DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.265
Cevap
28
Favori
195.801
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 sonraki >>>
Giriş
      884 Mesaj
      02 Ağustos 2012 17:19:00
      quote:

Orijinalden alıntı: craxxbeta

THE HOBBİTin güzel olacagını düsünüyorum ama asla aynı kadro olmadan lord of the ringse yaklasamıyacagını düsünüyorum aragornun(viggo mortensen)olmaması benim için büyük bir hayal kırıklığı orlanda bloomu da bkdr övmeye gerek yok ben bugüne kdr iyi biseyini görmedim

viggo mortensen'i viggo mortensen yapan da loftr'dir. bu projeyi normal film projeleri ile, oyuncuların kotardığı filmler ile karıştırma. isterse babamı bile alıp oscara aday yapar. :)

sen lotr serisinin etkisinden dolayı viggo mortenseni arıyor olabilirsin ama emin ol ilk filmi izlemeye başladığın andan itibaren aklına bile gelmeyecektir.

• Binbaşı
      1483 Mesaj
      02 Ağustos 2012 17:25:11
      Buyrun burdan 50fps ve 24fps videolar var.Aradaki farkı anlayabilirsiniz.

Link

• Çavuş
      59 Mesaj
      02 Ağustos 2012 22:19:48
      Film hakkında ilk analiz ve gözden kaçırılanlar;

http://www.tekyuzuk.com...filmi-ve-ilk-analiz.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undy1ng -- 2 Ağustos 2012; 22:21:50 >

• Binbaşı
      1101 Mesaj
      02 Ağustos 2012 23:21:01
      istanbulda en iyi imax 3d salonu hangisidir ve %100 imax deneyimini yaşatıyormu?Hiç zannetmiyorum ama merak ettim :D

Bilmek yetmez, uygulamalıyız
      İstemek yetmez, yapmalıyız
    • Yüzbaşı
      501 Mesaj
      03 Ağustos 2012 00:05:35
      quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

istanbulda en iyi imax 3d salonu hangisidir ve %100 imax deneyimini yaşatıyormu?Hiç zannetmiyorum ama merak ettim :D

Tek imax var. Bir de Ankara da var Türkiye de.

Hasta El Final, Vamos Real!
    • Yüzbaşı
      884 Mesaj
      03 Ağustos 2012 04:22:50

quote:

Orijinalden alıntı: undy1ng

Film hakkında ilk analiz ve gözden kaçırılanlar;

http://www.tekyuzuk.com...filmi-ve-ilk-analiz.html

Harika bir yazı olmuş. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1101 Mesaj
      03 Ağustos 2012 18:37:33
      quote:

Orijinalden alıntı: xhromex

Alıntıları Göster

Tek imax var. Bir de Ankara da var Türkiye de.

Bahsettiğiniz o tek yer istinyepark sanırım, diğerleri çok mu kötü?

• Yüzbaşı
      501 Mesaj
      04 Ağustos 2012 01:00:44
      quote:

Alıntıları Göster

Bahsettiğiniz o tek yer istinyepark sanırım, diğerleri çok mu kötü?

Evet İstinyePark ta. Başka imax salonu yok İstanbul da. Diğerleri real 3d, xpand 3d salonları

Hasta El Final, Vamos Real!
    • Yüzbaşı
      832 Mesaj
      05 Ağustos 2012 16:26:09
      ÇOğu kişi bu yıl hobbittin ödüllerin çoğunu alıcağını söylüyor ama The Dark Knight Rises bukadar iyiyken hobbite bu yıl en iyi film ödülü cıkmaz zaten imdb puanında lord of the rings i bile gecti nolan ve dark knight ödül alırsa bu yıl hobbit ve peter büyük elestirilere maruz kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi craxxbeta -- 5 Ağustos 2012; 16:32:11 >

• Yüzbaşı
      884 Mesaj
      05 Ağustos 2012 19:30:51
      quote:

ÇOğu kişi bu yıl hobbittin ödüllerin çoğunu alıcağını söylüyor ama The Dark Knight Rises bukadar iyiyken hobbite bu yıl en iyi film ödülü cıkmaz zaten imdb puanında lord of the rings i bile gecti nolan ve dark knight ödül alırsa bu yıl hobbit ve peter büyük elestirilere maruz kalır

O değil de rüyamda peter jackson'un öldüğünü gördüm. filmi kim bitirecek şimdi diye, üzülüyordum :)

Rises'in imdb de şimdilik aldığı puan seni yanıltmasın. Kesinlikle The Dark Knight'in altında bir puan alacaktır.

• Yarbay
      2513 Mesaj
      06 Ağustos 2012 11:42:58
      yeni trailerden kimse bahsetmemiş hayret...aslında eskisinin aynısı ama dikkat edenler ve kitabı okuyanlar için bazı ek sahneler konmuş...ama toplasan 10 sn geçmez yeni görüntüler ve fragmanın içine yayılmış

Intel Core i5 6600K / Asus Z170 Pro Gamer / Asus 8GB R9 390 512-bit DirectCU III / Kingston HyperX Fury 2*8GB DDR-4 2400Mhz / Samsung EVO 850 250 GB / Corsair Obsidian 450d
    • Yarbay
      7666 Mesaj
      06 Ağustos 2012 13:39:18
      quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

yeni trailerden kimse bahsetmemiş hayret...aslında eskisinin aynısı ama dikkat edenler ve kitabı okuyanlar için bazı ek sahneler konmuş...ama toplasan 10 sn geçmez yeni görüntüler ve fragmanın içine yayılmış

http://www.youtube.com/watch?v=fsaHODBLKdc

Misty Mountains'ta tüylerim diken diken oluyor ya.

