Şimdi Ara

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
958
Cevap
8
Favori
31.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu oyunu piyasaya süren vatandaş hiç açıp bakmıyor mu arkadaş sıradan bir ps4 ve/veya ps4 pro cihazında durum nedir ne değildir, biz bişey yaptık ama ne yaptık nasıl oldu diye? mutlaka patchler ile düzeltilecektir lakin grafiklerde de ister istemez düşüş olacaktır. benim çok büyük bir beklentim yoktu da yazık bunca bekleyen insana.
  • Videolara baktım şahsen beni rahatsız edicek derecede bir durum göremedim. Bu kadar abartılı yorumları görünce frame'den kasıp donmaların falan başladığını sanmıştım gayet akıyor oyun. Zaten FPS takıntım da yok ve ne yalan söylim 30 ile 24-25 farkını sorun etmek bana hem çılgınca hemde komik geliyor. Yanına pro'yu koyunca elbette bir fark olucak diğer tüm oyunlarda olduğu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Fps düşüğü olan 2K çözünürlük ama pro da

Hayir standart ps4u iyi izle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu arkadas oyunu alan deneyen ya 6sindan önce edinemedi mi kimse ?

• PS4'de FPS 26'larda geziyor gerçekten.
  • 53 incelemede ortalama 82 puan :)

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-last-guardian

• Küçük ekip olsun o kadar diger oyunlardada vardi fps sorunlari muhendisleri eyi deeel. siz ciktigina dua edin

• 2 gün sonra elimde olacak standart ps4'de oynayacağım. Bakalım abartılan kadar bende sorun yaşarmıyım .

• Artık kafadaki bir kaç yapımcı dışında oyunları tam olarak çıkaran firma kalmadı.Verilen süre baskısı yüzünden böyle eksik çıkarıp patchlerle tam sürüme yükseltiyorlar oyunları.Nasıl olsa geçen nesil gibi patch boyutu kısıtlaması da yok.Çıkart 20 gb patch oh mis.Alışmak lazım buna malesef.

Pc tayfası da damlar birazdan bu grafiklere 22 fps diye.Adamlar beceriksizse konsol napsın.
    Bknz uncharted 4.

• İlk gun yama gelir kesin, beklemedeyiz umarim rahatsiz etmez senin oyunu cok bekledigini biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Oyun cok guzeldi ama grafikleri ortalamaydi bana gore, bu oyununda oyle olacagini dusunuyorum

Nasi ortalama yahu ciddi olamazsin hani oyunda genislik yoktu ona gore grafige abandilar desen anlarim da nasil ortalama grafikler ? Sen hayatinda öyle yüz modellemeleri gordun mu ? Grafikler kesinlikle bu neslin en iyilerinden, last guardian ile uzaktan yakindan alakasi yok.

Until dawn grafik olarak cok iyiydi ortalama falan degildi kesinlikle. Yalniz hatırlarsaniz oda ilk ciktiginda fps problemleriyle çıkmıştı. Sonra patch ile duzelttiler

Evet fps droplar oluyordu, oyun iyi ya da kötü dese onu da anlarım ama görüntü bu senin mavi gördüğünü ben yeşil görmüyorumki hayvan gibi grafikleri var oyunun ortalama diyor bu kadar nefret olmaz, hayret ediyorum bazen şu yorumlara.

Oyun son derece guzeldi dediginiz gibi. Bu arada oyunun fps testi yayinlandi standart ps4 de patch beklememiz gerekicek 30 fps ye nadiren cikiyor hep 30 fps altinda. Proda sikinti yok

• 10 senedir gelistirilen oyunda bu tarz sorunlar olmamaliydi. Yari fiyatina dusunce alinacaklar listesine eklendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan bu sorunlar çözülene ve oyunun fiyatı düşene kadar beklemek düşüyor bana. Bekleriz sorun değil. Ben Yorda'yı bekliyorum dirilir de karşıma çıkar diye bunu mu beklemeyeceğim. :)

PS3 ile başlayıp PS4'e kadar taşıp yıllarca beklettikten sonra bu tarz sorunlar olmasaydı keşke ama düzeleceğini umuyorum. Bana çok sevdiğim oyunu yapan firmayı sonraki oyunda yaptığı hatalardan ötürü yerlere vurabilirim ama bana ICO'yu tattıran bir firmayı yerlere asla vurmam.

