Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

THE LAST OF US:PART II|PS4 ANA KONU|29 MAYIS 2020|TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
6.281
Cevap
114
Favori
353.628
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> THE LAST OF US:PART II|PS4 ANA KONU|29 MAYIS 2020|TÜRKÇE
Giriş
    832 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Biri zombi survival diğeri Ellie ile Joel'in hikayesi?

Alıntıları Göster
    Hocam öyle de biraz daha geniş bakarsak iki oyununda aynı ortak nokta da buluştuğunu fark edebiliriz bence,mesela bu oyunu gidip death stranding ile kıyaslamak pek mantıklı olmaz eğer kıyaslanacağı bir oyun varsa ona en benzer olan days gone'dır ben böyle düşündüğümden sanmıyorum bu sene geleceğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Game10line -- 29 Ocak 2019; 0:9:15 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SantaMonicaStudios87 -- 29 Ocak 2019; 1:1:1 >
    |
    |

ilk oyunun tanıtımdaki videolara bak, çok sinematik şeyler gösterdiler tanıtımda, oyunda yoktu. bu tür şeyler yapılır ve normaldir.
    ben beklentilerimi yükseltmek istemiyorum hem bu yüzden hem de ilk oyunda çok iyi bir son vardı. ikincisi çok gerekli miydi diyorum hala.
    |
    |
    Thejoker58906 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    adamlar cidden güzel işler yapıyorlar ama bu kadar insanları bekletmek çok kötü ..yani en azından bu sene çıkacak mı onu söylesinler.. artık twitlerinin altına ciddi tepkiler alıyorlar ..çıkmadan soğuttular ...yok müZikçi yok bilmem sonye yakın isim bilmem ne adam gibi kendinizaçıklayın artık

|
    |
    Oynanış videosunu tekrar izledim. Birinci oyunu birçok defa bitirmiş biri olarak gerçek olduğunu söyleyebilirim. Script değil. Sadece biraz planlı ilerlemiş. O da tanıtım için gerekli tabi. Mesela ilk oyunda çoğu kişi adam rehin almamıştır.

Değil zaten hocam.https://www.dualshockers.com/the-last-of-us-part-2-combat-stealth/ Detaylar çoktan belirtilmiş özellikle combat sistemi açısından.
    |
    |
    mertvontrier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Oynanış videosunu tekrar izledim. Birinci oyunu birçok defa bitirmiş biri olarak gerçek olduğunu söyleyebilirim. Script değil. Sadece biraz planlı ilerlemiş. O da tanıtım için gerekli tabi. Mesela ilk oyunda çoğu kişi adam rehin almamıştır.
    Hocam benim tlou da yapmadığım denemediğim şey kalmamıştır en az bi 10-15 kere bitirdim gerçekten oyunun tokluk hissi ve ağır yapısı inanılmaz joel resmen gerçek insan gibi bi söyleşide neil druckman ps3 ün ram i yetmediği için bazı şeyleri çıkarmak zorunda kaldık demişti e3 demosu sorulduğu zaman onlarda adamların çekmeceleri karıştırması npc lerin bazı animasyonlarıydı çünkü ilk gösterlen demo gerçekten inanılmazdı ama normal oyun tam olarak öyle çıkmadı ama ps4 ün gücü yeter mi bu demodaki animasyonlara bilmiyorum rdr2 yi gördükten sonra ben demoya inanıyorum

|
    |

|
    |
    2019 Mayıs Gibi Story yayınlansa Temmuz / Ağustos gibi taş çatlasın Eylül'de elimizde olur.
    |
    |

Anneler günü olsa önümüzde ki ay ön siparişe açılması gerekmez mi? Ayrıca bu oyun sony'nin en büyük kozu youtube'dan yayınlayacağını sanmam psx gibi birsey olmalı anca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    berbetmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    203 Mesaj
    bende öyle düşünüyorum bi twit etkinliği filan mı yapılsa acaba... iyice sinir bozdular artık ..tamam tatlı bir heyecan iyidir ama bu kadar da milletle dalga geçilmez ...zaten satacak bu oyun dünyada kaç tane ps 4 varsa okadar satacak bunu kendileride biliyor .. ama bu kadar bekletilmez .. şahsen ben çok sinirleniyorum ...

|
    |
    bir de cyberpunk'ı beklemekten yoruldum arkadaş
    çıkarın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytcaydin -- 30 Ocak 2019; 12:59:50 >
    |
    |
    2019 yılına geldik 2.aya giriyoruz zaman hızlı geçiyor hani 2019 sonu bilemedin 2020 sonu en geç çok bir şey kalmadı dostlar sabredin. Bende sizin gibi sabırsızım emin olun oyun sağlam çıksın acele olmasın dört dörtlük olsun.

Red Dead Redemption oyununu yıllardır bekliyorduk misal 2.oyuna kavuştuk 8 yıl aradan sonra. The Last of Us 6.yılına Haziran ayında doldurucak ömrümüz oyunların çıkmasını bekliyor yapıcak bir şey yok.

Kötü oyuna para vermektense iyi bir oyuna para vermek koymuyor nasıl olsa.

Yılda adam akıllı 4-5 tane kaliteli oyun çıkıyor bu oyunlara para veremedikten sonra bu hobiyi bırak gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solomun -- 31 Ocak 2019; 18:57:59 >
    |
    |
    Amd Ryzen 5 1600 | Gigabyte B450M S2H | Corsair 16gb (8x2) Vengeance Lpx 3000mhz | Asus RX570 ROG Strix OC 4GB GDDR5 | Samsung 1TB 860 Evo | Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB

STEAM: CTN59xTR | Origin: SicParvisMagnaTR | PSN: SicParvisMagnaTR
  • Çavuş
    69 Mesaj
    2019 sonu çıkışını bekliyorum ben de. Days Gone çıkacak onun bir hype’ı var çıksın oynansın sindirilsin ki sıra TLOU 2’ye gelebilsin. Oyun hazır bile olabilir şu an (ps5 geliştirici kitleri firmalara dağıtıldı, ps5 remastered için çalışmalara başlanır yakında) ancak sırada Days Gone varken açıklamak dikkatleri başka yöne çekeceğinden Sony o topa girmez, exclusive’ini arada kaynattırmaz. E bunun Death Stranding’i var, Ghost of Thishuma’sı var. Sırayla belirli bir takvimde çıkacaklarını düşünürsek 2019 sonbahar, taş çatlasın 2020 başı diyorum TLOU 2 için. Az daha sabır.

|
    |
  • Yarbay
    2966 Mesaj
    Bu sene Death Stranding kesin çıkacak fakat last of us gelir mi bilmem.Ben 2020 içinde hazirana kadar last of us 2 ve ghost of tsushimayı çıkartacaklarını düşünüyorum 2020 e3 te zaten yeni konsol tanıtılır.Geriye uyumluluk olmazsa 1 sene sonra ps5 de görürüz oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 31 Ocak 2019; 22:32:16 >
    |
    |
    |
    |

|
    |
    Amd Ryzen 5 1600 | Gigabyte B450M S2H | Corsair 16gb (8x2) Vengeance Lpx 3000mhz | Asus RX570 ROG Strix OC 4GB GDDR5 | Samsung 1TB 860 Evo | Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB

STEAM: CTN59xTR | Origin: SicParvisMagnaTR | PSN: SicParvisMagnaTR
  • Yüzbaşı
    832 Mesaj
    Days Gone sönene kadar haber yok sanırım

|
    |
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.