Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani hocam Ps4 PRO varken PS4 üzerine yapmasınlar bir zahmet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Elli hamile mi olabilirmiş ? Aynen diğer oyunda da Ellie'nin kızını oynarız hatta. Hey yarabbi kafalara bak

Bu henüz başlangıç daha ne senaryolar okuycaz burada :)

• Oyun ile ilgili haber var diye girdim. Ellie tecavüze uğramış haberi aldık. Ülkedeki gelişmeler milletin psikolojisini bozmuş anlaşılan. Kafalar kıyak.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    2019 da ps5 çıkar zaten😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

2019 da ps5 çıkar zaten😂😂

2020 den önce PS5 çıkmaz merak etmeyin.Peşinden PS5 e remastered yaparlar
  • Yahu adamlar öyle bir oyun yaptılar ki ve öyle bir firmalar ki Last of Us 2'nin kötü olacağına dair en ufak bir kaygım yok.Ve biliyorum ki çıktığı zaman yine oyun dünyasının altını üstüne getirecek.Favoriye alan arkadaşlara boş mesaj gittiği için sorry
  • Oyunun intikam üzerine kurulu olacağını öğrenmiştik. Yeni oyunda bol bol flashback göreceğiz sanırım. Ellie'nin annesiyle ilgili bazı gerçeklerin açığa çıkacağını düşünüyorum. Malumunuz Fireflies Ellie'yi kobay olarak kullanıp dünyayı kurtarabileceğini düşünüyordu. Tabi kobay olarak kullandıktan sonra Ellie ölecekti. Ellie'nin annesine bu gerçeği söyleyecek ve annesi bu duruma ne olursa olsun izin vermeyecek. Doğal olarak Fireflies Ellie'nin annesini öldürecek. Zira annesinin Ellie'ye yazdığı mektupta zamanı gelince Marlene'nin gerçekleri Ellie'ye söyleceği yazıyordu. Bi şekilde gerçeği öğrenecek Ellie.

Tabi Joel ile ilgili şeyler de olacak ama oraya hiç girmek istemiyorum zira çok teori var ortalıkta. Çok daha geniş bi senaryo olacak yeni oyunda.
  • The Last of Us: Part 2'nin IMDB sayfasında oyunun hikaye özeti kısmı düzenlendi ve oyunun sahip olacağı hikayeye dair ufak bir yazı paylaşıldı.

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

"Beş yıl sonra, Joel ve Ellie birbirlerinin geçmişi hakkında karanlık sırları öğrenir ve bu da geleceğe karşı bakış açılarını değiştirir."

Buna ek olarak oyunun çıkış tarihinin de 2018 olarak gözükmesi hayranların "Through the Valley" parçasındaki sembolik göndermelerden sonra edindiği Nisan 2019 teorisini de zedeliyor. Elbette tüm bu bilgilerin birer söylenti olduğu detayını da vermek gerekiyor. Resmi bir açıklama gelmediği sürece de her biri söylenti statüsünde kalmaya devam edecek.

Kaynak: Merlin'in Kazanı

Bu senaryo açıklaması; Ellie'nin Joel'u halüsinasyon gördüğü teorisini çökertti bence. Tabi eğer bu açıklama doğru ise.

Üstteki arkadaşın yazdığı senaryonun birebir çıkacağını düşünüyorum. Gayette mantıklı duruyor.

• Aklıma oyunu bitirincede takılmıştı şimdi imdb sayfasını görünce tekrar geldi. Hani Ellie tedavi için kobay olacak ya acaba Marlene Ellie'nin annesi ve geçmişi hakkında yalan söyledi mi hiç? Mesela Ellie'nin kobay olması önündeki en büyük engel annesiyse ve Marlene tarafından öldürülmüüşse? Sonuçta hiç bir anne şartlar ne olursa olsun çocuğunun kobay olarak kullandırmaz. Marlene sürekli anneside bunu isterdi gibi şeyler geveliyordu sanki.
    Ellie'nin bu kadar sinirli olmasının 2 sebebi var bence birincisi teori olsa bile Marlene aslında kobay olarak kullanabilmek için Ellie'nin annesini öldürdü. İkincisi jeol'in Ellie yaşasın diye diğerlerini öldürmesi ki bence buna o kadar sinirlenecek biri değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Aklıma oyunu bitirincede takılmıştı şimdi imdb sayfasını görünce tekrar geldi. Hani Ellie tedavi için kobay olacak ya acaba Marlene Ellie'nin annesi ve geçmişi hakkında yalan söyledi mi hiç? Mesela Ellie'nin kobay olması önündeki en büyük engel annesiyse ve Marlene tarafından öldürülmüüşse? Sonuçta hiç bir anne şartlar ne olursa olsun çocuğunun kobay olarak kullandırmaz. Marlene sürekli anneside bunu isterdi gibi şeyler geveliyordu sanki.
    Ellie'nin bu kadar sinirli olmasının 2 sebebi var bence birincisi teori olsa bile Marlene aslında kobay olarak kullanabilmek için Ellie'nin annesini öldürdü. İkincisi jeol'in Ellie yaşasın diye diğerlerini öldürmesi ki bence buna o kadar sinirlenecek biri değil.

O kısmın ucu açık 1. oyunda, yani annesine ne olduğuyla ilgili kesin bilinen birşey yok, 2. oyunda hepsi açığa çıkacaktır.