ICO&Shadow of the Colossus bir de keşke PS4 için çıksa. SOTC'u bitirmek kısmet olmadı bazı aksiliklerden dolayı ama bir sürpriz olur da PS4'e de gelirse bu sefer acımam bitiririm.
  • Yine FPS ölçerler geldi ya Sabır ! Oyuncu bile demiyorum şu metascora göre yada fps ye takılıp oyun beğenip yada gömenleri. Sen oynama alma oynama bu kadar basit. Bazı oyuncular xbox tarafından gelenler neden geldiklerini de ben biliyorum çünki PS4 daha güçlü yarın yeni xbox çıksın daha güçlü alayı oraya kayar bu sebepten dolayı KEMİK PS KADROSU bu oyundan anlayan sanatı kaliteyi bilen ŞAHESERİ alır oynar "Anılarında" en iyi yerlerde yer alır tıpkı I.C.O gibi . ICO çok mu iyi grafikliydi ? Ozamn Xbox grafik olarak PS2 den daha güçlüydü Gerçek oyun severler siz beni dinleyin alın oynayın pişman olmazsınız varsın Fps bazı yerlerde düşsün bu hikayedeki asıl amaç olan o duygusal bağ ve sevgiyi almanıza engel değil ;) Herkese iyi oyunlar ;) Bu arada bu yazımı da tam da anlatan reklam filmi ile noktalıyorum =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Vr -- 5 Aralık 2016; 23:30:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Artık kafadaki bir kaç yapımcı dışında oyunları tam olarak çıkaran firma kalmadı.Verilen süre baskısı yüzünden böyle eksik çıkarıp patchlerle tam sürüme yükseltiyorlar oyunları.Nasıl olsa geçen nesil gibi patch boyutu kısıtlaması da yok.Çıkart 20 gb patch oh mis.Alışmak lazım buna malesef.

Pc tayfası da damlar birazdan bu grafiklere 22 fps diye.Adamlar beceriksizse konsol napsın.
    Bknz uncharted 4.

Süre baskısı yok. Yanlış bilmiyorsam 2007'de başlamışlar.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Japon oyun yapımcıları performans konusunda sıfırlar. Yaptıkları oyunların kalitesinde üstlerine yok performans rezilliğinde de üstlerine yok. Bloodbone, Gran Turismo, Dark Souls, Demon's Souls hep performans sorunları vardı. Bloodborne yapımcısı utanmadan donanıma laf etmişti rezil herifler

Sony'nin japon yapımcılarının kulağını çekmesi lazım kendileri japon diye vazgeçilmez sanıyor adamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ign en çok kamera açısını eleştirmiş.
  • Öncelikle oyun yıllar sonra çıktı, bazılarında oluşan hayal kırıklığı sebebini buna bağlıyorum
    Ayrıca pek fazla da reklam yapılmadı gibi.

Görünüşe göre mükemmele yakın değil ama çok iyi denebilecek bir oyun olmuş, bu haliyle alınır oynanır, şu bir gerçek ki daha öncede söyledim bazı arkadaşlar da söyledi grafik bu nesile yakışmıyor kim ne derse desin...
    Grafik biraz daha iyi olsa ve su bahsedilen performans sorunları düzelmiş haliyle gelse idi muhtemelen 9 puan ortalaması olan bir oyun ile karşılaşacaktik.

Seriyi ve bu türü sevenler için yukarıda bahsettiklerimin pek bir önemi olmayacağını düşünerek şu haliyle alınıp oynanması gereken bir oyun olduğu ortada.

Bu tür ile ilgilenmeyen Diğer oyuncular ileri zamanlarda fiyat düşünce deneyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 5 Aralık 2016; 21:17:10 >
  • 10 yıl uğraşıp bu mu çıkmış ellerinden
  • Bu oyunu bekleyenler ico,shadow of the colossus'tan en az birine hasta olduğu için bekledi ben de ne olursa olsun oynayacağım kesin güzeldir oynanış, yama ile umarım fps sorunu çözülür, frame düşükse başım ağrıyor midem bulanıyor benim ciddi yani, nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.