Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam hem topitop hem hala çıkış tarihi vermedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neil Druckmann bu firmanın anasını sevdi, nerede Amy Henning nerede bu sjw zavallısı. Size söyleyeyim TLOU 2'nin satışları düşük olacak bu muhabbet yüzünden.

İlk 3 Uncharted'da Nathan karakterinin bir ağırlığı karizması vardı, 4'sünde Elena'nın köpeği yaptı bu adam. İlk 3 Uncharted'daki Nathan
    Kardeşini kurtarmak için karısına bahane uydurmazdı, direkt gerçeği söyler sonra da "İster arkamda olursun istersen de boşanırsın ama kardeşimi kurtaracağım." derdi
    .

Bu arada ön siparişe açılsın da en yüksek editionunu alıp geçeyim direkt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• New In-Game Image Of Ellie From A ND Worker

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • Ghost Of Tsushima-2020(Belki 2019 son çeyrek)
    Last Of Us 2-2020
    Death Stranding-2020

• Ben mi yanlış görüyorum yoksa adamlar Windows 7'mi kullanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Ghost Of Tsushima-2020(Belki 2019 son çeyrek)
    Last Of Us 2-2020
    Death Stranding-2020
    Days Gone'dan sonra Bir Exc. yada 2 Exc. daha çıkarır 2019'a güzel şeyler bırakmak adına. :)

Death Stranding / Last of Us : Part II olabilir.2019 Yılı İçinde.

Ghost of Tsushima ise hala belirsizlikte. (2020'ye Bırakılabilir.)

PSX19'da yada öncesinde Farklı bir etkinlik düzenleyip Bir kaç Tarih verilebilir diye düşünüyorum.
  • Sonbahar aylarında ikinci bir exc çıkarırlar benim de tahminim Ghost of Tsushima dan yana :)
  • 2.exc in death stranding olacağını düşünüyorum.

• Genelde 1 sene içerisinde 3 exc çıkar bende 2.Exclusive Death Stranding diye düşünüyorum
    3.Exclusive ise The Last Of Us Part 2 olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 9 Mart 2019; 15:59:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E3 sonrası özel bir etkinlik düzenleyip o zaman çıkış tarihi veriller diye düşünüyorum.

• Deathstreanding çıkış tarihi gecikmiş. 2019 zor ihtimal.

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Chloe nin Nathan la romantik geçmişi var hepimiz biliyoruz, hatta Nadine de birkaç yerde Nathanın yakışıklığı olduğundan felan bahsediyordu yanılmıyorsam. Karakterlere tamamen aykırı bir fan art bu, Druckman tozuttu biraz sanki.
  • Hepsi 2019'da çıkacak. 2020 Ps5 yılı.

• Ps5 büyük ihtimal 2020 de tanıtılıp 2020 kasım ayında çıkacak. Yani geriye kalan ex lerden 2020 ye sarkma olasılıkları yüksek.
  • Fan art bu adı üstünde neden bu kadar abarttınız anlamadım biri yapmış göndermiş adamda inanılmaz demiş ne desin bu iğrençliktir ,bu ne saçmalıktır ne biçim şeyler yapıpta gönderiyorsun mu desin
  • Neil Druckmann yalayıcısı da gelmiş. İyiye iyi kötüye kötü demeyi bir öğrenemediniz be.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Fan art bu adı üstünde neden bu kadar abarttınız anlamadım biri yapmış göndermiş adamda inanılmaz demiş ne desin bu iğrençliktir ,bu ne saçmalıktır ne biçim şeyler yapıpta gönderiyorsun mu desin
    Fan Art çizimlerinden yola çıkarak yorumlanması da ayrı bir cumhuriyet galiba. :)
    Ne çizimler var demek ki onları görseler Oyun Yönetmenlerini topa tutulacaklar. Bu anlayış ve düşünce değişmeli bence. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 10 Mart 2019; 19:25:25 >
  • Sam ile nathanı yapan da var hocam keşke görselermiş takmamak en iyisi bu arkadaşları

• Bu neslin kapanış oyunlarından biri olacak Lou 2 (ps3 te olduğu gibi) Ps5 e kesinlikle bırakmazlar ona da rms olarak gelir veya geriye uyumluluk olursa o şekilde oynanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Bu neslin kapanış oyunlarından biri olacak Lou 2 (ps3 te olduğu gibi) Ps5 e kesinlikle bırakmazlar ona da rms olarak gelir veya geriye uyumluluk olursa o şekilde oynanır.
    Aynen bende öyle düşünüyorum 91- 95 Milyon Satılmış bir cihaz var PS4/Pro olarak.
    İlk etap da PS4'ler için sonrasından PS5'e cilalanmış ve pürüzsüz bir oyunla Remastered olarak gelir.
    Bazıları PS5'e sarkar diyor ama ihtimal vermiyorum PS4'te duyurulan tüm oyunlar gelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.