Şimdi Ara

The Last of Us Part II, inceleme bombardımanı rüzgârından nasibini aldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
0
Favori
6.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birinci oyunun hayranıyım ama ikinci oyun için gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan diyorsan muhtemelen çok oyun oynamamışsın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geliştiricilere üzüldüm ama sonyi oyuncu dusmani hareketleri yüzünden sevmiyorum. İyi olmuş

• Şuan tahmin ettiğim oluyor sanırım, kilit bir konu açilmış ve last of us part 2 savunulmuş; eşcinsellik de onunla birlikte. soylenilenleri bana gore ispatliyor bu; puanlar şisirlilme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 21 Haziran 2020; 10:48:47 >
  • Bu oyunun 3.3 gibi bir skoru hepimiz haketmediğini biliyoruz hikaye tartışılır ama oyunun teknik detayları oynanış bölüm tasarımları ses miksajı mükemmel olmuş çok cesur bir atılım yapmışlar özellikle karakterlerin hepsi bir mantıkla bir yere bağlanması olayı güzel olmuş bu oyunun 3.3 gibi bir puan alması aslında birazda seyir etkisi var oyunu eleştirenlerin oyunu oynamamış bile çok tutarsızlık var

• quote:

Orijinalden alıntı: eylül kabus

Moda değil, güçleniyoruz! LGBT'ye canım feda. Çünkü haklılar! eziliyorlar, hep ezildiler, ne için ezildiler? haksız sebepler için. Tıpkı bir zamanlar siyahilerin ezilmesi, köle yapılması gibi ezildiler ve eziliyorlar.

Bizim binada 10 yaşında bir erkek çocuk vardı lgbt bir birey tarafından tarafından tecavüz edildi inşaatta oynarken sonra ailesi dava açacak diye tüm alilesini kav revan içinde bıraktı ağzını burnunu dağıttılar.Ne ezilmesi bu travestiler gayler falan bir birleşti mi inşaat falan basıyorlar millete tecavüz edip homoluğu arttırmaya falan çalışıyorlar.

Ben bu olaydan sonra 2 3 yıl kendime gelemedim annem o çocuğun abilerini tamir için çağırdı bize de o çocukla kimse konuşmuyor gelince çocukla sohbet edin dedi. Aklıma sohbet edecek çok konu gelmedi ama tamir boyu yanlarında bekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 21 Haziran 2020; 10:57:10 >

• zamanında balon dedik bir kulağımızın arkası kaldı laf edilmeyen. şimdi herkes balon diyor. game of thrones mevzusu da aynıydı. yine olan bizim kulağın arkasına oldu.

• Şuna 500 TL verseymişim şu an bambaşka şeyler yazıyordum burada. Sonra sınırsız banlanırdım sanırım. Görsellik müthiş hikaye SIFIR. Yapılan eleştiriler haklı. Bu olayın LGBT ile alakası yok. Hikaye kötü işte ne yapsın insanlar? Kötüye kötü demeyelim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    Eee yani hocam bu hikayeyi anlatarak vermek istediğiniz mesaj nedir

• milletin bombaya tutması sırf 35 saat diye başka birşey aramayın yani :) Bitirdim mükemmel bir oyun yine birde türkçe dublaj keyfi bambaşka arkadaş..

• quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

milletin bombaya tutması sırf 35 saat diye başka birşey aramayın yani :) Bitirdim mükemmel bir oyun yine birde türkçe dublaj keyfi bambaşka arkadaş..

Kime Sony kral Superman

500₺ fedaaa Sony fedaaa Sony dönümü alll Sony

Sonyyy yalvarıyorum. Daha fazla çak bize sonyyy

Sonyyy. 500 ₺ yetmez 10000 yap Sony. 7 yıllık hasrete sen ne istersen veririrz Sony

Sonuçta ex oyun öyle olmalı değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eylül kabus

Moda değil, güçleniyoruz! LGBT'ye canım feda. Çünkü haklılar! eziliyorlar, hep ezildiler, ne için ezildiler? haksız sebepler için. Tıpkı bir zamanlar siyahilerin ezilmesi, köle yapılması gibi ezildiler ve eziliyorlar.

Çok cool'sun adamım, harikasın 

Esas imzandaki film için yazıyorum mesajı. Bence 5 para etmez bir film. Zaten 4.9 puan almış imdb'den. Şehirler arası otobüste seyretmiştim. Flash TV filmleri kıvamında bir yapımdı.

• Hardwell. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle haberin yabancı kaynaklardan derlendiğini yani orijinal bir içerik olmadığını hatırlatmak isterim. Bunu haricinde haberde iftira ve hakaret atıldığını ifade etmişsiniz. Bu iddialarla ilgili içerikteki yerleri gösterirseniz bunları seve seve değiştiririm. Hiçbir takipçi ve üyeye hakaret etme gibi bir düşüncem olamaz. Teşekkürler.

• Bu kadar düşük bir puanı hakettiğini düşünmüyorum sonuçta ciddi bir emek var oyunda. Ama şu popüler kültüre ayak uydurup oyuna eşcinselliği yedirmeleri hoş olmamış.

• Oyunu izlerken cringe şöleni geçirdim. Bir de kadın modellemişler 21 yaşında tank gibi.

• Bu oyuna +18 i bassan da basmasan da bu oyunu her yaştan birey oynuyor lgtb dahil sokma hiçbir oyuna cinsel obje yani bırakın bari oyunlar cinsellik malzemesi olmasın ya sanki şu dünyada her şey cinsellik ya ben şahsen eşcinselliği bırak bir oyunda normal bir cinsellik bile görsem beni oyunun masumiyetinden oyun yapan değerlerinden ayırdığı için soğuyorum mesela yarın aşırı muhafazakar bir oyun yapsa biri sonra biri milliyetçi sonra el birliği ile bir elimizde kalan oyunların da içine etseler ne yapacağız?

• Fesatliktan kuduruyorlar oyun tam bir basyapit boyle 0 veren kekolari kisaca user scoreu kaale almam

• Ya arkadaş eleştirmekten neden çekiniyorsunuz? Neden bu hype? Oyunun rakibi yok,kendi alanında rakipsiz ve kimse bunun aksini iddia etmiyor ama senaryosu tırt abi tırt! Bu oyuna "kötü" diyen ne kadar oyundan anlamıyorsa senaryosu "iyi" diyen de bu manada hiçbir şeyden anlamıyordur net.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.