Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bir teori okudum hikaye ile ilgili Ellie bağışıklığını kaybediyormuş hikayede önemli bir folü varmış bu olayın.Ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 14 Mayıs 2017; 16:2:18 >
  • NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    Oyunun sonunda bana da öyle gibi geldi ama ölmesi gerekirdi nasıl kurtulacak diye düşündün sonra emin değilim.

Zaten trailerda ısırılan yerini dövmeyle kapattığını da görebiliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srenkenstein

Oyunun sonunda bana da öyle gibi geldi ama ölmesi gerekirdi nasıl kurtulacak diye düşündün sonra emin değilim.

Zaten trailerda ısırılan yerini dövmeyle kapattığını da görebiliyoruz

Çok garip şeyler bizi bekliyor bence sıradan bir hikaye olmayacak muhtemelen.

• NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    Ben daha 1. Oyunda hevesimi alamadım iki üç kez daha bitireyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NARSİL_BERKAY

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

İnceleme puanları 90'dan aşağıdan geleceğini düşünmüyorum zira bunun tarzında bir oyun piyasada yok. Neil Druckmann eminim ilk oyundan üstüne koyup çok daha iyi yapacaktır. Horizonun başarısından sonra kendini göstermek için çok çalışıyordur.

90'dan bile daha fazla geleceğini düşünüyorum ben hocam, minimum sınır 92 bence

aslında 90 bile hakaret bu oyuna ama maalesef fanboy tarzı insanlar inceleme yaparsa puanını inat düşük verirse (umarım vermez) ama verirse valla üzülüyorum açıkcası.

Bir yandan düşününce 90'dan fazla verilmesini istemiyorum ben, puan ne kadar yüksek olursa o oyunu seven kadar nefret eden de çıkıyor, sürekli ''overrated'' tarzı yakıştırmalar yapılıyor. Tabi puanı 40 bile olsa benim bu oyundan beklentim çok yüksek olacak

Red dead Redemption 2, Last of Us 2, God of War 4... yazdıkça içim bir hoş oluyor, çok güzel oyunlar gelecek çook

Last of Us hayranları bence öyle bakmaz hocam şimdi bu oyunun ne kadar iyi olduğunu herkes biliyor, oynayan oynarken hikayeden etkilenmesi, ağlaması bile yeter. Ben resmen oynarken kendimi orada hissederek oynamıştım Ellie resmen kızım gibi oldu öyle hissetmiştim hiç bir oyunda bu kadar kendimi kaptırmadım. Ellie'ye ufak zarar gelse deli gibi gamepad'e vura vura oynuyordum aynen öyle birde bloodborne 2 gelsin tamamdır

İkinci oyunda o hissi aynı tutmalarını inanılmaz bir şekilde bekliyo ve istiyorum.Bloodborne 2 ile kanser olup TLOU2 ile ağlarız yandık.

İkinci oyunun konusu intikam olacağı için hikayesi ve bol aksiyonlu olması ve gerilimli sahnelerin olması derken baya bi sağlam baş yapıt olur. Telltale Games'in The Walking Dead serisi gibi olur kanımca bakalım hayırlısı. Joel ile Ellie'i çok özledik

• İntikam olduğu için duygu yoğunluğu olsun istiyorum hissetmek inşallah olur Aksiyonda aksiyon gibi olmasın hayatta kalma oyunu mermi yok öyle abarmazlae umarım duggu istiyorum ya ben 😝

• quote:

Orijinalden alıntı: srenkenstein

Ben daha 1. Oyunda hevesimi alamadım iki üç kez daha bitireyim

Şey yarıştırmak gibi olmasın ama 9 kere bitirdim her oynadığımda çok keyif alarak oynadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: NARSİL_BERKAY

Dün bir teori okudum hikaye ile ilgili Ellie bağışıklığını kaybediyormuş hikayede önemli bir folü varmış bu olayın.Ne dersiniz ?

Bağışıklığını kaybettiğini anlaması için yeniden ısırılmış olması ve dolayısıyla da ölmesi gerekir ki mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 14 Mayıs 2017; 20:39:46 >
  • Hak ediyor hocam. Zaten adam gibi oyunum yok bende buna sararım @NARSİL_BERKAY

Oyunun sonunda Ellie koluna bakıyordu. Orada sanki kolunda kabarcıklar çıkmaya başladı ve bir şekilde hastalık yayılıyor ve Joel'ın kurtarması boşuna oldu falan sandım ama dediğiniz gibi yıllar sonra hala ayaktayken mümkün değil

@PlayerX
  • Bir kare resim bile gelse yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 14 Mayıs 2017; 23:45:47 >
  • The Last of Us efsaneydi. Tek korkum gelecek yeni oyunun ilki gibi bir etki yaratamayacağı. İnşallah yine efsane olur. Keşke devamı gelmeseydi demeyiz umarım.

• Neil Druckmann abimiz sakallarını, saçlarını bile kesmiyor berbere gidicek zamanı bile yok adamın oyuna o kadar adapte olmuş ki artık siz düşünün bu oyun nasıl gümbür gümbür geleceğini
  • Oyun açık dünya olursa şansı var. Değilse ilk oyun kadar sükse yapbileceğini sanmıyorum. Umarım yanılırım.

• Oyunun açık dünya olacağını sanmıyorum. Çünkü en önemli şey hikaye adamlar için. Açık dünyada hikaye batar. UC4 gibi ederler muhtemelen. Açık dünyadan kastınız oysa sorun yok..
  • Naughty Dog yaparda sükse yaratmaz mı
    Uncharted 4 ün biraz üzerine çıkarlar açık alanda o kadar.
    Biz bu halinden memnunuz Naughty Dog un.eksik birşey bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Oyun açık dünya olursa şansı var. Değilse ilk oyun kadar sükse yapbileceğini sanmıyorum. Umarım yanılırım.

İnşallah açık dünya olmaz. Ben açık dünya olmayan oyunları daha çok seviyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

The Last of Us efsaneydi. Tek korkum gelecek yeni oyunun ilki gibi bir etki yaratamayacağı. İnşallah yine efsane olur. Keşke devamı gelmeseydi demeyiz umarım.

Sakalını kesmeye vakti olmayan Kral Neil abimiz oyunda hikayenin çok yoğun olacağını söylemişti.Westworld dizisinden yazar almışlar oyun için woodward dan bir oyuncu oyuna dahil olmuş karakter olarak çok güzel şeyler bence bizi bekliyor ama inşallah ilk oundaki gibi duygusal olur hissederiz ve inşallah "ilk oyun gibi değil"dedirtmez.

• Bu oyunda grafikleri de merak ediyorum. Neil druckman Horizon zero Dawn grafikleri mi geçmeyi amaçladığını söylemişti. Ve hikaye bence dram da kesin olur. Çünkü ilk oyunda dram vardı. Elbet devam oyununda dram olacaktır. Zaten intikam teması olacak. Belki last of us 2 ilk oyunun kalite olarak üstüne bile çıkar.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.