Şimdi Ara

The Last Guardian ( Bu neslin en iyi oyunu olacak itiraz istemiyorum ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
6.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ICO ve SotC kadar olsun yeter.Yine çok iyi bir exclusive oyun geliyor PS3'e , çıksın da oynayalım
  • bu oyun kacırılmaması gereken oyunlardan bırtanesı
    sabırsızlıkla bekledıgım oyunlardan bırı
  • ne mutlu bana ps3 sahibiyim ZATEN İYİ OYUN OLDUĞUNU HİSSETTİRİYOR
  • konu başlıgında "itiraz istemiyorum"denmiş.buna itirazı olanın zaten oyun konusundaki bilgisinden şüphe edilir.
  • Forumda bu oyunun ana konusu yoksa bu başlık ana konusu olsun o zaman, başlığı açan arkadaş gerekli düzenlemeleri yaparsa iyi olur.

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-the-last/50284 (İlk videosu)

http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-the-last/56493 (TGS09 videosu)
  • @ereneren hidayate ermiş sonunda galiba.Doğru düzgün birşey dedi ilk defa.
  • Tüm bunları o mu söyledi? Başımıza taş yağacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wzzk -- 27 Eylül 2009; 1:18:50 >
  • yaw bu başlık neden hiç aktif değil? team ico nun oyunlarından şüphenizmi var

The Last Guardian ( Bu neslin en iyi oyunu olacak itiraz istemiyorum )

• yaw bu başlık neden hiç aktif değil? team ico nun oyunlarından şüphenizmi var

team ico nun oyunları oyun değil sanat eseridir. bknz : shadow of the collossus
  • quote:

Orijinalden alıntı: callofduty6

yaw bu başlık neden hiç aktif değil? team ico nun oyunlarından şüphenizmi var

team ico nun oyunları oyun değil sanat eseridir. bknz : shadow of the collossus

bu oyunun yenisi ps3e cıkcak diye bir söylenti vardı noldu arkadaşlar?
  • @soldiertr

gow collection çok satarsa %99 gelir. diğer türlü gelmeyebilir. şu andakiler sadece söylenti ama resmi bir açıklama yapılmışsa bilemicem. shadows of the collossus next-gen grafiklerle gelirse şahane olur. 40' lcd ekranda devleri öldürmenin keyfini başka hiçbir oyunda olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: callofduty6

@soldiertr

gow collection çok satarsa %99 gelir. diğer türlü gelmeyebilir. şu andakiler sadece söylenti ama resmi bir açıklama yapılmışsa bilemicem. shadows of the collossus next-gen grafiklerle gelirse şahane olur. 40' lcd ekranda devleri öldürmenin keyfini başka hiçbir oyunda olmaz.

bende hiç düşünemiyorum playstationdaki grafiklerle zaten konusu çok sağlam resmen gözlerim doldu sonunda oyunun şuana kadar oynadğım en iyi oyundu ps2de herşeyiyle sanat eseri..
  • evet ps3 e gelirken grafiklerinin elden geçirilmesi şart o oyunun. kamera açılarıda düzenlenirse tadından yenmez. gow mu sotc mu daha güzel diye sorsalar cevap vermek çok zor. bakalım next-gen grafikleriyle o oyunu görebilecekmiyiz. umarım görürüz.
  • bence dünyanın en iyi oyuları sıralaması yapılsa :

1. metal gear serisi
    2. shenmue
    3. ico shadow of the collossus ve son olarak The Last Guardian olur

bence ps2 ve ps3(metal gear1 psn de var) sahıplerının kesınlıkle oynması gereken oyunlar bunlarıdr bence (shenmue için dreamcat gerekli)
  • itiraz ediyorum ben sebebide gow ve uncharted2
  • İtiraz istemiyormuş adam tamam etmiyoruz mutlu olacaksan
  • quote:

oyundaki en belalı yaratık buydu. uçarken yakalamak bi dert, yere indirmek bi dert, sırtına çıkmak bi dert, sırtındaki zayıf noktaları zamanında kesmek bi dert. shadow of the collossus u bitirmek yetenek değil tamamen sabır işiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven spielberg -- 14 Kasım 2009; 19:26:35 >
  • Last Guardian ı bende sizler gibi büyük bir heyecanla bekliyorum. God of War 3 Uncharted 2 Among Thieves felan bu oyunların (Ico-Shadow of the Colossus) yanında bir HİÇ. Ama sanki bana PS2 deki Ico ve SotC dahada bir sanat eseri, dahada bir yaratıcı fikir gibi geliyor. Sanki o oyunların tadını tam alamayacakmışız gibi geliyor. Team İco o kadar kaliteli bir firma ki Rockstar bile bunun yanında halt etmiş. Evde ben ve sevgili PS3 üm bu next gen sanat eserini büyük bir heyecanla bekliyor olacağız........
  • quote:

Orijinalden alıntı: PS3psn

Last Guardian ı bende sizler gibi büyük bir heyecanla bekliyorum. God of War 3 Uncharted 2 Among Thieves felan bu oyunların (Ico-Shadow of the Colossus) yanında bir HİÇ. Ama sanki bana PS2 deki Ico ve SotC dahada bir sanat eseri, dahada bir yaratıcı fikir gibi geliyor. Sanki o oyunların tadını tam alamayacakmışız gibi geliyor. Team İco o kadar kaliteli bir firma ki Rockstar bile bunun yanında halt etmiş. Evde ben ve sevgili PS3 üm bu next gen sanat eserini büyük bir heyecanla bekliyor olacağız........

Tamam hocam oyunlar şaheser olabilirde gow3 ve uncharted2 bu oyunun yanında bir hiç demen biraz komik geldi bana sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

Orijinalden alıntı: PS3psn

Last Guardian ı bende sizler gibi büyük bir heyecanla bekliyorum. God of War 3 Uncharted 2 Among Thieves felan bu oyunların (Ico-Shadow of the Colossus) yanında bir HİÇ. Ama sanki bana PS2 deki Ico ve SotC dahada bir sanat eseri, dahada bir yaratıcı fikir gibi geliyor. Sanki o oyunların tadını tam alamayacakmışız gibi geliyor. Team İco o kadar kaliteli bir firma ki Rockstar bile bunun yanında halt etmiş. Evde ben ve sevgili PS3 üm bu next gen sanat eserini büyük bir heyecanla bekliyor olacağız........

Tamam hocam oyunlar şaheser olabilirde gow3 ve uncharted2 bu oyunun yanında bir hiç demen biraz komik geldi bana sanırım

Benim düşüncem bu. Öncelik Team İco nun şaheserleri. Hem sorarım sana bu oyunlardaki o hissi, o duygusallığı, o hiçlik duygusunu Gow verebildimi sana?????????
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.