Şimdi Ara

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
958
Cevap
8
Favori
31.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem bulmaca yok diyorsun hem videolara bakarak bitirdim diyorsun şuna ben oynamayı beceremedim desene? Senin bu oyunu oynamaya ve anlamaya ne kapasiten yetmez ne yaşın CoD ve benzeri shooterlar oynamaya devam et günümüz ergenleri gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Hem bulmaca yok diyorsun hem videolara bakarak bitirdim diyorsun şuna ben oynamayı beceremedim desene? Senin bu oyunu oynamaya ve anlamaya ne kapasiten yetmez ne yaşın CoD ve benzeri shooterlar oynamaya devam et günümüz ergenleri gibi...

Aynen öyle, bulmaca yok nedir yahu bal gibi de var, oyun efsane, performans sorunlarından dem vursanız anlarım da, geri kalan herşey sanat eseri, sonunda zaten ağlatacak, muhteşem bir finali var.
  • Modern Warfare ile Last Guardian kıyaslanmış :((((

Oturup ağlamak istiyorum dostlar.

Bu oyuna çöp diyen gitsin satsın o konsolu oyun hayatınada son versin. Siz gidin bf oynayın ne anlarsınız siz oyundan neyden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşım 36 hemen hemen 12-13 yaşımdan beri oyunlarla iç içeyim şimdiye kadar hiç bir oyunda bu kadar duygulanmamıştım ve beni etkilememişti bu oyunun bende yeri herzaman ayrı olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Modern Warfare ile Last Guardian kıyaslanmış :((((

Oturup ağlamak istiyorum dostlar.

Bu oyuna çöp diyen gitsin satsın o konsolu oyun hayatınada son versin. Siz gidin bf oynayın ne anlarsınız siz oyundan neyden.

• Yaş 34 benimde merak etmeyin oynadığım oyun sayısının haddi hesabı yok.codla kiyaslama nedir ya kiyaslama yaparken oynarken sıkıldığım oyun sıralamasına gore dedim.oynayamasam ilk 4 saatini oynayamazdım. Oyunu özellikle aldım sevebileceğimi umduğum için. Yahu neresinde bulmaca vardı onlar bulmaca sınıfında bile değil.en azindan unchartedda olan 3.4 yerdeki bulmaca gibi bulmaca bari olsa diyorsun hep yol bul atla zıpla çağır kafasına bin oraya gir buradan çık sizin bulmaca anlayışınız buysa var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Yaş 34 benimde merak etmeyin oynadığım oyun sayısının haddi hesabı yok.codla kiyaslama nedir ya kiyaslama yaparken oynarken sıkıldığım oyun sıralamasına gore dedim.oynayamasam ilk 4 saatini oynayamazdım. Oyunu özellikle aldım sevebileceğimi umduğum için. Yahu neresinde bulmaca vardı onlar bulmaca sınıfında bile değil.en azindan unchartedda olan 3.4 yerdeki bulmaca gibi bulmaca bari olsa diyorsun hep yol bul atla zıpla çağır kafasına bin oraya gir buradan çık sizin bulmaca anlayışınız buysa var tabi.

Kardeş sen ICO, Shadow of Colossus'un ne olduğunu biliyor musun?

Oyun geçmişi olmayan, bilmeyen adamlar oyunlara yorum yapıyor sinir oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Yaş 34 benimde merak etmeyin oynadığım oyun sayısının haddi hesabı yok.codla kiyaslama nedir ya kiyaslama yaparken oynarken sıkıldığım oyun sıralamasına gore dedim.oynayamasam ilk 4 saatini oynayamazdım. Oyunu özellikle aldım sevebileceğimi umduğum için. Yahu neresinde bulmaca vardı onlar bulmaca sınıfında bile değil.en azindan unchartedda olan 3.4 yerdeki bulmaca gibi bulmaca bari olsa diyorsun hep yol bul atla zıpla çağır kafasına bin oraya gir buradan çık sizin bulmaca anlayışınız buysa var tabi.

