzattılar .. tamam kaliteli işler çıkarıyorlar ama tatlı heyecan olayını bitirdiler bence ...şahsen ben ilk başlarda heycanla beklerken artık sinirlerim bozulmaya başladı ..dalgaya vurdular iyice ..

• 2019 4. Çeyrekte cikar %90 olasilikla.. ekim kasim gibi..

• sony tüm yıl boyunca aralıklarla yapacağı state of play ın ilk kısmını pazartesi gece yapacakmış artık yeni videolar ve bir tarih verirler inşallah heyecanlandım
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Bi Joel oynanışı gösterseler güzel olabilir diycemde imkansız bişey istiyorum büyük ihtimal 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    joel in tek video dahi göstereleceğini sanmıyorum oyunun oynamadan anlayamıcaz joel nerde ne oldu kısmını bana kalırsa.
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam banada öyle geliyor oyun dünyasında ki en özenle en güzel oluşturulmuş karakter benim için favorim,umarım oynarız reisle fena animasyon yaparlar bu nesilde Joel'e o yüzden oynanabilir olmasını çok istiyorum

• Yeni video veya bilgi geleceğini sanmıyorum Death Stranding çıkış tarihi kesin gelecek ama Last of Us için hiç umudum yok

• Çok bel bağlamayin gecen yıl ki PS Experience gibi olursa uzulursunuz.

• Bence de bu etkinlikten pek bir şey çıkmayacak. Ama yıl içinde bunun gibi başka konferanslar da olacakmış. Sanırım belli aralıklarla oyun, donanım veya topluluk üzerine yoğunlaşan etkinlikler olacak.

• Arkadaşlar bir bilgi sızmış ne kadar doğru bilemem ama tam olarak şöyle;Sony Aylık Ps Plus oyunlarını canlı olarak etkinliğinde açıklayacakmış ve oyunlardan birinin The last of us olacağı söyleniyor onun hemen ardından ise Tlou Part 2 ile ilgili bir video geleceği söyleniyor ne kadar doğru bilemem ama bana gayet mantıklı geldi eğer Sony aylık Ps Plus oyunlarını canlı yayına saklıyorsa bir bit yeniği vardır bu işin içinde boşa hype yaptırmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 24 Mart 2019; 3:8:1 >
  • bi tarih verin ulan artık bekleye bekleye kuruduk tekellik sana hiç yaramadı sony
  • The Last of Us Part II is now listed in the 'Coming Soon' section on PlayStation UK, German & Italy site among other confirmed 2019 titles
    https://www.playstation.com/it-it/
  • 2 ay direk ön sipariş için ayırsalar en az 6 ay var çok erken tanıttı bunu sony 4 sene oldu 4

• Malesef Sony'nin bu sıkıntısı var yıllardır bekletmeyi seviyorlar ilk oyunda da baya bekletmişlerdi ama değmişti beklediğimize bunda da öyle olur, o değilde adamlar ne oyun yapıyor yaa şu noughty dog iyi ki var oyun piyasasında Joel gibi bir karakteri nasıl var ettiler gerçekten hayranım bu adamlara umarım ölmez reis oynarız onunlada.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.