Şimdi Ara

The Last Of Us Part II -Kutulu-İlk sahibinden - 290 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
PS4 #Kutulu Şehir #Kırklareli İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS4 Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 The Last Of Us Part II -Kutulu-İlk sahibinden - 290 TL
    Oyunu forumdan sıfır güvenlik şeritli olarak aldım bir arkadaştan ben açtım. Bitirdim ve açıkçası koleksiyona ekledim. Pek satmaya da niyetim yoktu ama bilgisayara biraz upgrade yapmam gerektiğinden 1-2 oyun satmak zorunda kaldım en yakın tarihli çıkan da bu oluyor mecburen vedalaşıyoruz kendisiyle. Çizik kırık vs kesinlikle yok. dediğim gibi kendi kutulu oyun koleksiyonum için almıştım. Öyle de sakladım bitirdikten sonra. Lüleburgaz / KIRKLARELİ de elden teslim yada Eft sonrası istediğiniz kargo ile gönderilir pamuklara sarılır başına bişey gelmeden size ulaşır. Fiyat son. Referanslara bakabilirsiniz.
    The Last Of Us Part II -Kutulu-İlk sahibinden - 290 TLThe Last Of Us Part II -Kutulu-İlk sahibinden - 290 TLThe Last Of Us Part II -Kutulu-İlk sahibinden - 290 TLThe Last Of Us Part II -Kutulu-İlk sahibinden - 290 TLThe Last Of Us Part II -Kutulu-İlk sahibinden - 290 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kırklareli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.