Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aylık oyunlarda olacağını sanmam PlayStation Hits isimli oyunlar genelde aylık oyunlara gelmiyor çünkü PlayStation Hits adı altında ucuza satılıyorlar. Kesin değil tabii ama pek ihtimal vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulpi

Çıkış tarihi açıklanmayarak ne yapılmak, nereye varılmak istenmektedir?
    Bi an DEVLET BAHÇELİ konuşuyor sandım haha
  • arkadaş madem çıkmayacak ne varda e3 te şov yapıyon, bi ghost of tsushima bi bu adamı sinir eder.
  • Kuruduk be gülüm böyle bekliyorum oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylentiler gelmeye başladı hadi bakalım. :) Ama bu sefer Death Stranding'in tarihini sızdıran kişi.

Şubat 2020 Çıkış Tarihi.

The Last of Us Part II ( Standard )
    The Last of Us Part II ( Special Edition )
    The Last of Us Part II ( Collectors Edition )
    The Last of Us Part II ( Ellie Editions )

Rumor: The Last of Us Part II releasing in February, will have Standard, Special, Collectors and Ellie Editions (post 8,905), same person leaked Death Stranding's November window 1 month before the announcement (post 8,914)

• Bir önceki oyun HAZİRAN ayında çıkmıştı. Umarım PART II önümüzdeki yıl ŞUBAT ayında çıkar.
    merak ettiğim şu. SONY neden hala tanıtım yapmadı, yeni bir video yayınlanmadı, hiç bir fuara katılmıyor. (comic con fuarına da katılmama kararı aldılar, hayırlısı)
  • Önlerinde en yakında Playstation Festival Tokyo 2019 var 15 Temmuz'da sanırım. :)

https://forum.donanimhaber.com/playstation-festival-tokyo-2019-15-temmuz-da--138783774#138783774

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 5 Temmuz 2019; 15:58:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Önlerinde en yakında Playstation Festival Tokyo 2019 var 15 Temmuz'da sanırım. :)

https://forum.donanimhaber.com/playstation-festival-tokyo-2019-15-temmuz-da--138783774#138783774
    ben bunu nasıl atlamışım ya

sanki SONY babamın şirketiymiş gibi mutlu oldum şimdi
  • Sal hadi tarihi artık kuruduk be Neil

• Hadi gelsin şu 15 Temmuz be

• Boşuna beklenti yapmayın yine elimiz boş döneceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam mecburen açıklamak zorundalar çünkü söylentiler aşırı artmaya başladı.Ve gelen söylentiler öyle sıradan kişilerden de değil.Birisi Ellie'yi canlandıran ve seslendiren Ashley, diğeri Death Stranding çıkış tarihini bilen adamdan.Sağlam söylentiler.Artık SONY açıklayacaktır.
  • Ben artık umudu kestim ne zaman beklenti yapsam açıklanmıyor o yüzden hype 0 ama canlı yayınlanırsa izlerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En az bir erteleme alır bence.
  • Çok gecikti bu oyun çok. İlk oyun 2013 haziranda çıktı,aradan 6 sene geçti.Bu sene çıkmayacağı kesin olduğuna göre,yani 7 sonra 2.oyun çıkmış olacak.En fazla beş sene olmalıydı iki oyun arasında,geçen sene, hadi olmadı bu sene kesin çıkış yapmalıydı.Zaman geçtikçe heyecan ve beklenti de azalıyor.Ayrıca ,İlk oyun ps3 ün son dönemine denk gelmişti.2.oyunu ise ps4 ün son dönemine getirmeseler daha iyi olurdu. Multisi falan olursa da rahatça nesil bitene kadar oynanırdı.

• Aslında Duyurusu 2016'da yapıldı yani Öncesinde ve sonrasında farklı oyunlar içinde Uğraşları olmuştur Naughty Dog Ekibinin.

The Lost Legacy ve Uncharted 4 oyunları için'de zaman harcadıklarını düşünmemiz gerekli.

Sadece erken gösterim yada duyuru yapılması zamansal olarak erken olmuş olabilir. Ancak Naughty Dog evet The Last of Us : Part 2 devam oyunu geliyor haberinin yada Duyurusunu oyunculara sunması bir çok kesimi mutlu edeceğini düşünmüştür.

Artık oyun yapımlarının ortalama süresi 3 ila 5 Yıl arası değişiyor. İçeride ki teknik ekip ve firmada ki kaliteli çalışanlara bakılacak olursa ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çabaladıkları aşikar. :)

Neredeyse Tüm oyuncular kendilerini 2020'ye odaklamış durumda sadece Naughty Dog'un bir çıkış tarihi ile netleşmesini bekliyoruz.

Sızıntılar / Söylentiler artık sona geldiğini bariz belli ediyor. :)

• Haklısın,uncharted 4 ve lost legacy i hesaba katmadım.
    Deaht stranding olmasaydı bu sene kesin çıkardı, ve çok da güzel bir zamanda çıkış yapmış olurdu.Neyse , 10 yıl da olsa bekleriz bu oyunu, sonunda kaliteli bir şey ortaya çıkacağından eminiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

Haklısın,uncharted 4 ve lost legacy i hesaba katmadım.
    Deaht stranding olmasaydı bu sene kesin çıkardı, ve çok da güzel bir zamanda çıkış yapmış olurdu.Neyse , 10 yıl da olsa bekleriz bu oyunu, sonunda kaliteli bir şey ortaya çıkacağından eminiz.
    Evet Death Stranding gerçekten sürpriz bir atak yaptı diyebiliriz Analistler ve Diğer firmalar 2020'de bekliyorlardı oyunu ama sağ gösterip sol vurdu Hideo Kojima. :)

Ama Death Strandig 2020'de gelseydi The Last of Us: Part 2 bu sene görebilirdik ama olsun fazla bekleteceklerini sanmıyorum "Şubat 2020" için gayet güzel bir tarih her bir ay aralığında güzel oyunların da çıkacağını düşünürsek.

Gerçekten de dediğiniz gibi 10 yılda olsa bekleyecek oyuncularız. :)

Kaliteden ödün vermiyor hiç bir zaman PS3 zamanında nasıl etki yarattıysa PS4 neslinde de o etkiyi yaratacağı düşüncesi sarmıyor değil. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Evet Death Stranding gerçekten sürpriz bir atak yaptı diyebiliriz Analistler ve Diğer firmalar 2020'de bekliyorlardı oyunu ama sağ gösterip sol vurdu Hideo Kojima. :)

Ama Death Strandig 2020'de gelseydi The Last of Us: Part 2 bu sene görebilirdik ama olsun fazla bekleteceklerini sanmıyorum "Şubat 2020" için gayet güzel bir tarih her bir ay aralığında güzel oyunların da çıkacağını düşünürsek.

Gerçekten de dediğiniz gibi 10 yılda olsa bekleyecek oyuncularız. :)

Kaliteden ödün vermiyor hiç bir zaman PS3 zamanında nasıl etki yarattıysa PS4 neslinde de o etkiyi yaratacağı düşüncesi sarmıyor değil. :)

Alıntıları Göster
    Uncharted'ın hiçbir oyununda görünmeyen bir karakteri U4'te harika bir şekilde bize tanıtan önceki oyunlarda varmış gibi bağlandığımız Sam Drake'yi nasıl işlemişlerdi hatırlayın ve daha sonra kendi yarattığı hikayesini (TLOU) bize nasıl sunacağını düşünün Neil abimizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 8 Temmuz 2019; 14:7:8 >

• Oyun sjw tecavüzüne uğruyacak diye korkuyorum.

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.