Şimdi Ara

The Hobbit: The Battle of the Five Armies || Extended Edt. Çıktı! (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.838
Cevap
39
Favori
125.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavikurt95

quote:

Orijinalden alıntı: YetkinArpat

Arkadaşlar bu arada The Hobbit: The Desolation of Smaug un blu-ray disc extended versiyonu ne zaman çıkar acaba bilen varmı ?

Nisan ayında Peter Jackson'ın yaptığı açıklamada The Hobbit: TDoS Extended Edition'ın 25 dakika olacağını ve bununla birlikte Howard Shore'un da yeni kayıtlarla geleceği bildirilirken, bugün amazon.com'da yapılan güncellemeye göre Extended Edition'ın İngiltere için 3 Kasım'da satışa sunulacağı duyuruldu.

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00LTQP ... vd&sr=1-72

Teşekkür ederim cevabınız için 3-4 ay daha beklicez artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bu arada önceki sayfada bahsettiğim cate-sunucu-pj diyaloğunu bi arkadaş çevirdi.

sunucu:elf olarak cate seni savaşırken görecek miyiz?çünkü elfler baya yetenekli orta dünyanın ninjaları gibiler (gülüyor)

Cate:(gülüyor) film için çalışırken aslında ben bard rolü için seçildiğimde bazı şeyler öğrendim.(şakalaşıyor).benim boyum filmde baya uzun,hani normalde öyle değil ama giydiğim topuklar botlar baya uzun dövüşmek için değil ama biraz mücadele veriyorum.

sunucu:dövüştüğünü söylüyorsun.?

cate:evet biraz mücadele var.

PJ:biz daha çok yenilgi diyelim.sağlam hırpalanıyor.

PJ:filmde sauronun kıçını tekmelediğini göreceksiniz.hemde çok sağlam tekmeliyor.

Yayınlanan geniş posterde de gandalf ile yerde el ele tutuşuyorlardı zaten. Tahminimce Gandalf-Sauron kapışması gibi bir sahne de Galadriel-Sauron arasında olacak. Ve Christoper Lee'nin dediğine göre de Saruman'ın yardımıyla kurtulacaklar. @Fingolfin.

Videoyu gözden kaçırmışım.Galadriel gibi zeki birinin, Sauron'a karşı tek gitmesi biraz abes olucak.Gerçi Gandalf'ın bile bile savaşmaya gitmesi olayı da baya abesti.Bari Gandalf'la romantik bir şeyler yapmasın adam.Galadriel birinci çağdan beri Celeborn'la evli zaten.Hem de kocasını baya seviyor.Celeborn'da boş adam değil zaten, Dol Guldur'u Yüzük Savaş'ından kötülükten o temizliyor.Bakalım Dol Guldur nasıl değiştirdi PJ.Filmden sonra burda baya bir eleştiricem gibi duruyor.

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Değişirmediği bi karakterlerin adı kaldı zaten.

İlk filmde Gandalf'ın saçını düzeltmesi bile ses getirmişti. Bu filmde el ele tutuşup alnından öpüyor. PJ'in baya kulakları çınlayacak. Galadriel'in ihtişamını görelim de filmden çok da umutlu değilim zaten. En kötüye hazırlıyorum kendimi.
  • Birinciyi izledik. Peki ya ikinci trailer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

Orijinalden alıntı: Big-Long-Pink-Strong

Peter Jackson ın elbette hataları var ama kesinlikle kendisine haksızlık edildiğini düşünüyorum.Kitabı okumadım(filmden sonra okumayı düşünüyorum) ama Tolkien in masal kitabı olarak yazdığını biliyorum,yaptığı değişiklikler hikaye büyüklere hitap etsin diyedir.CGI konusuna katılıyorum çok fazla kullanılmış, ama kalitesiz olduğuna katılmıyorum.LOTR u çekmiş,Tolkien in dünyasını iyi bilen bir yönetmen dururken Hobbit i başkasının çekmesini istemezdim.

Çocuklara yazılmış olsa da çocuksu bir hikayesi yok serinin.Ayrıca PJ büyüklere hitap etsin diye yapsa bile kurguya etki etmiyecek değişikler yapmalıydı.Kaldı ki o fıçı sahnesi falan çok çocukça olmuş.

