Şimdi Ara

The Hobbit: Kingdoms of Middle-Earth Oynayanlar Buraya ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
7
Favori
57.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilbo42 adlı server'dayım. Türk ittifakı içindeyim. Oynayan var ise yardımcı olurum.
  • Ben onceden koy kurdum klana falan girmiştim sonra oyunu silmek zorunda kaldım. Simdi tekrar yüklediğimde hala o onceden kurduğum koy dürüyor oyuna sıfırdan baslayamiyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luis_Lopez

Ben onceden koy kurdum klana falan girmiştim sonra oyunu silmek zorunda kaldım. Simdi tekrar yüklediğimde hala o onceden kurduğum koy dürüyor oyuna sıfırdan baslayamiyor muyuz ?

Farkli bi appstore hesabiyla yuklemeniz gerekiyo diye biliyorum yeni koy icin.Ben oyle yapmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

quote:

Orijinalden alıntı: Luis_Lopez

Ben onceden koy kurdum klana falan girmiştim sonra oyunu silmek zorunda kaldım. Simdi tekrar yüklediğimde hala o onceden kurduğum koy dürüyor oyuna sıfırdan baslayamiyor muyuz ?

Farkli bi appstore hesabiyla yuklemeniz gerekiyo diye biliyorum yeni koy icin.Ben oyle yapmistim

Uğraşamam onla Teşekkürler

• Kabaam id alin oyundan. Sildikten sonra tekrar yukleyince id'nizi girdiginizde hallolur.

• Ben oyuna iPAD'de başladım ama artık gün içinde telefondan da takip etmek lazım. Fakat telefonuma (Note 2) kurduğumda yeniden başladı oyuna. iPAD'deki hesabımla giriş yapı oradaki hesabı android üzerinden yönetmek mümkün değil mi? Resmen saldırı merkezi oldum. Gelen giden saldırıyor.
  • bunun hilesi felan yok mu ?
    internettekiler hep reklamlı hiç birini indiremedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Arkadaşlar The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth oyununu oynayan pek çok Türk arkadaşlar var fakat be forumdonanımda buna ait konu göremeyince şaşırdım ve açma gereği duydum. Burada iletişim kursak, yardımlaşsak nasıl olur diye düşünüyorum. Acemi arkadaşlara yardımcı olsak. Ben oyuna dün gece başladım daha ve elimden düşüremedim bir türlü. Bırakamıyorum inanılmaz sardı oyun. Daha önceden de Travian hayranı biri olarak bu oyunla yeniden sardım online dünyaya :) Elimden düşmüyor telefon.

Oyun gerçekten çok iyi olmuş. Çok güzel özellikler var ekstralar var. Denemenizi öneririm. Strateji seven arkadaşların aradığı en iyi oyunlardan biridir diyebilirim. Resimli anlatımla da oyundan ipuçları ile destek olabilirim isteyen olursa.

Arkadaşlar aradım fakat bu konudan bulamadığım için açtım tekrar diyeyim. Konu daha önceden açılmışsa silinebilir.

The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth

(ios Cihazlar):https://itunes.apple.com/app/hobbit-kingdoms-middle-earth/id558823262

(Android):https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kabam.fortress&referrer=tracking_id%3De8a030b20b01bc1b0b08491acb797ad0

Youtube videoyu konuda dahil edemedim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Dhtüp ne yaptıysam olmadı

up..
    hocam bi dh klanı kursak ya 15 levelim.41. serverdayım. bu arada new city seed olmadan yeni şehir alınmıyomu??

• arkadaşlar bazen telefondan giremiyorum bilgisayardan giremiyormuyuz bu oyuna ?
  • arkadaşlar süper çalışan bir hile bulduk programsız
    şehir görünümündeyken altta paylaş bu tonu var, onu tılayın emmil (posta) seçeneğini seçin, mail yazma sayfası gelince iptale basın, bunu 10 kez yaparsanız her gün size ekstradan gollum jetonu veriyor, süper bişey bugün öğrendim ve denedim bizzat . çalışıyor... başka yollar bilenler varsa lütfen paylaşsın
  • hergün zaten gollum jetonu geliyor 1 tane bedava,senin dediğin 2 tanemi jeton geliyor ?
  • evet dostum bu dediğim yolla ikincisi geliyo, ama günde sadece bir kez yapabiliyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Bilbo42 adlı server'dayım. Türk ittifakı içindeyim. Oynayan var ise yardımcı olurum.

nick ne kardes ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heath

quote:

Bilbo42 adlı server'dayım. Türk ittifakı içindeyim. Oynayan var ise yardımcı olurum.

nick ne kardes ?

Nick Balerion.
  • Herkese selamlar, bende bu oyunun maalesef müdavimlerindenim... Gerçekten elime aldığım günden beri elimden düşüremiyorum bir türlü, strateji severler için çok kaliteli online android oyunu ve çok zevkli. Ama tavsiye etmiyorum; çünkü maalesef başladı mı bırakılmıyor kolay kolay knight online hesabı...

quote:

arkadaşlar süper çalışan bir hile bulduk programsız
    şehir görünümündeyken altta paylaş bu tonu var, onu tılayın emmil (posta) seçeneğini seçin, mail yazma sayfası gelince iptale basın, bunu 10 kez yaparsanız her gün size ekstradan gollum jetonu veriyor, süper bişey bugün öğrendim ve denedim bizzat . çalışıyor... başka yollar bilenler varsa lütfen paylaşsın

İptal derken neyi kastediyorsunuz acaba? Mail sayfası gheldikten sonra geri gitmeyi mi?

• Birde hangi serverlarda oynuyorsunuz? Ben Bofur46 serverındayım.
  • bombur40 dünyasındayız

ittifakımız Damsız Girilmez yeni başlayanlar lütfen dünyaya dikkat etsinler
  • Merhaba Avallone11 de bulunan en büyük Turk Klanının Başkan yardımcısıyım. 80 kişi ile dünyamızda 16. yız. Bol yardımlaşma ve aktif muhabbet var her saat. Kuvvetli dostlarımız, bizim seçmiş olduğumuz hafif düşmanlarımız var. Oyuna katılmak isteyenler, dünya ve klan değiştirmek isteyenler klan adı Turk Force Bana buradan da yazabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heath

quote:

nick ne kardes ?

Nick Balerion.

Pardon ben fili30 daymışım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.