Şimdi Ara

The Last Kingdom (2015- ) Tarihi Dizi- 2 Sezon.. .. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
15
Favori
20.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Yakında başlarım ama indirerekmi izlesem yoksa webdenmi bilmiyorum :)

İndirerek izle hocam bence kalite farkediyor.
  • Dizi efsane olmaya doğru gidiyor benim için. Müzikler olsun diyaloglar olsun. Merakla bekliyorum 5. Bölümü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi sitelerinde şu diziye Vikings çakması diyene kafa üstüne kafa atasım geliyor. Bernard Cornwell en sevdiğim yazarlar arasındadır, adam şu yorumları görse oturur sinirinden ağlar
  • Sly_Owl kullanıcısına yanıt
    İlk bölümü izleyeyimde ona göre karar vereyim en iyisi
  • Sonunda güzel bir kız görebildik dizide. Dördüncü bölüm de çok iyiydi, her bölüm biraz daha üstüne koyuyor.
  • Dizi güzelde çok hızlı gidiyor sanki birden 8-9 ay atladılar.
  • merak ettiğim bir dizi oldu
  • Beşinci bölümü izleyen yok sanırım ama yine enfes bir bölüm olmuş.

Yav adam daha ne yapsın Alfred'in gözüne girebilmek için, iki kere savaşı kazandıran adam oldu, bin türlü borcun içine girdi kabullendi, bütün övgüyü Odda sümsüğü aldı. Hayır Alfred nasıl inanıyor sümsüğün Abba'yı öldürdüğüne böyle birşey mümkün mü?

Üstüne Ultred'i rezil rüsva ettiler yerde sürükleterek. Yeter ulan deyip Ragnar'ın yanına gitse hakkı var adamın.

• Dizi çok iyi gidiyor son bölümüyle çıtayı yükseltti

• Gerçekten iyi bir yapım. Savaş,tarih kategorisi dizilerinde vikings ile ikisi bana en çok keyif veren dizilerdir.
  • 5. bölümde çok iyiydi özellikle son sahnesinde ohh olsun dedim 6. bölümden fragman aradım ama bulamadım bulan eklesin konuya harika olur .
  • Şuan dizi vikings le kafa kafaya gidiyor film belgesel izler gibi izliyorum
  • Gece başlıyorum, bakalım nasılmış.
  • Bana göre vikingsten daha iyi. Kesinlikle izlemeyenler şans vermeli bu diziye.
  • Vay arkadaş nasıl dizi çekiyorlar. Bernard Cornwell favori tarihi roman yazarımdır zaten. Döktürmüşler, tek kelime ile harika. Vikings'i karakterler ve oyuncular zirveye taşıyordu bu dizi de ise hem gerek konusu, işlenişi, senaryoya uyarlanma başarısı, gerekse de oyunculuklar ve tarihi doku mest ediyor. 5. Bölüm'de
    Uhtred'in yerinde olsam Alfred'in kelleyi de indirmiştim aşağıya
  • Özellikle bu bölüm muazzamdı.Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.

Ultred ne yapsa haklı bütün işi yapan kendisi fakat hak ettiğini alamıyor.Sondaki sahne çok iyiydi.Ultred yağmalama işlerinde ilerledikten sonra Ragnar'la birleşip Alfred'i indirebilir.
  • Her bölümü bir öncekinden daha iyi olan nadir dizilerden biri, çok iyi bölümdü.

Aethelwold'un memelerle ilgili kısa söyleşisi ayrıca süperdi. Biraz arka planda kalsa da aslında başarılı ve komik bir karakter, bana borçlandın demişti yağma işine muhtemelen o da katılacak. Ubba ile dövüş, klisedeki konuşma çok başarılı iki sahneydi. Genç Odda'nın da kellesinin uçtuğunu da görürsek tadından yenmez.
  • arkadaslar bu bolumde cinsel icerikli sahne var miydi? Salonda izleyecegimde kucuk kardesim veya kuzenlerim giriyor arada etkilenmesinler

• vardı hocam gerçi öyle spartacus,got da ki gibi falan değil ama olsun
  • Sansurlemislerdi galiba hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.