Fıçı sahnesine o kadar takılmamıştım ben(çocuksu olduğu için kitapta da geçtiğini düşündüm ).Asıl demek istediğim PJ nin benimde eleştirdiğim yanları var,ama artıları eksilerinden fazladır.Hobbit i başka bir yönetmen çekseydi çok büyük ihtimalle daha iyi olmayacaktı diye düşünüyorum.Tolkien in dünyasını tam olarak onun kafasındaki şekliyle aktarıcak yönetmen var mı acaba?Eksileri olasa da PJ iyi iş yapıyor hakkını yemeyin

• quote:

quote:

quote:

Peter Jackson ın elbette hataları var ama kesinlikle kendisine haksızlık edildiğini düşünüyorum.Kitabı okumadım(filmden sonra okumayı düşünüyorum) ama Tolkien in masal kitabı olarak yazdığını biliyorum,yaptığı değişiklikler hikaye büyüklere hitap etsin diyedir.CGI konusuna katılıyorum çok fazla kullanılmış, ama kalitesiz olduğuna katılmıyorum.LOTR u çekmiş,Tolkien in dünyasını iyi bilen bir yönetmen dururken Hobbit i başkasının çekmesini istemezdim.

Çocuklara yazılmış olsa da çocuksu bir hikayesi yok serinin.Ayrıca PJ büyüklere hitap etsin diye yapsa bile kurguya etki etmiyecek değişikler yapmalıydı.Kaldı ki o fıçı sahnesi falan çok çocukça olmuş.

Fıçı sahnesine o kadar takılmamıştım ben(çocuksu olduğu için kitapta da geçtiğini düşündüm ).Asıl demek istediğim PJ nin benimde eleştirdiğim yanları var,ama artıları eksilerinden fazladır.Hobbit i başka bir yönetmen çekseydi çok büyük ihtimalle daha iyi olmayacaktı diye düşünüyorum.Tolkien in dünyasını tam olarak onun kafasındaki şekliyle aktarıcak yönetmen var mı acaba?Eksileri olasa da PJ iyi iş yapıyor hakkını yemeyin

Katılıyorum. Bana kalırsa hobbiti 3 film yapma kararı warner brostan çıktı.

• quote:

quote:

quote:

bazı artıları olabilir elbet ama bence eksileri aşırı fazla.Kitabı çocuksu deniyor, evet çocuklara yazılmış ama öyle değil işte, insanlara bunu anlatamıyoruz.Çocuksu bir kitabın sonunda
    baş karakter ölür mü?

• mükemmel bir yapıt.
  • inş güzel olur
  • Grafikler cok yapmacik, cok sırıtıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben filmi izledim. torrentte var. hiç güzel olmamış hatta ikincisi çıktı bunun. o daha güzel.
    ejderli falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: woop

ben filmi izledim. torrentte var. hiç güzel olmamış hatta ikincisi çıktı bunun. o daha güzel.
    ejderli falan

3. filmin konusu bu
  • Fragman animasyonlar dışında iyiydi, ama maalesef Kitabın kalitesine yaklaşamayacak.
  • woop kullanıcısına yanıt
    he öylemi lo nerede? biz 3.sünün bekliyoruz . Zaman makinesiyle geleceği gittik kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

quote:

ben filmi izledim. torrentte var. hiç güzel olmamış hatta ikincisi çıktı bunun. o daha güzel.
    ejderli falan

3. filmin konusu bu

hadi yaa. utanmadan bi de 3.yü mü çekiyolar.
  • kitap ile film hiç bir zaman aynı olamaz zaten kitapta sen hayal kurarsın filmde yapımcı yönetmen.Ayrınca kitap daha ayrıntılı anlatır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

quote:

ejderli falan

3. filmin konusu bu

hadi yaa. utanmadan bi de 3.yü mü çekiyolar.

3 film olarak hesaplanmıştı zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bazı artıları olabilir elbet ama bence eksileri aşırı fazla.Kitabı çocuksu deniyor, evet çocuklara yazılmış ama öyle değil işte, insanlara bunu anlatamıyoruz.Çocuksu bir kitabın sonunda
    baş karakter ölür mü?

O da doğru.Çocuklar için yazılmış demek daha uygun o zaman

• woop kullanıcısına yanıt
    filmde sizden de var troller filan yabancılık çekmezsın bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

filmde sizden de var troller filan yabancılık çekmezsın bro

sazan.avi diye bi video var. senin belgeselini yapmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.