Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackprague

Hocam yeni nesil için konuşmuştum ben yeni nesilde artık Xbox’a mı geçsem diye düşündüm.
    Xbox güzel alet ama yerelleştirme olayınca ve exclusive konusunda kötüler. PS5 al geç hiç uğraşma.
  • Öyle olacak ama aklımda Xbox tarafında kalıyor 😬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben PS4'te oynadım gayet yeterli ve o kadar fazla fark yok karşılaştırmalarına baktığın zaman.PS4 Pro çözünürlük olarak daha iyi sadece uzaktaki nesneler bir iki tık daha net görünüyor o kadar.PS4 ile Ps4 Pro arasında uçurum yok yapamazlar zaten PS4 (Pro olmayan) kullanıcıları daha fazla.

• FPS düşüşleri oluyordu hocam Spider Man de normal PS4 te. Pro da o olmuyordu bak.
  • Optimizasyonla ilgili haklısın fps problemleri oluyordu ama güncellemelerle düzeldi.God Of War gibi oyunda problem olmuyordu mesela bana kalırsa Spider Man'dan daha güzel görünen bir oyundu.Naughty Dog bu işi çok iyi halledecektir.

• Şu oyun çıkana kadar dolar artmasa bari. Pis kanırtacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NARSİL_BERKAY

Optimizasyonla ilgili haklısın fps problemleri oluyordu ama güncellemelerle düzeldi.God Of War gibi oyunda problem olmuyordu mesela bana kalırsa Spider Man'dan daha güzel görünen bir oyundu.Naughty Dog bu işi çok iyi halledecektir.
    Benim de tahminlerim o yönde.
  • Mor Ejder kullanıcısına yanıt
    Oyun duyurulsa da ön siparişe açılsa da alsak dolar artmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Benim gibi koleksiyon niyetine ana hesaba alacaklara sağlam girecek galiba.

• Abidinkaya kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum ben de ana hesaba alıcam,

• Last Of Us Part II Art Work - By "Joel Codina"

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • bu şerefsiz oyunu beklemekten konsolu satamıyorum

cihazın değeri azalıyor

oyunu bitirdiğim saniye ilanı açacağım hahah

gel artık allahsız
  • Tlou benim için ps4 ün en iyi oyunu. Kendisi önceki jenerasyon oyunu olmasına rağmen.
    En büyük korkum dlc deki lezbiyenlik teması. Netflix gibi bir göze sokma durumu vardı. Oyunda su savaşı yaptırarak gözümüze sokmuştu o saf lezbiyen aşkını. Umarım bunu tlou 2 de tekrarlamazlar. Aksi taktirde ps5 in dahi en iyi oyunu olabilecektir.

• Tlou Part 2 nin kötü karakteri Joel olabilirmis.Bunu dün Joel karakterinin seslendirmecisi Troy Baker acikladi.
    Aynı zamanda ikinci oyunun hikayesinin de ne olacağı tahmin edildi.Büyük ihtimalle doğru çıkacak.
    Spoiler.
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Biliyorsunuz ilk oyunda dünyanın tek kurtuluşu Ellie karakterinin ölumuydu.Ama Joel bunu kabul etmeyek dünyayı tehlikeye surüklemisti.Söylenene göre ikinci oyunda bunun etkilerini gorucez.İnsanların büyük bir kısmı Joelin bu kararından haberdar olacak(Nasıl haberleri olacak orasını bilemiyoruz)Bazı tarikatlar da Joeli şeytan ilan edecekler.Tüm dünya için bir villian bir karakter olan Joel, Ellie için yine baba olacak.Ellie Joel için çoğu insanı karşısına alıp birçok şeyi feda edecek.Hatta sevgilisini bile(E3 2018 de ki kız)

Siz ne düşünüyorsunuz böyle bir senaryo olursa iyi olur mu ?

• Gamescom'da çıkış tarihi gösterilir mi ki acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIE Santa Monica

Gamescom'da çıkış tarihi gösterilir mi ki acaba?
    Biraz zor bir ihtimal gibi görünüyor Gamescom sonrası da gösterebilirler. :)
    Ancak sürprizlere gebe bir Gamescom olacağı besbelli.
  • Arkadaşlar Gamescom'a Sony katılacak mı? Ya da Death Stranding dışında onaylanmış bir etkinliği olacak mı?
  • Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt
    Öyle birşeyin olması imkansız

Joel hastanedeki herkesi öldürdü ve kaçtılar, biri sağ kalsa bile tüm dünyaya ulaştırması imkansız olur çünkü global iletişim diye bir nane yok artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt

"ilk oyunda dünyanın tek kurtuluşu Ellie karakterinin ölumuydu"

Kesin olarak kurtuluş diyemeyiz hocam,

Ellie o masada ameliyata alınsa kesinlikle ölecekti, sporlar Ellie nin beynine yerleşmiş durumda ve mutasyona uğdradıkları için Ellie yi hasta yapmıyor. Doktorlar Ellie yi ameliyata alıp kesip biçse bile aşı geliştirme ihtimalleri çok çok düşüktü.

Bu arada Troy Baker ın açıklama videosunu paylaşma imkanın var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 20 Ağustos 2019; 2:1:41 >
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.