Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Elalem 70 birim paraya 5 oyun alirken sen 450 birim paraya 1 oyun aliyorsun bunu sorgulamayip almaya devam ediyorsan dijital al sat yapani sorgulayamazsin."

Nerden biliyorsunuz sorgulamadığımı? Fark ettiyseniz yorumlarda "konu hakkındaki" bilgi birikimim doğrultusunda yazıyorum. Diğer mesajlarıda okumanızı tavsiye ederim. Eğer konumuzu neden 450 birim paraya bir oyun aldığımızı sorgulayan bir içerik olsaydı onun doğrultusuna çok güzel açıklama yapardım size. Arkadaşlar düşünülmesi gereken konunun zaten altını çizmiş durumda.

Bakın, sözleşmesini kabul ettiğiniz bir belgeyi ihlal edip burada şöyle yaparız böyle yaparız demenin hiçbir mantığı yok kusura bakmayın. Savunduğunuz şeyin elle tutulur bir yanı olsun. Umarım işe giriş-çıkış belgelerinizi imzalarken de ruhunuzu şeytana falan satmıyorsunuzdur. :D Neye imza attığınızı okuyup anlamayı ihmal etmeyin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oedon

"Elalem 70 birim paraya 5 oyun alirken sen 450 birim paraya 1 oyun aliyorsun bunu sorgulamayip almaya devam ediyorsan dijital al sat yapani sorgulayamazsin."

Nerden biliyorsunuz sorgulamadığımı? Fark ettiyseniz yorumlarda "konu hakkındaki" bilgi birikimim doğrultusunda yazıyorum. Diğer mesajlarıda okumanızı tavsiye ederim. Eğer konumuzu neden 450 birim paraya bir oyun aldığımızı sorgulayan bir içerik olsaydı onun doğrultusuna çok güzel açıklama yapardım size. Arkadaşlar düşünülmesi gereken konunun zaten altını çizmiş durumda.

Bakın, sözleşmesini kabul ettiğiniz bir belgeyi ihlal edip burada şöyle yaparız böyle yaparız demenin hiçbir mantığı yok kusura bakmayın. Savunduğunuz şeyin elle tutulur bir yanı olsun. Umarım işe giriş-çıkış belgelerinizi imzalarken de ruhunuzu şeytana falan satmıyorsunuzdur. :D Neye imza attığınızı okuyup anlamayı ihmal etmeyin lütfen.
    Cok sukur biliyorum herseyi,tavsiyelerinizi kendinize saklayin.

Bu konunun ben size bu kadar neden dokundugunu anlayabilmis degilim.450 lira verdiginiz oyuna biz 30 lira verip oynadigimiz icin bir kiskanma hissiyati mi yoksa ben 450 verdiysem herkes vermeli diyip kendini avutmak mi? Neye serzeniste bulundugunuzu yazmayi ihmal etmeyin lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler çok kararsızım ya 499 tl ye overgame den alıcam ama fiyat uçuk geliyor ve işin kötüsü 6 taksit yok 3..Ve 5-6 ay sonra 100 TL ye düşerse oyun içime oturur.. Napsam?

Bu arada digital alanlar 429 a alıyor galiba ama zaten kutulusuda çok yakın bi fiyat olmayacakmı 479 falan hatta spotta 439 falan neden kutulu almadınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 4 Haziran 2020; 23:5:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Cok sukur biliyorum herseyi,tavsiyelerinizi kendinize saklayin.

Bu konunun ben size bu kadar neden dokundugunu anlayabilmis degilim.450 lira verdiginiz oyuna biz 30 lira verip oynadigimiz icin bir kiskanma hissiyati mi yoksa ben 450 verdiysem herkes vermeli diyip kendini avutmak mi? Neye serzeniste bulundugunuzu yazmayi ihmal etmeyin lutfen.

Alıntıları Göster
    Tavsiye almayacaksanız veya ben tavsiyelerimi kendime saklayacaksam forumu kullanmamızdaki amaç nedir? Çok bildiğimizden oluyor bunlar zaten öyle değil mi? Bana dokunan bir şey de yok açıkçası pek.. PSN kullanıcı sözleşmesi dahilinde yapılan yanlışı beyan ediyorum. Benim savunduğum bir materyal var, sizin yok farkındasınız değil mi?

Şahsınızdan örnek vereceğim yanlış anlamayın ama gördüğüm kadarıyla müzikle uğraşıyorsunuz, label ile kağıt kürek imza işlerinde çok dikkatli olun. Patlayan (iyi anlamda) bir şarkınız olur, label paraları cebe indirir sizde 450 liralık oyunu 30 liraya kovalamanın yolunu ararsınız. Hakemlik yaparken de böyle kararlar alıyorsanız adaletinizden şüphe duyarım açıkçası bu konuya yapmış olduğunuz yorumları göz önünde bulundurarak..

