Şimdi Ara

The Hobbit: The Battle of the Five Armies || Extended Edt. Çıktı! (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.838
Cevap
39
Favori
125.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: john ronald reuel tolkien

quote:

Orijinalden alıntı: SilentGuardianTr

Bir türlü anlamadım şu yüzüklerin efendisinin neresi güzel nasıl bu kadar ağır ğeçen konu işleyişi ağır olan 4 saatlik film bu kadar çok beğeniliyor

Konu işleyişi ağır değil kusuruma bakmayın lotr serisinin kitaplarında anlatacak o kadar şey varki. Çoğu şey çıkarılmış. Mesela tom bombadil.

Hatta lotr iki film olmalıydı diyenlere ters gözle bakıyorum.

Kitabını okumadım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir türlü anlamadım şu yüzüklerin efendisinin neresi güzel nasıl bu kadar ağır ğeçen konu işleyişi ağır olan 4 saatlik film bu kadar çok beğeniliyor

Ben fazla aksiyona kaydı PJ diyorum mesela, sen film fazla ağır diyorsun.Zevkler ve renkler işte.
  • Fragman güzel
  • IMDB'den baktım da filmin süresi yazmıyor 160 dk mı yine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

Ben fazla aksiyona kaydı PJ diyorum mesela, sen film fazla ağır diyorsun.Zevkler ve renkler işte.

Tam bunu yazacaktım. Viggo mortensen bile fazla aksiyon var diye eleştirmiş. Ama diğer taraftanda film ağırdı diyenler var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

Tam bunu yazacaktım. Viggo mortensen bile fazla aksiyon var diye eleştirmiş. Ama diğer taraftanda film ağırdı diyenler var :)

Ben şu filmi bi daha izleyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 29 Temmuz 2014; 18:20:08 >
  • Evimi su bastı o kadar teknolojık alet gıttı zarar cok ama bu fragman bi nebze olsun moralımı düzeltti Güzel bi film olacak orası kesin beklemedeyiz fragmanda dedigi gibi son bir kez
  • Bu seriyi sevemedim. Büyük ihtimal gandalf'ın seslendirmesi yüzünden. Lotr'da İstemi Betil efsane seslendiriyordu. Allah rahmet eylesin. Hobbitte ise harry potterda dumbledore'u seslendiren abi dublaj yapmış hiç uymamıştı.
  • Sauron da savaşta olsa hiç fena olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurgun

Sauron da savaşta olsa hiç fena olmaz

Dol Guldur'da Ak Divan'a karşı direnecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: john ronald reuel tolkien

quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Bu film çok sağlam olacak. Bir an önce gelsede gidip imax izlesek.

Hangi salon hocam. Ben marmara parkta izleyeceğim.

Bana daha yakın ve istinyedekinden daha büyük daha iyi diyorlar.

Ben Anadolu yakasında oturuyorum. Daha önceden İstinye Parka gidiyodum. Ama Acıbadem de Akasya avm açıldı. Oranın imax salonu çok sağlam. Artık orda izliyorum tüm imax filmleri.

• Fragman sonunda geldi. Beklediğimden biraz daha sönük bir Fragman ama ilk 2 filmi izlediğim ve 5 ordular muharebesini merak ettiğim için izliyeceğim. lotr hayranlarından bu filmi yetersiz bulan arkadaşlara ise lafım zaten bir lotr değil bu hobbit hikayesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angraf

Fragman sonunda geldi. Beklediğimden biraz daha sönük bir Fragman ama ilk 2 filmi izlediğim ve 5 ordular muharebesini merak ettiğim için izliyeceğim. lotr hayranlarından bu filmi yetersiz bulan arkadaşlara ise lafım zaten bir lotr değil bu hobbit hikayesi.

Bu Hobbit hikayesi değil, PJ saçmalaması.
  • Panel'in 15. dakikasından sonra sunucu Cate Blanchett'e Galadriel'i savaşırken görecek miyiz diye bir soru soruyor. Daha sonra pj bir cevap veriyor ve insanlar alkışlıyor. Muhabbet nedir çevirebilen birisi var mı ? 15 ile 19. dakikalar arası.

http://www.youtube.com/watch?v=u7nmpbVzpJk
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

quote:

Orijinalden alıntı: Fataflex

Elf ordusunun Bard'a olan saygınlığı nerden geliyor ?

Hikayeyi bilmiyorsanız okumayın

Bard Smaug' u öldüren kişi ve Gölkent' in de bu sayede de yeni efendisi... Bu sebeple de saygınlık kazanması çok doğal

bard aslında dale lordu gölkent değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Panel'in 15. dakikasından sonra sunucu Cate Blanchett'e Galadriel'i savaşırken görecek miyiz diye bir soru soruyor. Daha sonra pj bir cevap veriyor ve insanlar alkışlıyor. Muhabbet nedir çevirebilen birisi var mı ? 15 ile 19. dakikalar arası.

yanlış anlamadıysam sauronun kıçını tekmeleyecek felan diyor yani savaşacak umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavikurt95

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Panel'in 15. dakikasından sonra sunucu Cate Blanchett'e Galadriel'i savaşırken görecek miyiz diye bir soru soruyor. Daha sonra pj bir cevap veriyor ve insanlar alkışlıyor. Muhabbet nedir çevirebilen birisi var mı ? 15 ile 19. dakikalar arası.

yanlış anlamadıysam sauronun kıçını tekmeleyecek felan diyor yani savaşacak umarım

Yanlış olmasın bak sonra boşa heveslenmeyelim.
  • Arkadaşlar bu arada The Hobbit: The Desolation of Smaug un blu-ray disc extended versiyonu ne zaman çıkar acaba bilen varmı ?
  • @diablo12 Bunu kast etmemiştim.Şöyle BFME-2 gibi üstten bakmalı yapsınlar.Akşamları multi açıp arkadaşlar ile birbirimize girelim.

@kurgun Katılıyorum, her ne kadar oyunlar eski olsa da oyuncuları çok ve lotr filmi hala güncelliğini koruyup sinemalarda boy gösteriyor.Ayrıca sauronun asa sallamasına bitiyorum yaa.Bi vuruyo 5-6 kişi birden uçuyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YetkinArpat

Arkadaşlar bu arada The Hobbit: The Desolation of Smaug un blu-ray disc extended versiyonu ne zaman çıkar acaba bilen varmı ?

Nisan ayında Peter Jackson'ın yaptığı açıklamada The Hobbit: TDoS Extended Edition'ın 25 dakika olacağını ve bununla birlikte Howard Shore'un da yeni kayıtlarla geleceği bildirilirken, bugün amazon.com'da yapılan güncellemeye göre Extended Edition'ın İngiltere için 3 Kasım'da satışa sunulacağı duyuruldu.

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00LTQP ... vd&sr=1-72
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.