Şimdi Ara

The İphone Could not be Restored. An Unknown Error occurred 21 hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> The İphone Could not be Restored. An Unknown Error occurred 21 hatası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bu
    The İphone Could not be Restored. An Unknown Error occurred 21 hatası nedir yardım eder misiniz? Telefon açılmıyor ne yapmam gerek ?

|
    |
    |
    |

İphone 4 . Sürüm 4.2.1 JB'li 4.3.3 'e yükseltmek istedim. Ama ekran elma simgesi ile kaldı sonra 4.3.3 orjinal firmware yükledim (amacım jbli firmwarei direkt atmaktı olmadı ). sorunsuz çalışıyor ama Jb yapmadm. İlginiz için teşekkür ederim.

Iphone kaç? versiyonu ne? Jbli mi? Ne yapmaya çalışırken oldu? Bilgilerin tamamı eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet© -- 18 Temmuz 2011; 20:49:04 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: wolcan11

Merhaba , hakılısınız o an elim ayağıma dolaştı ne yazacağımı şaşırdım. :(

İphone 4 . Sürüm 4.2.1 JB'li 4.3.3 'e yükseltmek istedim. Ama ekran elma simgesi ile kaldı sonra 4.3.3 orjinal firmware yükledim (amacım jbli firmwarei direkt atmaktı olmadı ). sorunsuz çalışıyor ama Jb yapmadm. İlginiz için teşekkür ederim.

Iphone kaç? versiyonu ne? Jbli mi? Ne yapmaya çalışırken oldu? Bilgilerin tamamı eksik.
    quote:

Orijinalden alıntı: wolcan11

Merhaba , hakılısınız o an elim ayağıma dolaştı ne yazacağımı şaşırdım. :(

Aslında eksik olmasa daha çabuk müdahele ederdik. Şimdi ayarlar>genel>hakkında'a bakınca 4.3.3 mü yoksa 4.3.4 mü yazıyor? Eğer 4.3.3 ise safaridenwww.jalbreakme.com dan direk install yaparak cydia'ı kurabilirsiniz. Dün itibari ile 4.3.4 için sadece tethered jb vardı. Untethered olan sağlam sürümü yakında gelir.
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    Sürüm 4.3.3 :) shift+ browse ile dosyayı göstererek yaptım. o an 4.3.4 sürümü vardı itunes'ta . Jb yapmadım yapacam teşekkür ederim bilgileriniz için .
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
kolayoto.com
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.