Serzeniş demeyelim de.. Kurallar işte.. Zor olmamalı.. Okuyup, kabul ettiğimiz şeyin arkasında durmak.. Zor olmamalı. Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oedon -- 4 Haziran 2020; 23:37:9 >

• berbetmus kullanıcısına yanıt
    Eğer mümkünse bende köküne kadar selam söylemek isterim...
  • Oyunu ortak almak isteyen varsa hindistan psnden alabiliriz ben hindistan psnden oyun almayı bilmiyorum Primary hak bende kalacak şekilde alabiliriz eğer isteyen olursa PM atmanız yeterli

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Hindistan psn üstünden al (tr dil ekli orada) 4000 rs 360 tl ediyor. Hesabı pre yap kendi kullandığın ana hesaba geç oradan oyna.

Kafan eser ise elinde ki hesabı kısa süre sonra tüm hakları ile sat kutulu fiyatı inince de arşivine alıp ekle.

Düz kutulu oyuna 500 tl verilmez hadi SE sürümü kalsa bir bakıma alın derdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oedon

Tavsiye almayacaksanız veya ben tavsiyelerimi kendime saklayacaksam forumu kullanmamızdaki amaç nedir? Çok bildiğimizden oluyor bunlar zaten öyle değil mi? Bana dokunan bir şey de yok açıkçası pek.. PSN kullanıcı sözleşmesi dahilinde yapılan yanlışı beyan ediyorum. Benim savunduğum bir materyal var, sizin yok farkındasınız değil mi?

Şahsınızdan örnek vereceğim yanlış anlamayın ama gördüğüm kadarıyla müzikle uğraşıyorsunuz, label ile kağıt kürek imza işlerinde çok dikkatli olun. Patlayan (iyi anlamda) bir şarkınız olur, label paraları cebe indirir sizde 450 liralık oyunu 30 liraya kovalamanın yolunu ararsınız. Hakemlik yaparken de böyle kararlar alıyorsanız adaletinizden şüphe duyarım açıkçası bu konuya yapmış olduğunuz yorumları göz önünde bulundurarak..

Serzeniş demeyelim de.. Kurallar işte.. Zor olmamalı.. Okuyup, kabul ettiğimiz şeyin arkasında durmak.. Zor olmamalı. Sevgiler.

Alıntıları Göster
    Yani bir konuyu dallandirip nerden nereye vardiniz hayal dunyaniza gercekten hayran kaldim.

Ben de size diyorum ki,size bu gorusu savunduracak ortada birsey yok ki? Biri kutulu alabilir miyim diye yazmis,baska bir arkadasimiz da o kadar para vermeyin dijital alin oynayip satin demis bunun ustune siz sony ihlal vs diye birsey yazmissiniz.Kendiniz de gordugum kadariyla kutulu aliyorsunuz oyunlari,tercih meselesi.Benim bir oyuna verecek 450 liram yok.ileride oyunlar turkce olacak diye bu parayi vermem kaldi ki yukarda yazilmis diger arkadaslar tarafindan zaten,tekrarlamayacagim.

Burasi forum tabi ki fikir gorus bildireceksiniz,fikir gorus bildirmek ile akil vermek baska seyler.Bunun bilincinde biriyseniz ne demek istedigimi anlamissinizdir,polemik yaratmayacagim.

Evet imzaladigimiz her kontratin kopyalari elimizde mevcut,bu konuda da dikkatliyiz.Sony kurallarini ihlal(!) etmekten buralara geldik neyse

Ne gibi bir adaletsizlik yapiyor musum da hakemligime laf soyluyorsunuz bunu da anlayabilmis degilim.Bunu aciklamanizi istiyorum,çamur at izi kalsin olmasin.Sanki biraz ileriye gittiniz.

Karşınızda salak yok,bir oyunu kutulu almayip dijital al sat yaptigim icin hayatinizda tanimadiginiz biri icin ithamda bulunuyorsunuz.

