Şimdi Ara

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
956
Cevap
10
Favori
28.140
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2522 Mesaj
    Beyler oyun resmi olarak çıktı mı şimdi ?

Adamlardan şu hayvani ertelemeler yüzünden nefret ediyorum. Cebimden para çıkmayacak bunlara. Eşime aldırtacağım. ısmarlama hediye. Asfdafdsad :D

Orijinalden alıntı: kubillian

Beyler oyun resmi olarak çıktı mı şimdi ?

Adamlardan şu hayvani ertelemeler yüzünden nefret ediyorum. Cebimden para çıkmayacak bunlara. Eşime aldırtacağım. ısmarlama hediye. Asfdafdsad :D

2 gün sonra çıkıyor.
    |
    |
    Oyunu daha oynama fırsatı bulamadım fakat,sadece videolardan izlediğim kadarı ile söylüyorum,o yaratık beni benden aldı.Resmen yaşıyor,tepkileri,hareketleri,mimikleri her şeyi muhteşem.Gözleri ile sizi süzerken,resmen ne anlatmaya çalıştığını anlıyorsunuz.Adamlar kodlardan,pixellerden yaşayan bir canlı çıkarmış,bu size de inanılmaz bir şey gibi gelmiyor mu ?Daha oynamadan bu hisse kapıldım,oynasam kim bilir nasıl bir hislere kapılacağım.Oyundaki animasyonlar,fizikler çok iyi,atmosfer tek kelime ile şaheser.En yakın zamanda almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 6 Aralık 2016; 13:14:18 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: defected

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Yapacaginiz oyunun içine edeyim 10 yildir bekletilen ps3 grafikli oyun ps4te 30fpsyi gormuyor nerdeyse paso drop 22-28 arasi resmen rezalet.

Oynayanlar frame nasil rahatsiz ediyor mu nasil sinir oldum akşam akşam

"rezalet" kelimesini hak ettiğini düşünüyorsa oynamazsıon olur biter

çık hava al biraz

bu kadar dert etme

Çok zekice bir tavsiye sağolasın, beklediğimiz oyun sorunlu olunca tepkimizi gösteriyoruz, oynamazsın olur biter diyor, kamil dolu forum yemin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 6 Aralık 2016; 13:25:10 >

• Yarbay
    3007 Mesaj
    İlk bakış videosuna az bir baktım hayvan gerçekten yaşıyor gibi tepkiler veriyor.Bencede bu inanılmaz birşey.Ön sipariş verdik arkadaşla akşama oynayacağım ama gerçekten farklı bir oyun fps sorunuda patch la düzelecektir.Dert etmeye gerek yok.Sony exc oyunların nasıl yapılacağını adeta yüzümüze vuruyor.
    |
    |
    Oyunun normal ps4'te yer alan performans sorunu dışında kötü denilebilcek bir tek kamera sıkıntıları var onun dışında oyun olmuş. Hatta %100 inanıyorum ki performans sorunları ve kamera yüzünden puan kırmış çok fazla kesim var evet haklılar iyice temiz hale getirmeden çıkmamalıydı oyun onda hem fikiriz ancak oyunun iyi bir oyun olmak konusunda bir sıkıntısı yok belli ki. Ayrıca oyunları inceleyenlerin oyunlar konusunda ki bilgisizliğini gördükçe bu adamların incelemelerine niye ciddiye alayım ben bu işlerden daha çok anlıyorum, biliyorum diye düşünüyorsunuz. En kötü şimdi oynamasanız dahi ucuzlayınca mutlaka bir bakın.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nasıl ya standart ps4 te performans sorunu var pro da yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1835 Mesaj
    Yemin ederim şiştim şu FPS muhabbetinden,millet oyun oynamıyor resmen FPS akışını kontrol ediyor...

Ah PS2 dönemi Ahh...

• Teğmen
    114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Monkey Business

Yemin ederim şiştim şu FPS muhabbetinden,millet oyun oynamıyor resmen FPS akışını kontrol ediyor...

Ah PS2 dönemi Ahh...

