Şimdi Ara

The Last of Us Part II, inceleme bombardımanı rüzgârından nasibini aldı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
0
Favori
6.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oyun Türkçe olunca bizim hoşumuza gidiyor,çoğu şeyi görmezden gelip duygusal bakıyoruz bence.

• 18 Haziran tarihinde Sony ile anlaşmalı içerik üreticiler oyunu oynadı ve yayınladı. İnsanların çoğu izledikleri oyuna göre puan verdiler. Herkes dandik senaryo yüzünden oyunu beğenmedi. Sadece haberi yazmak yerine girip şikayetleri bir okusaydınız anlardınız muhtemelen.

• PS4'ü olmayanlar trollük yapmış o kadar. Oyun yılın en iyisi ve PS5 versiyonu da fatality yapacak bekleyin görün

• Tamam da bu saçma sapan yorumla 0 puan verenleri kaldırsalar ve yerine adam akıllı puan veren insanları koyar iseler yine oyunun puanı düşük olacak bu çok belli. <br />Haberin içeriği insanları oyunu almak için teşvik ediyor ama kusura bakma editör arkadaşım oyunun hikayesi çok ama çok kötü ve bu oyunu alan insanlar iade etmek için uğraşıyor. Yani kullanıcıların eşcinsel vs. durumuyla alıp veremediği yok çünkü eğer ilk oyunun Left Behind adlı ek paketine bakacak olursak Ellie karakterinin eşcinsel olduğunu anlatan bir hikayeye sahip ve bu ek paket gayet de yüksek puan almış. Özet olarak sorun kullanıcıda değil sorun oyunun hikayesinde.

• Overrated oyun nedir, nasıl yapılır?<br />Metacritic'in de aslında güvenilmez olduğunu gördük.<br />Oyun yapılırken çalışanların %70'ini kovmadan önce düşüneceklerdi.<br />Sanat eseri olmaktan çok politik bir yapım olduğu için şaşırtmadı.

• güzel oyundu izlemeyle yetindik 3. oyun gelir oda son olur 3 yıl içinde gelecektir

• 5-10 saat oynanıp hikaye bitince kaldırılıp atılacak single player oyuna 500tl vermek için çok zengin olmak lazım bu ülkede kimse kusura bakmasın.

• Oyunu oynadim bitirdim malesef oyunun hikayesini bok etmisler ben abby le oynamak zorunda kaldim resmen onun hayatini hikayesini anlatmis ulan okadar cok guzel sonla biten ilk oyundan sonra icine etmisler resmen yani bu oyunu alan kisi hikayesi icin aldi ama malesef butun beklenen seneleri bosa gitti.

• Oyunu oynamadım ama ÇÖP kelimesinden sonrasını okumadım. Yapıcı eleştiri yapacak bir insan ÇÖP kelimesini kullanmaz ve herkes değil ama beğenmeyen çoğu insan kötü niyetli troller. Öncelikle araştırman gerekiyor. Adamlar 10 youtuberdan 1'i beğenmedi diye diğer 9 youtubera beğenmeyen adamın videosu atarak sonyden para almışsın diyorlar. Bunda hiç akıl mantık var mı? Herkesi satın almak, oyunun yapımından daha pahalı olmaz mı?

• sjw faşizmine kurban gitti bu oyun da, star wars tan sonra last of us, sırada ki kurban kim acaba? bu arada sony korkusu ile oyunu eleştirmeye korkan youtuber lara da selam olsun buradan, ana kalite odağı hikaye olan bir oyunun hikayesi tırt olup oyun nasıl efsane, nirvana falan oluyor acaba... serious sam değil ki bu oyun oynanışla kurtarsın... neyse 150tl altına düşünce alıp oynarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Bu mesaj silindi.

Edit : Neyse ki homofobik bu mesaj silinmiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 22 Haziran 2020; 17:40:36 >
  • Sırf ana karakterler LGBT diye düşük puan vermiş millet ya pes diyorum

Yıl 2020 insanların takıldığı şeye bak .. Şaka gibi ya

• galaxyg kullanıcısına yanıt

Sjw mensuplarinin fasizmi artik insanlari bunaltti dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Sjw mensuplarinin fasizmi artik insanlari bunaltti dostum.

Bence LGBT ye antipatisi olduğu için insanların böyle oluyor

Gayet güzel oyun gerek hikaye bütünlüğü gerek grafikleri prof. incelemeler de böyle sölüyor zaten ..

Ama yapılan yorumlara bak ana karakteirn lezbiyen olmasına takmışlar

Hayatında sevgi görmemiş ilgi görmemiş insanların takıntısı bence bu

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Bazı şeyler yıllara mı bağlı? Yıllar ilerledikçe bilim, teknoloji, sanat vs. falan ilerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurozka

Bazı şeyler yıllara mı bağlı? Yıllar ilerledikçe bilim, teknoloji, sanat vs. falan ilerler.

Çok yanlış düşünüyosunuz tabii ki de yıllara bağlı

Eskiden avrupada kadınların okuması vs ayıptı doktor olmaları yasaktı .. Hatta gizlice doktorluk yapam bi kadın idam ediliyordu az kalsın

Stonewall isyanları ayaklanmaları olmasa 1900 şü yıllarda amerikada LGBT ler yoğun homofobiye maruz kalıyordu

Şuan 2020 de 20 den fazla ülkede evlenebiliyoklar

Yine eskiden amerikada siyahiler otobüste oturamıyordu ayakta gitmek zorundaydı . Yine bir isyanla haklarını aldılar

Umarım anlamışsınızdır biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Çok yanlış düşünüyosunuz tabii ki de yıllara bağlı

Eskiden avrupada kadınların okuması vs ayıptı doktor olmaları yasaktı .. Hatta gizlice doktorluk yapam bi kadın idam ediliyordu az kalsın

Stonewall isyanları ayaklanmaları olmasa 1900 şü yıllarda amerikada LGBT ler yoğun homofobiye maruz kalıyordu

Şuan 2020 de 20 den fazla ülkede evlenebiliyoklar

Yine eskiden amerikada siyahiler otobüste oturamıyordu ayakta gitmek zorundaydı . Yine bir isyanla haklarını aldılar

Umarım anlamışsınızdır biraz

Alıntıları Göster

Siyahiler diyorsun, kadınların okuması diyorsun bunlar zaten olması gereken şeyler. Bunlara karşı çıkan yokki. Ama kadın kadına, erkek erkeğe ilişkinin zamanla ve ilerleme ile savunulacak tarafını anlamiyorum. ( fizyolojik olarak çift cinsiyetli olanlar ayrı.) Yani bunu normal olarak mi kabul ediyorsun?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.