• Oyunun çıkışına yakın efsaneyi tekrar hatırlayalım.
  • Bu bizi anlatıyor. :)

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 5 Haziran 2020; 0:11:42 >

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Zaman geçmiyor ki . Daha 13 gün var

aynen hocam 😂

1.oyunda devamlı ellie ile geçen kısımları oynuyorum 🙂

bugün bi deneme yaptım... ok tahtaya ağaca ve ağacın yaprakları eğer yoğunsa saplanıyor.. metal parçalara ya da metal yüzeylere attığınızda kırılıyor karlı kısımda eğildiğinizde kar gerçekten gözünüzü alıyor gerçek hayatta ki gibi ..

yıllar önce böyle bir ok mekaniği nasıl yapılmış gerçekten hayret ediyorum okun düşmana saplandığını bu kadar net anlatabilmesi süper ötesi bişey ... üstüne yok hiç bir oyunda rdr2 dahil okun mekaniği bu kadar iyi değil bu oyunda ki bambaşka bişey

ama canımı sıkan husus şu 2.oyunun gameplaylerinde nedense onu hiç ama hiç hissedemedim ...keşke aynen kalsaymış 1.oyundaki ok mekaniği... oynarken farklı olur mu bilmiyorum bu konuyu bikaç kez de yazdım burada ama kaynadı gitti ...

inş oynarken o hissiyat vardır ...

çünkü 1.oyunda ki ok mekaniği zaten gerçek hayatın da üstü 🙂 bunun üstüne çıkılmaz ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Son 13

Vakit durdu, tıpkı böyleyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Yani bir konuyu dallandirip nerden nereye vardiniz hayal dunyaniza gercekten hayran kaldim.

Ben de size diyorum ki,size bu gorusu savunduracak ortada birsey yok ki? Biri kutulu alabilir miyim diye yazmis,baska bir arkadasimiz da o kadar para vermeyin dijital alin oynayip satin demis bunun ustune siz sony ihlal vs diye birsey yazmissiniz.Kendiniz de gordugum kadariyla kutulu aliyorsunuz oyunlari,tercih meselesi.Benim bir oyuna verecek 450 liram yok.ileride oyunlar turkce olacak diye bu parayi vermem kaldi ki yukarda yazilmis diger arkadaslar tarafindan zaten,tekrarlamayacagim.

Burasi forum tabi ki fikir gorus bildireceksiniz,fikir gorus bildirmek ile akil vermek baska seyler.Bunun bilincinde biriyseniz ne demek istedigimi anlamissinizdir,polemik yaratmayacagim.

Evet imzaladigimiz her kontratin kopyalari elimizde mevcut,bu konuda da dikkatliyiz.Sony kurallarini ihlal(!) etmekten buralara geldik neyse

Ne gibi bir adaletsizlik yapiyor musum da hakemligime laf soyluyorsunuz bunu da anlayabilmis degilim.Bunu aciklamanizi istiyorum,çamur at izi kalsin olmasin.Sanki biraz ileriye gittiniz.

Karşınızda salak yok,bir oyunu kutulu almayip dijital al sat yaptigim icin hayatinizda tanimadiginiz biri icin ithamda bulunuyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Kutulu çok nadir alırım oda koleksiyon değeri taşıyan özel bir yapımsa şahsım adına. Onun dışında dijital daha uygun oluyor. Hesap alışverişi yapmıyorum. Benim anlatmaya çalıştığım şey hesap alışverişinin veya paylaşımının kullanıcı sözleşmesi gereği yasak olduğu. Ek olarak Türkçe çıkmasını istiyorsak ne gibi önlemler almalıyız doğrultusunda bir bilgi paylaştım. Bunu yapıyorsanız yarın çıkacak bir oyunun Türkçe çıkmadığında eleştirmeyin diyorum. Sizi ilgilendiren bir şey yoksa ignore edin geçin.

450 liraya oyun alamıyorsanız kusura bakmayın almayacaksınız. Üzgünüm. Hayatın gerçekleri bunlar. Ya indirimi bekleyeceksiniz yada alternatif bir çözüm geliştireceksiniz belirlenmiş kurallar dahilinde. Bende bilmiyor muyum 30-40 liraya hesap almayı, kiralamayı? Bende kendi imkanlarım doğrultusunda seçimler yapıyorum. Milyoner değilim. Emeğimin karşılığında aldığım paranın sirkülasyonunu sağlıyorum.

Bir insan adalet sahibiyse hayatının her köşesinde adalet sahibi olmalıdır. A kümesinde başka, B kümesinde başka, C kümesinde başka olmamalıdır. Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur.

• berbetmus kullanıcısına yanıt
    İyi oldu ok atışının değiştiği ben beceremiyordum onu

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    hocam yapma ya 🙂🙂

ilk başta bende beceremiyordum sonradan alışınca süper oluyor gerçekten hissediyorsun oku attığını ineceği yeri filan hesap ediyorsun hele hava da süzülüp düşmana lap diye giriyor ya işte o müthiş bişey ..

2.oyunda ki inş bu hissiyatı verir ... ama hiç sanmıyorum izlediğim kadarıyla😔

• Aynen durum budur cidden hocam ;) hele son hafta daha da fena olacak.
  • hocam sen ne düşünüyorsun ok mekaniği ile ilgili 🙂 haksız mıyım 😂

• 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.