Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani bu demek oluyor ki TLOU 2 yine PS4 neslinin son exc oyunu olucak :) hep bombayı sona saklıyor bu adamlar.

Ghost of Tsushima 3,5 yıldır geliştiriliyor denmişti evet oyunun yapımcıları tarafından yani artık onun çıkma zamanı geldi şimdiye kadar çıkmıştı belki de Sony'nin mali yılı var genelde bir şeyleri bekliyorlar. PS5 şuan yapım aşamasındadır kesin. Yine AMD CPU'sunu kullanıcak. Adamlar ekran kartı olmadan işlemce ile neler başarıyorlar ya helal olsun :) Bazen PC topladığıma pişman oluyorum PC para tuzağı geliyor ama sonradan geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 22 Ocak 2019; 18:19:25 >
  • Aynen işte orası muamma ne olur tahmin edemiyoruz. Bence Days Gone'dan sonra Ghost of tsushima gelecek çünkü en uzun süredir yapımda olan Ghost of tsushima.

Last of us 2 ve Death Stranding 2016 dan beri geliştiriliyor. Sucker Punch, Infamous Second Son'dan sonra hemen Ghost of tsushima'nın yapımına başlamıştı. Buda demektir ki 2014'den beri geliştriliyor ghost of tsushima.

Tabii bunlar hep tahmin
  • Bunlar oyun yapımcıların söylediği şeyler evet hocam.

The Last of Us 2 2014'de başlanmış aslında Uncharted 3 bittikten sonra arkasından başlanmış ama yarım bırakılmış gibi bir şey olmuş zaten Uncharted 4 yapımına odaklanmışlardı birde araya Kayıp Miras girdi yoksa TLOU 2 erken gelirdi.

Second Son serisini açıkcası ben artık sıkılmıştım bu adamlar farklı bir tür yaptıkları için çok sevinçliyim. Hele ki Samuray teması bu konuda baya hoşuma gidiyor ben bu oyun çıktığı zaman Fromsoftware sanmıştım yemin ediyorum aha Hidetaka Miyaziki baba döktürmüş derken Sucker Punch görünce kalbim gümledi.

Hidetaka Miyaziki reis 2 tane daha oyun yapıyormuş birisi exc büyük ihtimal. Bloodborne 2 gelme olasılığı çok yüksek tabi ki bu nesil çıkmaz PS5'e saklıyorlardır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 22 Ocak 2019; 18:26:36 >

• Gustavo Santaolalla (The last of us soundtrack composer) just said that TLOU2 is coming very soon.
    https://www.reddit.com/r/thelastofus/comments/ajt5z3/gustavo_santaolalla_the_last_of_us_soundtrack/

Gustavo Santaolalla: TLOU2 is coming very soon.
    https://www.resetera.com/threads/gustavo-santaolalla-tlou2-is-coming-very-soon.95811/

• PS4'ün kapanış oyunu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

PS4'ün kapanış oyunu olur.
    ps5'in de remastered'larından.
  • Malesef Days Gone bütün umutlarımı söndürdü aynı sene de 2 tane zombi temalı oyun çıkacağını hiç sanmıyorum umarım yanılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Malesef Days Gone bütün umutlarımı söndürdü aynı sene de 2 tane zombi temalı oyun çıkacağını hiç sanmıyorum umarım yanılırım
    Biri zombi survival diğeri Ellie ile Joel'in hikayesi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Biri zombi survival diğeri Ellie ile Joel'in hikayesi?

Alıntıları Göster
    Hocam öyle de biraz daha geniş bakarsak iki oyununda aynı ortak nokta da buluştuğunu fark edebiliriz bence,mesela bu oyunu gidip death stranding ile kıyaslamak pek mantıklı olmaz eğer kıyaslanacağı bir oyun varsa ona en benzer olan days gone'dır ben böyle düşündüğümden sanmıyorum bu sene geleceğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 29 Ocak 2019; 0:9:15 >
  • Oyunun müziklerini yapan üstad çok yakında geliyor demiş. Hala ne 2020'sinden bahsediyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir gönderme yapılmış.:)

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 29 Ocak 2019; 1:1:1 >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    ilk oyunun tanıtımdaki videolara bak, çok sinematik şeyler gösterdiler tanıtımda, oyunda yoktu. bu tür şeyler yapılır ve normaldir.
    ben beklentilerimi yükseltmek istemiyorum hem bu yüzden hem de ilk oyunda çok iyi bir son vardı. ikincisi çok gerekli miydi diyorum hala.
  • adamlar cidden güzel işler yapıyorlar ama bu kadar insanları bekletmek çok kötü ..yani en azından bu sene çıkacak mı onu söylesinler.. artık twitlerinin altına ciddi tepkiler alıyorlar ..çıkmadan soğuttular ...yok müZikçi yok bilmem sonye yakın isim bilmem ne adam gibi kendinizaçıklayın artık

• Oynanış videosunu tekrar izledim. Birinci oyunu birçok defa bitirmiş biri olarak gerçek olduğunu söyleyebilirim. Script değil. Sadece biraz planlı ilerlemiş. O da tanıtım için gerekli tabi. Mesela ilk oyunda çoğu kişi adam rehin almamıştır.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Değil zaten hocam.https://www.dualshockers.com/the-last-of-us-part-2-combat-stealth/ Detaylar çoktan belirtilmiş özellikle combat sistemi açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Oynanış videosunu tekrar izledim. Birinci oyunu birçok defa bitirmiş biri olarak gerçek olduğunu söyleyebilirim. Script değil. Sadece biraz planlı ilerlemiş. O da tanıtım için gerekli tabi. Mesela ilk oyunda çoğu kişi adam rehin almamıştır.
    Hocam benim tlou da yapmadığım denemediğim şey kalmamıştır en az bi 10-15 kere bitirdim gerçekten oyunun tokluk hissi ve ağır yapısı inanılmaz joel resmen gerçek insan gibi bi söyleşide neil druckman ps3 ün ram i yetmediği için bazı şeyleri çıkarmak zorunda kaldık demişti e3 demosu sorulduğu zaman onlarda adamların çekmeceleri karıştırması npc lerin bazı animasyonlarıydı çünkü ilk gösterlen demo gerçekten inanılmazdı ama normal oyun tam olarak öyle çıkmadı ama ps4 ün gücü yeter mi bu demodaki animasyonlara bilmiyorum rdr2 yi gördükten sonra ben demoya inanıyorum

• arkadaşlar oyun ne zaman çıkar artık beklemekten yoruldum valla ...sinirlerim bozuluyor ... mart diyen var ..anneler günü diyen var ..

• Neill druckmanin instagram hesabında son gönderisine yagdiralim biraz kendine gelsin artık kimsede sabır kalmadı belli bu ne ya

• 2019'da gelir bu oyun 2020'de Remastered olarak görürüz PS5'de daha da cilalanmış şekilde. :)
    2019 Mayıs Gibi Story yayınlansa Temmuz / Ağustos gibi taş çatlasın Eylül'de elimizde olur.
  • berbetmus kullanıcısına yanıt
    Anneler günü olsa önümüzde ki ay ön siparişe açılması gerekmez mi? Ayrıca bu oyun sony'nin en büyük kozu youtube'dan yayınlayacağını sanmam psx gibi birsey olmalı anca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.