Şimdi Ara

The Killing Road'un Tavsiye Konusu [Y-TYT:99 Y-SAY:111] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
225
Favori
73.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haberlere çıkan gibi büyük şeyler olmadı :) Normal bir hediye verdiler :)
  • 2021in sefiri 2 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler:)
  • Tebrikler hocam. faydalı bir konu olmuş
  • Hocam tyt matematikte 30 üstü görüyorum da sizce gerisi denemeyle artan bir şey mi yoksa sb çözmem gerekli mi, cebirsel kısımlarda sıkıntı çekmiyorum pek yavaşım genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tyt 100 bandında şuan mezuna bıraksam 110+ yapabilir miyim vr nasıl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • luvwithope kullanıcısına yanıt
    HAngi dersten eksiğiniz fazlaysa ondan branş denemeleri çözmeye ağırlık verin. Konulara en baştan çalışacaksanız her konuya bu konuda ben neyi bilmiyorum diyerek başlayın. Bilinen bilgileri hızlı tekrar edip üzerine bilmediklerinizi eklemeye çalışın. Bu netlerde sosyalin belirleyiciliği artıyor. Bunu fark ettiğim için ben 11'de bol bol sosyal denemesi çözmüştüm. Size de tavsiye ederim. Toprak, Endemik, Bilgi Sarmal çözebilirsiniz. Limit'ten şimdilik Hız ve Renk'ten daima uzak durum sosyal denemesi adına :)
  • Aspergrata A kullanıcısına yanıt
    Cebirsel kisim yavasligini sb daha iyi halleder de deneme ile de olmayacak is degil. Daha cok zamaniniz var, bir soru bankasi daha cozebilirsiniz.

• Çok teşekkürler :)

Cok rahat. Bol bol deneme cozun sadece, hiz ve pratiginiz cok rahat articaktir.
    Simdilik branş cozun genellere 2.donem gecerseniz -haftada 1 filan cozebilirsiniz tabi-

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    10k dayım bilkent bilgisayar için bırakacağım galiba siz de bilkent ee düşünüyorsunuz sanırım. Umarım seneye aynı okulda oluruz ✌

Gelirseniz beklerim:)

• İmza'ya linki eklemişsiniz hocam. Süper hareket
  • Hocam imzayi daha duzenlemem lazim daha simdilik sadece konuya gelsinler diye ekledim. Mobilden zor oluyor renk filan ayarlamak.

Hocam apotemi veya deli tyt matematik soru bankası hakkında ne düşünüyorsunuz

Ikisini de cozmedim de deli sanirim çok bilinmemesine ragmen saglam bir kitap. Apotemiyi de diger fasikul deneme vs lerden yola cikacak olursam ortanin ustunde guzel sorulari olmasini bekliyorum. Ama.bunlar izlenim sadece yani bu mesaji pek dikkate almanizi onermem
    Benim cebir icin onerim karekok, cozdugum için gönül rahatlığıyla onerebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 30 Temmuz 2020; 11:58:43 >
    hocam tyt matematikten 15 net falan yapıyorum. mezuna kaldım karekökten önce bir soru bankası çözmemi önerir misiniz? geometriyi bu sene halledeceğim geometrisiz 15 net yapıyorum
    Hocam bir de bir şey soracağım süreç boyunca yaptığınız ve iyi ki olarak nitelendirdiginiz şeyler var mı yazdiysaniz kusura bakmayın görmedim ve tebrikler sene boyu çok sağlam bir performans gösterdiniz şahsım adına da büyük motive oldunuz :)

Hocam onu kafami toplarsam 4.mesaji o tarz tavsiyelwr ile doldurmayi planliyorum.
    İyi ki degil de pişmanlığım mata cok agirlik vermek.
    İnsanlara motivasyon kaynağı olabildiysem ne mutlu bana:)

• İlk kitaba karekök zorlayabilir. 345 olabilir belki daha kolay diyorlar ama cozmedim.

hocam peki 2 kitap çözüp denemelere geçmem çok büyük bir vakit kaybı olmaz değil mi? mezunum zaten.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.