Şimdi Ara

The Last Man on Earth (2015-?) | FOX | 4.Sezon Başladı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
20
Favori
16.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben olsam new york, los angeles, miami gibi insanla karşılaşma ihtimalimin daha çok olduğu yerde yaşardım
    yalnız dünyada bu kadar çok insan varsa şimdiden ortaya çıkan, başka yerlerde daha da fazla vardır bence
  • Dizinin fragmanına ve bir sahnesine Youtube'dan baktım. Güzele benziyor. Komedi türünde bel altı yapılan, cinselliği sürekli ön plana çıkaran dizileri sevmiyorum. Bu bağlamda tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteelLife

Dizinin fragmanına ve bir sahnesine Youtube'dan baktım. Güzele benziyor. Komedi türünde bel altı yapılan, cinselliği sürekli ön plana çıkaran dizileri sevmiyorum. Bu bağlamda tavsiye eder misiniz?

cinselikle tamamen alakası yok :) var ama normal cinsellik değil.Başla tavsiye ederim

son bölümde en sonda melissa evet deseydi güzel olurdu :D
  • Tamam hocam bakayım.. Bu arada spoiler'ı yedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteelLife

Tamam hocam bakayım.. Bu arada spoiler'ı yedim

spoilerde o kadar ayrıntı vermedim genede :D sende nie baktın ki :D

• dizinin ismini niye böyle koydular ki daha beşinci bölümden yeni bir erkek geldi. şanssızlık adamın peşini bırakmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başla tavsiye ederimi başka okudum o yüzden spoiler e bastım orada dizi önerisi koydunuz sandım. Diğer taraftan yanlış okumamış olsam, benim mesajımı alıntıladığınızdan spoiler'ın da muhatabı benimdir diye basardım herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertahircelik -- 23 Mart 2015; 16:55:45 >

• Hay bir seks yapamadılar gitti. Phil'e yazık valla.

• Kadınla sevişeceğine gitar solosu atarsan başkası gelip kapar tabi. Yalnız sonda Phil konuştu konuştu Melissa "No" dedi ya. İçim gitti valla. İnsan pat diye söylemezdi yav.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xabir -- 23 Mart 2015; 20:13:21 >
  • 6. Bölüm iyiydi cidden...
    Son sahneden sonra heralde Phil'de bıtakacaktır bu işi, artık farklı konularla devam eder dizi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziye geçen hafta 4. bölüm ile birlikte başladım, güzel dizi, iyi güldürüyor. Bir tek 4. bölümü sıkmıştı biraz ama bu haftaki iki bölüm çok iyiydi.
  • 5. bölüm biraz sıkıcıydı. 6 güzeldi ama. Ayrıca bu kadar bonkör bi dizi görmedim. Ara vermiyorlar , kafalarına göre 2 bölüm yayınlıyorlar. Allah nazarlardan saklasın.
  • 1x5

dizinin isminden dolayı erkek beklemiyordum bende, ilginç oldu. harbi kendi kaşındı ama havai fişekleri atmasa

1x6

kapıyı açınca birşeyler bekliyordum ama olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 23 Mart 2015; 22:12:08 >

• 5. bölümün 720p sini bulabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

5. bölümün 720p sini bulabilen var mı?

dizilab'dan izliyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

5. bölüm biraz sıkıcıydı. 6 güzeldi ama. Ayrıca bu kadar bonkör bi dizi görmedim. Ara vermiyorlar , kafalarına göre 2 bölüm yayınlıyorlar. Allah nazarlardan saklasın.

IMDB'ye göre haftaya yeni bölüm yok. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

5. bölüm biraz sıkıcıydı. 6 güzeldi ama. Ayrıca bu kadar bonkör bi dizi görmedim. Ara vermiyorlar , kafalarına göre 2 bölüm yayınlıyorlar. Allah nazarlardan saklasın.

IMDB'ye göre haftaya yeni bölüm yok. :(

Üzdü.

Dizimag.co'da var. @Ciclista
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

5. bölümün 720p sini bulabilen var mı?

kickass'te var online izlemiyorsan
  • Teşekkür ediyorum
  • 5ve6

Adam inanılmaz şanssız
    Gelen Todd'u çok sert biri sandım arabanın içinde görünce, gözlükler falan
    Ne güzel o kadar şey hazırlamış adam havai fişekler falan neler neler ama olmadı be abi
    Sonu da komediydi :D Carol için söyleyeceğim ayakları falan

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.