Şimdi Ara

The Killing Road'un Tavsiye Konusu [Y-TYT:99 Y-SAY:111] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
225
Favori
73.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam aslında benim matematiğe çalışmamı çok kaale almayın olimpiyat geçmişi yüzünden lti harici konu çalışmadım ben, onlar da yok zaten olimpiyatta. ki ben fen konularına bile direkt sb giren bir insanım.
    bence olur da bilmiyorum yani yanlış yönlendirmek istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

hocam aslında benim matematiğe çalışmamı çok kaale almayın olimpiyat geçmişi yüzünden lti harici konu çalışmadım ben, onlar da yok zaten olimpiyatta. ki ben fen konularına bile direkt sb giren bir insanım.
    bence olur da bilmiyorum yani yanlış yönlendirmek istemem.
    hocam çevremde de var direkt sb'den giden ama bilmiyorum yani , sık sık video çözüm izliyordunuz herhalde ?
  • fegelein kullanıcısına yanıt
    matematikte sbında yine lti harici izlemedim, kendimi zorlayıp bulmaya çalıştım hep. soruyla inatlaşmak risklidir ama bana iyi geldi.
    denemede yanlışlarımı veya hatalı olduğunu düşündüğüm soruları izledim bi tek, genelde böyle soru mu olur diyip söverek kapadım hep
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam , aklıma yattı gibi , konu anlatımı dinlemek feci sıkıyor çünkü .
    son sene okula gitmek çalışmanızı ne kadar olumsuz etkiledi ? sonuçta okulda sözel derseler falan çok zaman kaybettiriyor .
  • fegelein kullanıcısına yanıt
    Fen derslerinde bile isteyeni saliyorlardi o yuzden etkilemedi hic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BIG BOSS THE KILLING ROAD . Tebrik ederim, banlıydım yazamadım. Ümitcan Hocam sizi de tebrik ederim vali hediye ne verdi
  • Hocam tebrikler helal olsun diyorum 2021cilerdenim bende 12ye geçtim tyt iyi sayılır 75-80 yapıyorum ama süre sıkıntım oluyor bazen bu seneki tytyi evde çözüp 86 yaptım, 11.sınıf adına mat iyi gibi kimya enerji-hız-denge yok işlemediğimiz için online dersleri de pek sallamadım ondan öncesi çok iyi 11 fizik yok denecek kadar az biyolojim de iyi gibi diyebilirim sizce ne yapmak gerek bir de evde çalışabiliyor muydunuz kendinizi nasıl adapte ettiniz ben kütüphanede 5-6 saat aralıksız oturabiliyorum ama evde sıfırım bununla ilgili ne önerebilirsiniz, son olarak günlük ortalama kaç saat deviriyordunuz başladığınız zaman ve son zamanlarda ikisini birden yazarsanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden.
  • :) teşekkür ederim
    cidden ya güzel bişey vermeli hak ettiniz hocam. hatta 4 tane vermeli her branşa 1 tane
  • masanızı toplayın boşaltın, kendinize zorla hedef/sınır koyun, bence tek çaresi bu. ben her ortamda çalışırım, internet kafede bile çalışmışlığım vardı.
    günlük 7-8dim herhalde pandemide, hiç süre tutmadım, okul varken okul dershane dahil 6 saatti total.
    hocam onları ya vidyo ile halledeceksiniz ya da esen 11 konu özetli gibi sağlam bir konu anlatımlıdan çalışacaksınız size kalmış. dershane ile ortak gidebilirsiniz o dersleri dershane varsa, yoksa şu an onları çalışmak için mükemmel bir zaman tyt fen iyiyse
  • manyak aw ya
    Hocam 24 ağustosta dershane başlayacak şuan çalıştığım model mat1+mat2+ her gün düzenli paragraf ve geo bazen de sıkılınca ayt fizik falan bakıyorum ama dediğim gibi temel sıkıntım evde çalışamıyorum bu çok büyük bir sorun oluyor çünkü konuyu bilmeden kütüphaneye gidince orda da sıkıntı çekiyorum anlayacağınız sıkışmış kalmış durumdayım sizce çalışma modelimi değiştirmeli miyim yoksa şuanki hali iyi midir ?
    O konuları palme kimya ayt ka dan çalışsak da olmaz mı? Esen 11 örneği verdiğiniz için sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numan2e7n -- 29 Temmuz 2020; 18:58:2 >
    Peki niye gs hukuk hocam bir ayrıcalığı mi var aileniz sektörde onlar biliyordur bahsedildiği kadar var mı Hukuklar arasında zirvede de tüm sayısal bölümlere de tercih etmeye değer mi

• Hocam ayt mata aralıkta başlamak geç olur mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Numan2e7n kullanıcısına yanıt
    ben ordan çalıştım
  • somemiyan kullanıcısına yanıt
    bence evet
  • 2021in sefiri 2 kullanıcısına yanıt
    babam tr de 2 hukuk okunur bilkent veya gs diyor, gerisini sakın düşünme diyor, koça ailecek her bölümüne soğuk bakıyoruz onu pek değerlendirmedik.
    ilgiye bağlı, istemiyorsa bir kişiye en iyi sayısallar yaramaz, veya tam tersi.
    Anladım hocam hakkınızda en güzeli olsun iyi birisiniz

• hocam bunu siz deneyerek bulabilirsiniz anca, ben denedim ve bir kitaba başlayınca başka kitaba geçmeden bitirmekte buldum çareyi mesela, herkese gitmez bir yöntem bu.
    bence farklı yöntem denemekte fayda var
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.