Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.182.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir sessizler, E3 ü de pas geçtiler,State of Play de biraz balon çıktı ,Gamescom'u coştursunlar artık.
  • Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    Ne zaman beklenti yapsam elim boş dönüyorum hiç umudum yok ama Sony sadece death stranding için gelmez gamescom'a belli ki bir şeyler olacak ama yinede çıkış tarihi beklemiyorum psx'de büyük ihtimal çıkış tarihi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ama şubat diyorlarsa aralıkta tarih vermeleri geç olur.

• NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    O da var tabii o zaman Outbreak Day(26 Eylül sanırım) daha olası duruyor ama gamescom'da çıkış tarihi gelmeyeceğine çok eminim çünkü Sony'nin elinde koz kalmıyor bir tek Ghost of Tsushima kalıyor

• En büyük koz yeni nesil olacaktır.

• Bi ses etsinler artık çok bekledik, umarım yeni nesil demezler de oynarız PS4 ve Pro da
  • Oyun 2020 Şubat'ta çıkacak diyen de var. 2020 yil sonunda cikicak diyen de var. Oyun bu nesil icin gelistiriliyor. Yeni nesile de cikicak.

Neil Druckmann ropartajin da Horizon Zero Dawn Base PS4 den daha iyi olacağını söylemişti. PRO da ise tüm teknolojiyi kullanicaz dedi. Hermen Hulst ile ropartajinda demişti.

Uncharted 4 de gördük adamlar Base PS4 de ne grafiklerle çıkardı sonra PRO da oynamistim 4K fena görünüyordu. Yeni nesil de dusenemiyorum adamlar neler yapacak kim bilir nelere şahit olucaz.

İmkan varsa 4K ya geçin kesinlikle tavsiye ederim baya fark var. PRO 4K Upscale olduğu halde her ne kadar gerçek 4K degil ama ona ragmen muazzam görünüyor. Gercek 4K yeni nesil de kim bilir nasıl olucak. 4K 60fps kesin olur artık. Standart hale dönüşür. ( Özel oyunlar icin konusuyorum ) multiplatform da durumlar ne olur onu hep beraber gorucez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 8 Ağustos 2019; 23:36:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel olur 2020 ilk çeyreği. Pro da deneme şansım olacağından zerre korkum yok adamlar PS3'e o ilk oyunu nasıl yaptı hala aklım almaz resmen suyunu çıkarmışlar ki aynı işi PS4'e de yapacaklar sanırım.

Bence de daha yüksek çözünürlük ve fps ile yeni konsola Remastered olarak gelebilir ya da kıyak yapıp geriye uyumluluk olacağından bi güncelleme yapar gönüllerde cennetten arsa alabilir, beleşe getirebilirler yeni konsollara güncelle ile

Bu nesil Killzone Shadow Fall hariç boş yapmadı sony cephesi bana göre. Naughty Dog için diyecek sözüm yok zaten
    Umarım çok beklemeyiz..
  • Xeat X kullanıcısına yanıt
    Geriye uyumluluk olacağı söylendi PlayStation başında ki ana isim Mark Cerny tarafindan. Patch yama gelir güncelleme ile daha iyi frame rate daha iyi çözünürlük daha iyi dokular daha iyi su detayı gölge dir vs felan.

İnşallah Şubat ta gelir sızıntılar genelde Şubat deniliyor. Daha önce demistim 2018-2019-2020 oyuncularin en güzel yılları olucak diye. Asıl bomba yeni nesil orada neler gorucez yeni ip yapıyormuş Naughty Dog yine kıyamet sonrasi adamlarin fetişi var kıyamet sonrası tema aşığı elemanlar :)

• Aman onlar yapsın da hocam ben razıyım kıyamet sonrasına
    Bend Studio yaparsa duble shit'eriz optimizasyondan yana
  • Xeat X kullanıcısına yanıt
    Naughty Dog fena optimize kasan firma adamlar hem böyle grafik yapıp hem böyle 30fps olduğu halde 60fps gibi yağ gibi akan oyunlar nasıl yaparlar hayret ediyorum. Neil Druckmann ve ekibi fena başarılı ekip oyun dünyasının belki ilk 5 e rahat girer bu firma. Amerikali olsam gurur duyarım bizde böyle firma olsa yeminle her hafta 1 kg börek 1 kg baklava götürürüm.

Kıskanıyorum valla Türk lerde böyle çalışkan oyun firmasının olmadığına bizde Tale Worlds var ama Allahlik adamlar 7-8 yıldır oyun yapamadilar devletten destek aldiklari halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 8 Ağustos 2019; 23:49:46 >
  • Arkadaşlar bu ps5te geriye uyumluluk olayı kesin mi ona göre Xbox’a geçiş yapacağım veya yapmayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar bu ps5te geriye uyumluluk olayı kesin mi ona göre Xbox’a geçiş yapacağım veya yapmayacağım.
    https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-PlayStation_5ten_ilk_Resmi_Detaylar-94050.htm

• Şükür

• Gamescom da bir şey goremezsek çıldırırım artık

• blackprague kullanıcısına yanıt
    En mantıklı hareket olur dostum. Ben geçen aylarda bu stratejiyi yaparak Gamepass'tan listemdeki çoğu oyunu bitirdim ve Exc'ler için tekrar PS4'e geçtim. Ayrıca One'lar da geriye uyumluluk olduğundan eski oyunlara da takıldım biraz.

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni nesil için konuşmuştum ben yeni nesilde artık Xbox’a mı geçsem diye düşündüm.

• Görsel olarak PS4 te nasıl bir şey olacak bu oyun baya merak ediyorum.
  • Mor Ejder kullanıcısına yanıt
    God Of War oynadım ve hayatımda oynadığım en güzel grafiğe sahip oyundu,Part 2'nin 2 sene sonra çıkacağını varsayarsak ve neslin son oyunu,bu sebeple konsolun tüm gücünü kullanacaklarını düşünürsek gözlerimiz kanayacak görsellikten.

• quote:

Orijinalden alıntı: NARSİL_BERKAY

God Of War oynadım ve hayatımda oynadığım en güzel grafiğe sahip oyundu,Part 2'nin 2 sene sonra çıkacağını varsayarsak ve neslin son oyunu,bu sebeple konsolun tüm gücünü kullanacaklarını düşünürsek gözlerimiz kanayacak görsellikten.
    Bende görsel olarak iyi olacağını düşünüyorum, ama bunu PRO da vereceklerdir. Normal PS4 le o kadarını yapamazlar.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.