• Bence E3 2018 'de çıkış tarihi verilebilir. Artık ondan sonrasında bir şey kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Ellie ye tecavuz mu orta dogu comari misiniz? kendinize gelin

Ee Turkiye burasi. Tecavuzu en uygun gorulen yasta Ellie.

Joel tecavuz etmis sonra da evlendirmisler iste baska ne olacakti?

• 2017 E3'de sağlam trailer ile oyuncuları yine çoştururlar kesin. Oyunun çıkış tarihide 2018 Haziran gibi düşünüyorum. İlk oyun çünkü 2013 Haziranda çıkmıştı (14 Haziran 2013)tabi bu benim düşüncem şuan sallamasyon yapıyorum ama böyle olabilir yani mantıklı düşünürsek fazla bekletmezler

PS5'ide 2020 yılında patlatırlar tamamdır.
  • En büyük beklentim Boss savaşları. İlk oyunda sadece Şişkin dedikleri iri kıyım yaratıklar vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

En büyük beklentim Boss savaşları. İlk oyunda sadece Şişkin dedikleri iri kıyım yaratıklar vardı.

Tıkırdayanları çok özledim be şişkinden çok onlardan korkuyordum
  • Keko musunuz la ellie niye maske taksın o kadın ellie nin annesi onun intikamı alacak oyunun ilk 1 saatinde lunaparkta joel ölecek

• Evet mantıklı.
    Yanlız oyunun çıkış tarihi verildikten sonra,gerek ön sipariş olsun gerek çıktığı ilk gün ve sonraki ilk hafta olsun satış rakamlarını çok merak ediyorum.
    Oyun tarhinde gelmiş geçmiş en büyük satış rakamlarına ulaşırlar kesin.Hayatımda hiç bir oyun için ön siparişte bulunmadım fakat bu oyun için %100 ön siparişte bulunucam.
    Birde şu var beklenti o kadar çok yüksekki oyunla ilgili en ufak haber bile insanı nasıl heycanlandırıyo.İnşallah oynanabilirliğe ve hikayeye sadık kalıp çok daha heyecanlı ve zevkli bir oyun sunarlar bize demek istiyorum ama Grafik kalitesine yoğunlaşıp görsel şölen sunacaklar bize sanki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Bencede çok bekletmezler. The last of us 2, god of war 4, red dead redemption 2 bunlar için ön sipariş vericem normalde hep oyun fiyatı düşünce alıyorum ama bu oyunları yüksek fiyattan almak dokunmucak hiç çok seviyorum kaçarı yok. Bende en ufak bir haber gelince mutluluktan havalara uçuyorum tlou 2 bambaşka bir şey zaten oyunu oynarken sanki oyunun içine giriyorum öyle hissediyorum çok değişik bir duygu. Normal PS4 kullanıyorum the last of us remastered grafikleri gayet tatmin ediyordu beni onun gibi olursa sıkıntı olmaz benim için önemli olan çıksın da gerisi önemli değil. Ben oyunun grafiklerinden çok hikayesi ve oynanışı benim için çok önemli grafik hep sona geliyor. Ama PRO'da görsel şölen olur kesin. PS5 çıkana kadar normal PS4 ile idare etmem lazım nasıl olsa ihtiyaçları görüyor. Henüz Horizon Zero Dawn oynamadım ama Normal PS4'de çok iyi grafikler diyorlar Pro'da nasıldır kim bilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Heisenberg

The Last of Us: Part 2'nin IMDB sayfasında oyunun hikaye özeti kısmı düzenlendi ve oyunun sahip olacağı hikayeye dair ufak bir yazı paylaşıldı.

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

"Beş yıl sonra, Joel ve Ellie birbirlerinin geçmişi hakkında karanlık sırları öğrenir ve bu da geleceğe karşı bakış açılarını değiştirir."

Buna ek olarak oyunun çıkış tarihinin de 2018 olarak gözükmesi hayranların "Through the Valley" parçasındaki sembolik göndermelerden sonra edindiği Nisan 2019 teorisini de zedeliyor. Elbette tüm bu bilgilerin birer söylenti olduğu detayını da vermek gerekiyor. Resmi bir açıklama gelmediği sürece de her biri söylenti statüsünde kalmaya devam edecek.

Kaynak: Merlin'in Kazanı

Bu senaryo açıklaması; Ellie'nin Joel'u halüsinasyon gördüğü teorisini çökertti bence. Tabi eğer bu açıklama doğru ise.

Üstteki arkadaşın yazdığı senaryonun birebir çıkacağını düşünüyorum. Gayette mantıklı duruyor.

Imdb'de kullanıcı olarak edit yapabiliyorsunuz aynı wikipedia gibi. Özet kısmını herhangi biri yazmış olabilir, zaten açıklanmış bir bilgi yok.

Çıkış tarihi de temsili, 2018 yerine 2019 da çıkabilir, bunu Naughty Dog bile kararlaştırmamıştır. Merlininkazanının böyle bir haber yapmasını gereksiz buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 24 Mart 2017; 12:13:3 >

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam da zaten Merlin'in Kazanı, bu habere söylenti başlığı içinde yazdı. Yani tam resmi bir açıklama yok. Gerçekte olabilir sahte de...

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.