Şimdi Ara

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
958
Cevap
8
Favori
31.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynayıp bitirenlerden ufak çaplı bir youtuber'ın TLG hakkında ki görüşü. Tabi ki beklentinizi düşürün çürükte çıkabilir iyi de bilemeyiz, bu insanların ne kadar objektif olabildiklerini. :) umarım oyunun kamera ve performans sorunlarını da downgrade etmeden en aza indirgerler en kısa sürede bir patch ile.

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 5 Aralık 2016; 16:51:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Oynayıp bitirenlerden ufak çaplı bir youtuber'ın TLG hakkında ki görüşü. Tabi ki beklentinizi düşürün çürükte çıkabilir iyi de bilemeyiz, bu insanların ne kadar objektif olabildiklerini. :) umarım oyunun kamera ve performans sorunlarını da downgrade etmeden en aza indirgerler en kısa sürede bir patch ile.

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli]

Bak kardeşim oyun fenaymış

@le passager

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Yılın oyunu olacak sende bende iyi biliyoruz

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Yok valla keşke o kadar emin olsak bizim ki temenni. Oyunun belli başlı rahatsız edici teknik problemleri var belli ki kamera ve fps genelin yakınıdığı kısım.

IGN - 7 vermiş
    http://www.ign.com/articles/2016/12/05/the-last-guardian-review

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 5 Aralık 2016; 18:3:32 >
  • Bende hala yükleme işlemi başlamadı. Bir yerde hata mi yaptım

• opencritic'i 80 diğer inceleme skorları da linkte yer alıyor. Ps pro sürümünde 1080p oynarsanız nerdeyse sabit 30 fps normal ps4'ler de ise pek iyi değil deniyor.
    http://opencritic.com/game/1524/the-last-guardian?tab=1

Meteoritic 82 şu an.
    http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-last-guardian?ref=hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 5 Aralık 2016; 18:30:42 >

• Normal ps4 kullanıyorsanız satın almadan önce biraz bekleyin derim. Kamera sıkıntılarının yanın da anlamasız frame düşmesi, yavaşlamalar gibi sıkıntıları da var bazı yerlerde oyun da besbelli ki. Ben biraz daha yüksek fps için de pro almakta istemiyorum şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 5 Aralık 2016; 18:46:35 >
  • Puanlar geldi ortalama 82 şu an

Shadow of the colossus 91 ICO 90di ortalamasi

Ben her turlu oynarim da biraz hayalkirikligi yasadim.

• Geçtim artık puanını sırf Shadow ve Ico hatrına oynarım onların bıraktığı tadın yarısını bıraksın yeter..
  • Aşırı beklenti oldu sebep bu birazda ama puanlar iyi

• 83 ortalamayı niye beğenmiyorsunuz anlamadım arkadaşlar

• Gameapot 90 vermis Ign 70 okumak lazim arti eksileri ff 15 yuzunden bakamiyorum :D

• Ps4 de frame yerlerde 26fps yı gecmıyor tam bir rezillik. En ıyı PS4 Pro 1080p de çalışıyor 4K'da da frame 30'u görmüyor yazıklar olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacaginiz oyunun içine edeyim 10 yildir bekletilen ps3 grafikli oyun ps4te 30fpsyi gormuyor nerdeyse paso drop 22-28 arasi resmen rezalet.

Oynayanlar frame nasil rahatsiz ediyor mu nasil sinir oldum akşam akşam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 5 Aralık 2016; 19:11:00 >
  • Baya bekliyordum oyunu puanları da fena değil ama fps manyağı bir insan olmamama rağmen benim bile fikrimi değiştirdi bu performans sorunu standart ps4 var elimde o yüzden biraz daha bekleyeceğim o kadar ertelenen bir oyun yama ile düzeltilir mi onuda bilmiyorum ama ileride pro alırsam oyunu o zaman temin ederim.
  • Fps düşüğü olan 2K çözünürlük ama pro da
  • yoshida bana da bir tane gönder

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.