Sebebi oyuncu olmamaları. Bunlar sektörün oluşturduğu "Tüketici Zombie ler !" Bunların panzehiri bilemiyorum bazen ağır sert yorum yazıyorum bir tokat etkisi yaratsın hani kendilerine gelirler diye ama nafile . Konuyla alakalı bir örnek verim yeni video çıkmış FF nin master demosu ile retail son versiyon arasındaki fark diye bulutların bilmem neresinde netlik sanki daha mı iyi ne ?...... Ya Sabır çekiyorum. Birde bnküsür Like almış bu video. Oyunculuk bitti "FPS ölçer Zombieler" oldu hepsi. Arkadaş madem bu kadar takıntılısın git bas parayı al bir TitanX 11 Tflops sende kurtul bizde amaçta bu belkide...
    |
    |

• Yarbay
    15170 Mesaj
    Hep bunlar Last of Us 2.. Bi de üstüne Last Guardian çıkınca...

Oh miss.... Şahane, Şahane..

Keyife bak, Last of Us 2 duyurusundan sonra insanlar Last Guardian oyununu oynuyorlar. Mükemmel değil de nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomstr -- 6 Aralık 2016; 14:39:45 >

Emin olun bu da insanlara çok değişik bir şekilde etki etti. Daha fazlasını arar oldular . Ama bunun farkında olan birisini görmek beni mutlu etti.

-Yahu arkadaş niye o kasıyor bu kasıyor diye hayıflanıyorsunuz. Adamlar üst üste oyunlar tanıtıyor. Ayrıca çıkan oyunları da TÜRKÇE oynuyorsunuz. Lütfen artık şu FPS muhabbetini bitirin. Çünkü patchler le düzeltilebilir. Son mesajlar hep bi FPS muhabbetini. Biraz da oyunun içeriğine yoğunlaşın çünkü yoğunlaşacağınız oyun SANAT kokuyor. Bir BF1 değil yani ateş et öldür veya öl değil. Bu tür sanat kokan oyunların içeriğine bakın , FPS muhabbetine girmeden. Bize ne kazandırdığına neyi ispatlamaya çalıştığına bakın. Ufak tefek sorunlara yoğunlaşıpta asıl meseleyi kaçırmayın derim ben
    |
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7860 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Yapacaginiz oyunun içine edeyim 10 yildir bekletilen ps3 grafikli oyun ps4te 30fpsyi gormuyor nerdeyse paso drop 22-28 arasi resmen rezalet.

çık hava al biraz

bu kadar dert etme

Çok zekice bir tavsiye sağolasın, beklediğimiz oyun sorunlu olunca tepkimizi gösteriyoruz, oynamazsın olur biter diyor, kamil dolu forum yemin ediyorum.

"rezalet" diye tabir ettiğin oyunu oynamazsın olur biter. çok dallandırıp budaklandırmaya gerek yok. hayatın sonu falan değil. 10 senedir adamların kapısında da beklemedin? eee? sorun yok.

şov yapıcam diye abuk subuk post atmanın manası yok.

çık hava al

sıkı giyin

120 fps'ye kadar manzara izlersin dışarıda

çay falan da iç

• Yarbay
    23925 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

çık hava al biraz

bu kadar dert etme

"rezalet" diye tabir ettiğin oyunu oynamazsın olur biter. çok dallandırıp budaklandırmaya gerek yok. hayatın sonu falan değil. 10 senedir adamların kapısında da beklemedin? eee? sorun yok.

şov yapıcam diye abuk subuk post atmanın manası yok.

çık hava al

sıkı giyin

120 fps'ye kadar manzara izlersin dışarıda

çay falan da iç

Evet dusuk fps benim icin rezalettir ustelik 10 yildir yapilmaya devam eden ps3 grafikli bir oyunsa ha bu just cause 3 kadar rezil degildir tabi, duzelecegini de dusunuyorum yamayla, sen bu kadar dert edip zekice tavsiyeler verme kimin şov yaptigi ortada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    15170 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Emin olun bu da insanlara çok değişik bir şekilde etki etti. Daha fazlasını arar oldular . Ama bunun farkında olan birisini görmek beni mutlu etti.

