Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yeni konsol çıktığında direk almak pek mantıklı değil gibi çok kronik hataları vs olabiliyor ps4 öyleydi keza

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk yıl diyelim hocam hemen alamam zaten ama yıl sonuna doğru düzeltirler diye düşünüyorum hem o gün gelsin yorumlara göre de bi karar verilir olmadı biraz daha ps4 ile devam ederim ama bu oyunu ps3 ps4 kadar yakın olup ps4 ps5 de çıkarsa 5 de oynamak isterim kesinlikle ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konsolu erken alır mıyım almaz mıyım bilinmez ama TLoU 2 görüntülerini oyunu oynayana kadar kesinlikle izlemeyeceğim. Oyunların tadını çok kaçırıyor, bu tür pazarlama için atılmış adımlar bizde meraktan tongaya düşünüyoruz.
  • Çıkış tarihi versinler artık

• 17 Ekim 2015
    Neil Druckmann Nathan Drake in mocap çekimlerinin bittiğine dair tweet attı.
    https://mobile.twitter.com/Neil_Druckmann/status/655172166166536192

Bundan yaklaşık 7.5 ay sonra 10 Mayıs 2016 da Uncharted 4 satışa çıktı.

17 Nisan 2019
    Neil Druckmann oyunun final mocap sahnesinin çekildiğine dair tweet attı.
    https://mobile.twitter.com/Neil_Druckmann/status/1118329800156798977

Tek fark Uncharted 4 ün çıkış tarihi 2015 ağustosta duyurulmuştu.
    The Last Of Us Part II ise çıkış tarihine hala sahip değil. Muhtemelen çıkış tarihini açıkladıktan kısa süre sonra oyunu çıkartacaklar.

2019 sonu 2020 başları gibi çıkar diyorum, daha fazla bekletmesinler artık. Şu Days Gone bir çıksın, TLOU2 hakkında yeni bilgiler gelir ki zaten dedikodular başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 18 Nisan 2019; 18:22:21 >

• Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    Days Gone dışında mutlaka 2019'da 1 tane daha exclusive çıkıcak fakat hangisi çıkıcak hala kestirmesi zor. İçimden bir ses Ghost of Tsushima diyor ama bakalım. The Last of Us 2 2020 Q1 Q2 de kesin çıkıcaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 18 Nisan 2019; 18:6:6 >
  • THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

• Twett beni kıllandırdı , Joel ölmemeli yoksa oyun zombiler arasındaki Lara croft a döner olmaz..

• Neil Druckmann artık son Rötuşları yapacaktır.

Önümüzde hala çalışmalar var ancak bu çok küçük kilometre taşı diyor. :)

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • Oyun ekim kasım gibi bizlerle.

• ben oyunun artık bu sene gelmesine kesin gözüyle bakıyorum days gonedan sonra haberler gelmeye başlar yavaş yavaş 2019 sonuna doğru da çıkar
  • Sırf days gone’u gölgede bırakmak istemedikleri için fazla haber vermiyorlar.Biliyorsunuz days gone’u yapan şirket ilk defa bu kadar büyük bir oyun yapıyorlar.Neyse bekleriz, 1-2 ay sonra haberler gelir

• Yukarıda o kadar 2019 da gelmez dedim ama ben bile bir şüphelendim şimdi.

• THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Çıkış tarihinin gelmesini istemediğim oyunlardan kendisi böyle hep umutla,yaşama amacıyla sonsuza kadar bekleyeyim istiyorum ama bir tarafımda deliler gibi oynamak istiyor oyun değil bence bu düpedüz sanat müziklerinden belli zaten bu oyunu oynama fırsatını yakaladığımız için çok şanslıyız.

Bu arada Ekim sızıntısı doğru gibi hayırlısı bakalım,bu sene 2 tane apocalyptic temalı oyunun gelmesi daha ilginç
    Al benden de o kadar çıkmasın bekleyeyim diyorum ama bir yandanda deli gibi çıksın istiyorum nasıl bir oyun bu ya.

• Oyun 2019 sonu gibi gelecek görünüyor hiç iyi değil ben ps5 resmi detaylar ile beraber artık ps5 le beraber çıksın yeni konsolda deneyimleyelim istiyordum ama şimdi o çıkarsa o kadar bekleyemem alırım çıktığı zaman

• Final sahnesi çekilmiş belli ki baya ağlamislar sonu kötü mü bitecek arkadaş ciğer felan kalmayacak biz de
    THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Oyun 2019 sonu gibi gelecek görünüyor hiç iyi değil ben ps5 resmi detaylar ile beraber artık ps5 le beraber çıksın yeni konsolda deneyimleyelim istiyordum ama şimdi o çıkarsa o kadar bekleyemem alırım çıktığı zaman
    Valla ps5'i bedava vermeyecekleri için bence sorun yok ps4'e çıkmasında. ps5 çıkınca da 4k 60 fps çalışır oyun isteyen onda da oynar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 19 Nisan 2019; 13:29:12 >
  • Kusura bakmayın da hangi mantık ile oyunun bu sene çıkacağını düşünüyorsunuz yahu. Oyun dünyasını bu sene mi takip etmeye başladınız. PS5, 2019’da çıkacak diye manşet atan sıradan gazete gibisiniz. Oyun 2020’nin sonlarına doğru çıkacak. Yahu daha birkaç ay evvel adamlar oyuna animasyon’dan anlayan, level designer vs diye iş ilanı açtılar. sadece daha sinematikleri bitirmişler. Kasım’da çıkar diyorlar şaka gibi. Yapımcıların hatası oyunu erken duyurdular ve oyun duyurulduğunda yapımına daha başlanmamış sadece ellerinde bir prototip vardı. neil druckmann ısrarla bekleyin daha yeni başladık dedi. Sony elindeki en güçlü IP’yi hemen salmaz bunun iyice hype’ını yapar daha. Assassins creed değil bu. Lütfen kasım’da çıkacak deyip insanları heycanlandırmayın. bazı arkadaş da ghost of tsushima ile death strandig’de bu sene çıkacak demiş.. yapmayın etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 19 Nisan 2019; 13:51:0 >
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Uncharted 4 yapılıyorkende iş ilanı veriyorlardı oyun 7 ay sonra çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 19 Nisan 2019; 13:55:42 >
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.