• Yarbay
      5264 Mesaj
      06 Ağustos 2012 14:12:40
      quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

[DHUBE=http://www.youtube.com/watch?v=fsaHODBLKdc]

Ne 10 saniyesi toplam 3 saniye birşey. Bir video vardı devasa kaya gibi birşey saldırıyordu o videoyu nerden bulabiliriz

Kural Disi Konu Destroyer
      I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Binbaşı
      1101 Mesaj
      06 Ağustos 2012 17:44:32
      Sinemada filmden önce koyuyorlar genelde ve her seferinde o hep beraber şarkıyı söyledikleri yerde kendimden geçiyom sanki :D
      Bu filmi ilk hafta hatta ilk günde imax olarak zor izliycem gibi.Millet internetten alıyor biletleri yer kalmıyor, ya bikaç gün önceden gidip alırız (böyle bişey varsa tabii) yada kredi kartı olayını bi şekilde çözeriz.
      edit.telefonla rezervasyon varmış çok sevindim valla bilmiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeson01 -- 6 Ağustos 2012; 17:48:04 >

• Yüzbaşı
      884 Mesaj
      06 Ağustos 2012 18:24:47
      quote:

Sinemada filmden önce koyuyorlar genelde ve her seferinde o hep beraber şarkıyı söyledikleri yerde kendimden geçiyom sanki :D
      Bu filmi ilk hafta hatta ilk günde imax olarak zor izliycem gibi.Millet internetten alıyor biletleri yer kalmıyor, ya bikaç gün önceden gidip alırız (böyle bişey varsa tabii) yada kredi kartı olayını bi şekilde çözeriz.
      edit.telefonla rezervasyon varmış çok sevindim valla bilmiyordum.

ben de geçen gün the dark knight filmine bilet almak için mybile.com'a üye oldum. bilet üstüne 1.5 lira fazladan alıyorlar. the dark knight da gereksiz kaldı çünkü salonda çok boş yer vardı ama Hobbit de imax'in tam ortasından yerimi ayırtıcam :)

• Yarbay
      3969 Mesaj
      07 Ağustos 2012 02:14:38
      quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Alıntıları Göster

Ne 10 saniyesi toplam 3 saniye birşey. Bir video vardı devasa kaya gibi birşey saldırıyordu o videoyu nerden bulabiliriz

Yayınladıkları son blog da vardı diye hatırlıyorum ama yanlışta olabilir

• Binbaşı
      1483 Mesaj
      07 Ağustos 2012 11:35:48
      quote:

IMDB'ye ne zaman ki facebooktan oylama koydular o zaman bozuldu.Ben artık IMDB'ye güvenmiyorum.Ayrıca birbirlerini geçer diyede düşünmüyorum.Hobbit belli bi hayran kitlesi tarafından yıllardır beklenilen bir film her türlü hasılatta dark night ı geçecektir.Ödüllere gelirsek Two Towers 2 ödül aldı ki bence çok güzel bir filmdi daha fazlasını alması gerekirdi.Kralın dönüşü 11 tane aldı.Ben Hobbitin son filminden bu kadar ödül bekliyorum çünkü tüm olaylar üçüncü filmde olacak.O yüzden şimdiden ödüllere kafayı takmamak lazım

• Yarbay
      5264 Mesaj
      07 Ağustos 2012 14:38:03
      quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

Alıntıları Göster

IMDB'ye ne zaman ki facebooktan oylama koydular o zaman bozuldu.Ben artık IMDB'ye güvenmiyorum.Ayrıca birbirlerini geçer diyede düşünmüyorum.Hobbit belli bi hayran kitlesi tarafından yıllardır beklenilen bir film her türlü hasılatta dark night ı geçecektir.Ödüllere gelirsek Two Towers 2 ödül aldı ki bence çok güzel bir filmdi daha fazlasını alması gerekirdi.Kralın dönüşü 11 tane aldı.Ben Hobbitin son filminden bu kadar ödül bekliyorum çünkü tüm olaylar üçüncü filmde olacak.O yüzden şimdiden ödüllere kafayı takmamak lazım

İlk filmde bilbonun ve cücelerin olayları anlatılacak, sauronun dol guldurda olduğu anlaşılacak demişlerdi
      İkinci filmde 5 ordu savaşıyla ejderha smaug olacak demişlerdi
      Bunlar ilk iki filmde oluyorsa üçüncü filmde ne olacak Sauronun dol guldurdan kovulması ve barad dur'u inşa etmesimi?

Kural Disi Konu Destroyer
      I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Yarbay
      3221 Mesaj
      07 Ağustos 2012 14:45:32
      quote:

Rahat ol Fantastik filmlere ödül falan çıkmaz arkadaş geçen sene gördük adamlar Teknik ödülleri bile sırf ödül alsın diye dram filmlerine verdiler kısacası itibarı falan kalmadı Oscar'ın alıp almaması bir şey ifade etmez ayrıca Rises'a vermezler En İyi Film ödülü gene bulurlar bi tane dram filmi.

Ahmet Kaya Hayran Kulübü
    • Yüzbaşı
      832 Mesaj
      07 Ağustos 2012 16:48:31
      ARKADASIM ‘The Dark Knight Rises 3.HAFTASINDA GİSE HASILATI REKORUNA KOSUYO BENCE COKTAN GECMİSTİ AMA İLK GÖSTERİMDE OLAN FACİA HASILATI DÜSÜRDÜ VE BENCE Dark Knight SERİ OLARAK LORD UDA GERİDE BIRAKTI NOLAN COK BÜYÜK Bİ İS CIKARDI DANDİK BATMAN SERİSİNİ MÜTHİS Bİ HALE GETİRDİ BU YIL YÖNETMENLİK KESİNLİKLE NOLANIN OLACAKTIR

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.