Şimdi Ara

The Last of Us Dizisinin Yönetmenliğini Kantemir Balagov Üstlenecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (2 mesaj) Babblebabble (1 mesaj) Boone (1 mesaj) Bloo. (1 mesaj) Casper0416 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> The Last of Us Dizisinin Yönetmenliğini Kantemir Balagov Üstlenecek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    20712 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

HBO'nun The Last of Us dizisinde yönetmen koltuğunda oturacak isim belli oldu.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre bu isim 29 yaşındaki Çerkes asıllı Rus yönetmen Kantemir Balagov.

Kantemir Balagov daha önce Beanpole (Uzun Kız) ile Closeness (Yakınlık) filmini yazıp yönetti ve Beanpole ile Oscar'da En İyi Uluslararası Film kategorisinde aday gösterildi.

The Last of Us dizisinin, en azından ilk bölümünün, normalde Johan Renck tarafından yönetilmesi planlanıyordu fakat The Hollywood Reporter programının uymaması sebebiyle bıraktığını belirtiyor.

The Last of Us dizisinin yazarlığını Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ve Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann yapıyor. Baş yapımcılar Neil Druckmann, Cheryl Strauss (Chernobyl ve Game of Thrones), Naughty Dog eş başkanı Evan Wells ve PlayStation Productions ekibinden Asad Qizilbash ile Carter Swan.

Oyuncu kadrosu ve ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

|
    |

• Misafir Üyelik
    170516 Mesaj
    Bu adamı biliyorum ve çok iyi bir yönetmen. Hugh jackman bekliyorum onu da patlatın gelsin. Merak etmeyin Craig Mazin eşicinselliğe müsama göstermez. İkinci oyunu hikayesi dışında aşırıkık olmaz. Kendisi kuzey kökenlidir ??
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu adamı biliyorum ve çok iyi bir yönetmen. Hugh jackman bekliyorum onu da patlatın gelsin. Merak etmeyin Craig Mazin eşicinselliğe müsama göstermez. İkinci oyunu hikayesi dışında aşırıkık olmaz. Kendisi kuzey kökenlidir ??

Bol bol eşcinsellik olacak kardeşim. Şimdiden uyarayım sonra ağlamayın. Bence en iyisi izlemeyin :)
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    170516 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Boone

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu adamı biliyorum ve çok iyi bir yönetmen. Hugh jackman bekliyorum onu da patlatın gelsin. Merak etmeyin Craig Mazin eşicinselliğe müsama göstermez. İkinci oyunu hikayesi dışında aşırıkık olmaz. Kendisi kuzey kökenlidir ??</blockquote>

Bol bol eşcinsellik olacak kardeşim. Şimdiden uyarayım sonra ağlamayın. Bence en iyisi izlemeyin :)

Benim için fark etmez ama insanların tepki göstereceğini düşünüyorum.Eşcinsellik olacak ona bir şey demiyorum ama biraz dizide keserler gibi geliyor her erkek kadın her kadın erkek olmak istemez bence akjflkdajfda
    |
    |
  • Yarbay
    4616 Mesaj

Playstation'a exclusive olacak mıymış bu şimdi?  

|
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    last of us 2 seriyi öldürdü. abby gibi bozuk kurgulu bir karakterin joel gibi bir efsaneyi katletmesini izlemeyeceğim. kimse de izlemez emin olun.
    |
    |
  • Yarbay
    9203 Mesaj

Craig Mazin amcasının oğlu sanki müsamaha göstermezmiş ahahaha. Parayı koklat bak nasıl bütün kadroyu eşcinsel yapıyor. Hey Allahım ne insanlar var ya. 

|
    |
  • Teğmen
    244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Hadi canım hadi kimse sizin gibi homofobik değil...

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.