-Yahu arkadaş niye o kasıyor bu kasıyor diye hayıflanıyorsunuz. Adamlar üst üste oyunlar tanıtıyor. Ayrıca çıkan oyunları da TÜRKÇE oynuyorsunuz. Lütfen artık şu FPS muhabbetini bitirin. Çünkü patchler le düzeltilebilir. Son mesajlar hep bi FPS muhabbetini. Biraz da oyunun içeriğine yoğunlaşın çünkü yoğunlaşacağınız oyun SANAT kokuyor. Bir BF1 değil yani ateş et öldür veya öl değil. Bu tür sanat kokan oyunların içeriğine bakın , FPS muhabbetine girmeden. Bize ne kazandırdığına neyi ispatlamaya çalıştığına bakın. Ufak tefek sorunlara yoğunlaşıpta asıl meseleyi kaçırmayın derim ben

O açıdan dememiştim aslında. Hem Last of Us 2 duyuruldu, hem de Last Guardian çıktı. 2 tane efsane oyun da aynı zamana denk gelince malum kitlenin zoruna gitti

Bir de tabi ICO serisini bilmeyen apaçi kitleyi de ekleyince...
    |
    |
    Bahsedilenler: FatihEnesKoc.

• Yarbay
    2876 Mesaj
    13gb boyut çok düşük geldi bana..

Acaba oyun çokmu kısa...
    |
    |
  • Yarbay
    3197 Mesaj
    Ps4 için verdiği fps değerleri berbat gibi alacaktım vaz geçtim bir ex oyundan beklenmeyecek sorunlar ile çıktı.

Ps4 Pro gücü bir nevi işi götürüyor oyunda ama bunu ps4 sahipleri için söyleyemeyiz çoğu yerde 25 fps zor verdiği görülüyor (hatta daha düşük olan yerlerde var) inceleme videolarında. Ps4 pro çıkması iyi güzel ama yeni gelecek oyunlarda bu tarz sorunlar yaşanacaksa bu ps4 sahiplerine atılmış en büyük kazıktır. Nesil arası aynı mimari ama daha güçlü alet çıkartılmaz pro yerine Ps5 çıkarsalar bu kadar rahatsız olmazdım. İşim komik yanı mistik olan köpek vari yaratık hariç, grafik bazda ps4 için bile zorlamaması gereken bir oyunun bu tarz fps saçmalıklarını bize yaşatması; cidden 10 yıl içinde ancak bu kadar berbat optimizasyon ile çıkartılırdı.
    |
    |

ρѕη: αιzєηƒαη σηє ριє¢є ∂єℓιѕι αℓ ρα¢ιησ ƒαηı
  • Binbaşı
    1170 Mesaj
    Allahtan zamanında pc de hep orta seviye ekran kartlarıyla sürünmüşüm de fps düşüşlerine immune olmuşum.Dikkatimi bile çekmiyor 40 yılda bir kasması oyunun.Olur öyle arada diyip oyuna bakıyorum.Hatta yüksek fps olan fps oyunlarında beynim dönüyor doom gibi, alışmamışız.Kendimi şanslı sayıyorum bu konuda.Tabi rahatsız olana da neden rahatsız oluyorsun demek de abes.

Şu an toplamda 100 milyon konsol kullanıcısı varsa piyasada , bunların en fazla 10 milyonu fps dir , 1080 p dir , 4K dır derdinde.Kalan 90 milyonun bunlardan haberi bile yok nerdeyse , adam işten gelip 2 saat kafa dağıtıyor geçiyor.
    |
    |
  • Yarbay
    23925 Mesaj

Asil sorun bu konsola taş gibi uncharted 4 cikti 30fps ve yag gibi, tas gibi driveclub cikti sanarsin 60fps bu adamlar proda 1080p modunda stabil 30 veriyor ama 4te veremiyor simdi sanati oyunun guzelligini falan gecin onu biz de biliyoruz salak degiliz sotc'u bile ps2de tekrar tekrar bitirdik disarda gezerken bile tartistik colosusslari muhabbetini yaptik, sorun burada 10 yildir ertelenen ve grafikleri uncharted4un nesil gerisinde olan oyunun performans olarak dusuk kalmasi ve bu gayet de elestirebilir, kamilin biri gelmis burada almazsin olur biter diyor yahu gecmiste yasadigin acilarla bana yazma azicik akil mantikla gel sanki sen hicbir oyunu elestirmiyorsun eee sana da her mesajinda tantana yapma oyunu almazsin olur biter diye aglayalim mi ?

Benim derdim gayet acik ve net umarim anlatabilmisimdir.
    |
    |
    Bahsedilenler: defected
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Canlı Tv izle
üniversite
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.