Şimdi Ara

The Last Man on Earth (2015-?) | FOX | 4.Sezon Başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
20
Favori
16.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok eğlenceli olacak gibi izlerim ben bunu
  • Ya çok iyi ya takipteyim :D
  • fragmanını izledim, baya ilginç konusu var izlenir.
  • İlginç bir yapım takibe alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemedeyim.
  • Zaten hep dünyada kalan son birkaç kişilerdir sonra o sayı 1 milyara kadar varır. Geçin bunları. Kesin buna en azından bir kadın bulacaklardır. Sözde TWD rezilliğinde de son insanlardı bizimkiler. Her gün yeni bir topluluk ortaya çıkıyor. Yakında 1 milyon kişi olur zaten TWD rezilliği. Bildiğin rezillik. Bu zombili bombili konulu filmlerden dizi olmuyor. Bunu kabul etmek lazım artık. Bunlar o kadar uzatılamıyor. Bir sinema filmi uzunluğunda olabiliyorlar. Yoksa içi boş oluyor. Bu da tutmaz. Benim inancım yok.
  • Arkadaşın da dediği gibi bu tarz konularla filmler örtüşüyor.Bir dizi olarak derinliği olmuyor ne yazık ki, boşuna beklemeyin derim.Fos.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

Zaten hep dünyada kalan son birkaç kişilerdir sonra o sayı 1 milyara kadar varır. Geçin bunları. Kesin buna en azından bir kadın bulacaklardır. Sözde TWD rezilliğinde de son insanlardı bizimkiler. Her gün yeni bir topluluk ortaya çıkıyor. Yakında 1 milyon kişi olur zaten TWD rezilliği. Bildiğin rezillik. Bu zombili bombili konulu filmlerden dizi olmuyor. Bunu kabul etmek lazım artık. Bunlar o kadar uzatılamıyor. Bir sinema filmi uzunluğunda olabiliyorlar. Yoksa içi boş oluyor. Bu da tutmaz. Benim inancım yok.

Nie hevesimizi kiriyon ki. On yargilida yaklasmayin lütfen. Konu elbette kısıtlı eğlenmeye bakalim. Hosunuza gitmeyen bir konusu varsa izlemezsin yada turk yapımcı varsa tanıdığın onlara soyle filmini yapsınlar

• Bence arkadaş yanlış anlamış. Bu dizinin twd veya hayatta kalma mücadelesi ile alakası yok. Komedi üzerine odaklı bir dizi, o yüzden fazla mantık düşünmeye gerek yok.
  • Bekleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

Zaten hep dünyada kalan son birkaç kişilerdir sonra o sayı 1 milyara kadar varır. Geçin bunları. Kesin buna en azından bir kadın bulacaklardır. Sözde TWD rezilliğinde de son insanlardı bizimkiler. Her gün yeni bir topluluk ortaya çıkıyor. Yakında 1 milyon kişi olur zaten TWD rezilliği. Bildiğin rezillik. Bu zombili bombili konulu filmlerden dizi olmuyor. Bunu kabul etmek lazım artık. Bunlar o kadar uzatılamıyor. Bir sinema filmi uzunluğunda olabiliyorlar. Yoksa içi boş oluyor. Bu da tutmaz. Benim inancım yok.

sana kısa ve efsanevi bir önerim var izleme . o çöp dediin twd sezon arasını 17 milyondan fazla insan izledi bu ne içi boş bir yorumdur böyle.
  • bekleyelim bakalım
  • Dizi bugün başlıyor.peşpeşe iki bölüm yayınlanacakmış.

http://www.beyazperde.com/diziler/dizi-17329/yayin-akisi/#tabs-0

• Başlasın da izleyelim
  • Gülme efekti yok+SNL çıkışlı Nebraska gibi bir yapımda oynamış Will Forte var izlenir bence
  • Bilim kurgu aksiyon dizidi diye geldim komedi çıktı güzele benziyor zaten komik bir adam oynuyor

• Altyazısı çıksın da izleyelim.
  • 1. bölümün altyazısı çıkmış

http://altyazi.org/sub/s/355456/The-Last-Man-on-Earth.html
  • çok eğlenceli başladı bence bayat esprilerle doluydu ama ben çok sevdim yine de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1x01, 1x02

Olaylar fazla hızlı gelişti gibi ayrıca trailer'daki bazı sahneler yoktu. Acaba sonraki bölümlerde mi gözükecek o sahneler diye düşünüyorum ama gidişatı pek öyle olmayacak gibi. Tabii bazı sahneler sırf trailer için de olabilir.

Henüz 2.bölümden birinin çıkmasını beklemiyordum. Bölüm boyunca acaba rüya veya hayal falan olabilir mi diye düşündüm ama yok. Kadın sonraki bölümün trailer'ında da var. Neyse izlemeye devam edelim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.