Ps2de devleri öldürdüğümüz oyun.hocam oyun duyguları en saf şekilde işleyebilir sorun yok ama sürekli oradan buraya ziplayip yol bulmanın nesi sıkıcı degil onu anlayamadım.Unchartedda çatışma aksiyon vs olmasın surekli oradan oraya ziplarken bunalmadiniz mi hiçbiriniz bu oyununda farkı yok siz bunalmadiysaniz sorun bende demekki.;) her oyub herkese hitap etmiyor bu kadar beğendiğinize göre size hitap ediyor.olumlu yorum kadar olumsuz da yazılması bu işin doğasında var herkes herşeyi sevmiyor şu hayatta.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Ps2de devleri öldürdüğümüz oyun.hocam oyun duyguları en saf şekilde işleyebilir sorun yok ama sürekli oradan buraya ziplayip yol bulmanın nesi sıkıcı degil onu anlayamadım.Unchartedda çatışma aksiyon vs olmasın surekli oradan oraya ziplarken bunalmadiniz mi hiçbiriniz bu oyununda farkı yok siz bunalmadiysaniz sorun bende demekki.;) her oyub herkese hitap etmiyor bu kadar beğendiğinize göre size hitap ediyor.olumlu yorum kadar olumsuz da yazılması bu işin doğasında var herkes herşeyi sevmiyor şu hayatta.

Öyle olmaz. Oyun iyiyse iyidir, kötüyse kötüdür. Kişiden kişiye göre değişmez. Bu arada, Call of Duty Modern Warfare 1 ve 2 serinin en iyi oyunlarındandır. Üzerine tartışmak bile söz konusu değil. The Last Guardian da aynı şekilde. Tartışmaya açık bir konu değil.

• Yaratıkla aranızda nasıl bir bağ kurulmuş arkadaş:)) yani demek istediğim şu her tarz oyunu herkes sevmez demek istedim. Rpg seven adam baska oyun sevmemesi beğenmemesi gibi.

Edit: Modern değil infinity warfare yazacaktım pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 14 Ocak 2017; 15:32:21 >
  • Yaw yanlislik dustum duvardan oyun nasil baslicsk tekrar anlamadim, napcaz
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    en son kaydedilen noktaya geri donebilirsin.
  • Oyun gerçekten çöp. Senaryo yok, aksiyon yok, bulmacalar tırt.. Başta ne heveslerle açmıştım oyunu halbuki... 2 saattir sırtlan bozması hayvan pel pel etrafa bakıyor anca yemek yiyor, efendime söyleyeyim anırır gibi bir ses arada kaşınmalar falan... tam bir hayal kırıklığı. Ben de arkadaş gibi acaba ben mi yanlış yapıyorum dedim walkthroughlara gameplay videolarına baktım oynanış veya aksiyon adına hiçbirşey yok. Tam bir hayal kırıklığı oysa ki ps4 ü almadan önce bile bu oyunu kesin oynamalıyım diyordum. Yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi risendark -- 14 Ocak 2017; 23:10:55 >
  • Demek ki tartışmaya açık
  • Yukarıdaki arkadaşa kızamadım çünkü sesli güldüm adam Trico yemek yiyor, kaşınıyor ve anırıyor diye oyunu yerden yere vurmuş
  • Oyun gerçekten çöp, şöyle ağız tadıyla adam bile vuramıyoruz. Mesela trico'nun sırtında bir roketatar mitralyöz falan olsa etrafa saydırsak fena mı olur. 5 dakika bir şeyleri vurmadan oyun oynamayan Kişiler de var, bunları da düşünmeleri lazımdı
  • risendark kullanıcısına yanıt
    Duygusal bağ kurdum abi kaşınıyorum banadami bulasti uyuzluk pel pel bakiyom etrafa
  • oyun çöp mü değil mi oylamayı açıyorum
  • Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz tam olarak hangi tür oluyor bu oyun
  • ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    Alın deneyin belki seveceksiniz forumda sec hesaplar 45tl civari şuan hazir indirim varken alın satarkende 40 yazin direk satarsınız. Sony exclusive oyunlari denemek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.