Şimdi Ara

The Last Kingdom (2015- ) Tarihi Dizi- 2 Sezon.. .. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
15
Favori
20.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu Alfred ne mal adam ya. Ulan madem herife güvenmiyorsun gıcıksın ne diye yemin ettirdin. Şimdi bu son facianın suçunuda Ultrede atarlar. Şamar oğlanına döndü garibim. Ben onun yerinde olsam giderim Ragnarın yanına onla beraber İngiltereyi özellikle amcamın tıpraklarını yağmalarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıradan bölüm gibi gidiyordu ama sonlara doğru açıldı. Son 5 dakika got dizisindeki battle of bastard bölümünü andırdı. Heyecanlı olmuş

• Dizi çok iyi ilerliyor harbiden ama 2 bölüm kalmış olması üzüyor...
  • Çok, çok iyi bir bölüm daha, bayılıyorum şu diziye

• Alfred sana müstehak pagan damat

• Ulan işler iyice karıştı ya. Ama buraya yazıyorum bu işten zararlı çıkan tek kişi utred olacak. Acıların çocuğu

• Güzel bölümdü yine. İşler karışıyor. Final bölümü mükemmel olacak gibi

• 2x7

Uhtred yardım edecektir. Yine kendisi zararlı çıkacak.
  • Birinci sezon daha iyiydi. Sanki konu bitti de uyduruyorlar gibi ilerliyor bölümler.

• Odda'ya yazık oldu, alfred beter ol
  • Güzel bir final ile sezon bitti. Gerçekten izlemek büyük keyif böyle dizileri

• finali beğendim ama şimdi beklemek sıkıyor
  • bi sezonu daha geride bıraktık umarım ilerde beklediği ilgiyi alır
  • Geçen seneki sezon finali konu olarak bundan daha iyiydi bence, bu sezon finali baya bir kuru kalmış

• Bence çok iyi bir finaldi, ve çok fazla duygulandırdı, üzdü, sevindirdi. Bir dahaki sezonu iple çekiyorum.
  • İşin yoksa 1.5 yıl bekle şimdi

Kjartan ölene kadar dizi inanılmaz bir seviye ilerliyordu. Kjartan öldükten sonra, timeskip oldu ve dizinin seviyesinde ufakta olsa düşüş oldu. Bunu yeni konuya geçmelerine bağlıyorum. Genel olarak yine muazzam bir sezondu. Özellikle ilk 5 bölüm bence çok çok iyiydi.
  • Muazzam

• Eğer bu dizi Vikings'ten önce çıksaydı kesinlikle Vikings bugün bu kadar popüler olmazdı ama şu an tam tersi

2.sezon finali biraz klişelerle doluydu ama güzel ara verdiler
  • Şu müzik çok hoş gerçekten. Farklı duygular uyandırıyor insanın içinde

Aynı sanatçının başka müziklerinden biri. Sesi çok etkileyici gerçekten

Ayrıca Buz ve Ateşin Şarkısı yazarı George R.R. Martin facebook sayfasında paylaştığı diziyi beğendiğini belirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 16 Ağustos 2017; 3:10:54 >

• Diziyi 2 gün önce izlemeye başladım ve 2 günde de bitirdim. Kimse çakma vikings falan demesin vikings den daha çok sardı bu. Gece uyumadım bunu izledim. Bir de süresi uzun. 2 bölümü bir film yapıyor resmen. Önceki yazanlardan biri doğru söylemiş vikings'den önce çıksa bu daha popüler olurdu. Chuck'tan sonra beni bu denli bağlayan 2. dizidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 31 Ağustos 2017; 13:19:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.