Şimdi Ara

The Last Kingdom (2015- ) Tarihi Dizi- 2 Sezon.. .. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
15
Favori
20.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzledim ve bitirdim diziyi. Gerçekten çok güzel bir dizi ama ağır bir havası var. Herkes beğenmez kesinlikle. Vikings ile karşılaştırılmamalı çünkü vikingsin karakterleri daha çekici. Seyir zevki başka vikingsin. Neyse ben beğendim diziyi o kadının o şekilde ölmesi şaşırttı beni ama olsun. Leofric karakteri bana rome dizisindeki titus polloyu hatırlattı ve ölmesi üzdü beni. Ne yalan söyleyim ortaçağ dizilerine bayılıyorum yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 13 Mart 2017; 23:14:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani 14 marttı ne zaman gelcek

• 16
  • 2.sezon güzel başladı sanki ilk sezona göre daha iyi olacakmış gibi geldi karekterler daha oturakli duruyor hadi hayırlısı

• Spartacus'ün yerini doldurabilecek bir dizi hala gelmedi. Aklıma gelince moralim bozuldu.

-----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Mart 2017; 13:40:36 >
  • Yeni sezon başladı şükür
  • Sonunda geldi. Bir iki saat içinde altyazı gelmezse online izleyeceğim.
  • Çok uzun süre beklettiler ya, güzel bir özet geçerler umarım.
  • Kalite aynen devam ediyor, güzel bölümdü.
  • 2.sezonun ilk bölümünü izledim. Çizgisini bozmadan devam ediyor dizi. Güzel bölümdü.
  • Biraz karışık başladı ama böyle tempolu bir dizide garipsemiyorum.
  • 2. Sezon başlıngıcı için fena bir bölüm değildi.Diziye başlamaya düşünen varsa çok büyük beklentiye girmeden başlarsa sever diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal adam -- 19 Mart 2017; 20:13:13 >
  • İlk bölüm için fena değildi. İzlemesi keyifli bir dizi. Şahsen tavsiye ediyorum izlemeyenlere

• oh be gelmiş sonunda izleyelim hemenn
  • Bu dizinin sevdiğim özelliği akıcı olması ama ilk bölüm yeni konu olunca pek birşey anlamadım
  • Ne bölümdü be çok pis gaza geldim yine topladılar bütün uyuzları diziye, bu dizinin ayrı bi havası var gerçekten de

• Muazzam harbiden muazzam. 1 saatlik bölüm su gibi akıp gitti. Piyasadaki en underrated dizilerden biri

• Ada'nın kral ve beylerine hiç güven olmuyor.
  • Harbi ne bölümdü ya cok kişinin ölümünü merakla bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.