Şimdi Ara

The House Of The Dead: Overkill inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
14.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 gün 9 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • By_e (3 mesaj) ..Knight.. (1 mesaj) drkayzer (1 mesaj) DraGonS (1 mesaj) GCGorusu (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> The House Of The Dead: Overkill inceleme videosu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1579 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Platform: Nintendo Wii

Sega ’nın arcade salonlarında meşhur olmuş serisi The House Of The Dead , Wii ’ye özel hazırlanmış sürümü ile karşımızda. Mutantlarla dolu mekanlarda hayatta kalmaya çalıştığımız oyun ayrıca ilk Nintendo Wii incelemesi olma özelliğinide taşıyor.

|
    |
  • Yarbay
    2735 Mesaj
    teşekkürler..
    |
    |
  • Binbaşı
    1220 Mesaj
    baktımda silahın yönünü çevirirken ekranın tepkisi bence çok yavaş. Bu oyunun verdiği bir sorun mu yoksa wii nin fabrika çıkış hali böyle mi?
    |
    |
  • Haber Editörü
    18764 Mesaj
    Arcade salonlarının meşhur oyununun evlere taşındığını görmek güzel. İnceleme için teşekkürler.
    |
    |
  • BSC Editörü
    1579 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: DraGonS

baktımda silahın yönünü çevirirken ekranın tepkisi bence çok yavaş. Bu oyunun verdiği bir sorun mu yoksa wii nin fabrika çıkış hali böyle mi?

Hız konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Belki algılayıcı sensorler üst kısımda yer aldığı için böyle gözükmüş olabilir. Ufak bilek hareketlerini bile rahatlıkla algılıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2468 Mesaj
    8.5 puan bu grafiklere çok bence
    |
    |
  • Yarbay
    5471 Mesaj
    İnceleme için teşekkürler.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    eglenceli görünüyor baya ilk defa wii de oyun videosu izledim grafikler eğlence amaçlı oldugu belli oluyor inceleme için teşekkürler
    |
    |
  • Çavuş
    78 Mesaj
    Ben bu cümleyi kınıyorum arkadaşlar "Saldırgan mutantlar Wii ile geri döndü." Zombi film serisi The House Of The Dead'i izlememiş olabilirsiniz ama neresi mutant o tiplerin yaa bildiğimiz zombi işte.

İnceleme güzel ama biraz daha dikkat lütfen...
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    bunlar zombi..
    |
    |
  • Yarbay
    3718 Mesaj
    zombiler mutantlara karşı

şaka bir yana biraz kontrollerden bahsedilse iyi olurmuş... yani umbrella chronicles gibi bıçak sallama, nunchuk sallayarak şarjör değiştirme vs var mı? ayrıca house of the dead yapı olarak arcade oyunu olduğu için kısalığı normal... amaç 2 kişi şuursuzca zombi vurmak sonuçta biraz daha şuurlu olsun denirse umbrella chronicles hala tek sanıyorum...

grafiklere laf edenlerin wii sahibi olmadığını düşündüğüm için yorum yapmıyorum...
    |
    |
  • BSC Editörü
    1579 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: RavingLunatic

Ben bu cümleyi kınıyorum arkadaşlar "Saldırgan mutantlar Wii ile geri döndü." Zombi film serisi The House Of The Dead'i izlememiş olabilirsiniz ama neresi mutant o tiplerin yaa bildiğimiz zombi işte.

İnceleme güzel ama biraz daha dikkat lütfen...

Oyunda düşmanlar zombi olarak değil, mutant olarak adlandırılıyor. İçeriğinde ne yazıyorsa bizde onu söylemek durumundayız. İnternette sizde araştırırsanız bu konuda bilgi edinebilirsiniz.

Blast some mutants with the Wii Remote in the video review for The House of the Dead: Overkill.
    |
    |

• Yarbay
    2900 Mesaj
    grafikler berbat , red stel in fln grafikleri çok daha iyiydi
    |
    |
  • Binbaşı
    1502 Mesaj
    evet pc göre berbet cocuk ısı
    |
    |
  • Yarbay
    2495 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: SY34

grafikler berbat , red stel in fln grafikleri çok daha iyiydi

Takma kafanı... Red Steelden daha iyilerini de gördük, ama bu oyun onlara havada karada basar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo -- 7 Mart 2009; 1:51:23 >
    |
    |
  • Yarbay
    9347 Mesaj
    wii gibi bir konsola göre grafikler iyi taktir edersinizki wii nin donanım özellikleri yüksek çözünürlüklü yoğun grafikleri kaldıramaz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    İnceleme iyi olmuş ama grafikler gerçekden kötü , yani su andaki konsol ve pc oyunlarına gore vasat...
    |
    |
  • Teğmen
    165 Mesaj
    teşekkürler
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2241 Mesaj
    Wii oynarken grafik düşünülmez güçlü bir sistemi yok , oyundan aldığınız eğlence paha biçilemez Wii'de

Teşekkürler güzel inceleme
    |
    |
  • Binbaşı
    1724 Mesaj
    evet grafiğe bakmıcaz ama ben grafiksiz oynayamam o yüzden wii yi sevmiyorum...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.