Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.256
Cevap
27
Favori
208.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MinikYas

Anladik zaten.

Eklemeden edemeyecegim..

Bu zaten kelimesinin tum karizmasini bitirdin bende saolasin.

Sonda bi "zaten" daha kullanırdım ya neyse.
  • O Şiir neymiş öyle dinlemeden yapamıyorum.Ayrıca bu şiirleri orjinal dilde duymak cidden büyük bir keyif kitapta ki şiirlerin türkçesi çok kötüymüş sıkıl okurken.
  • Benim en çok merak ettiğim.Animasyonlar ne kadar gelişecek.Abartmıyorum 2000 yılının yapımı lortr serisinin animasyon ve şavaş atmoferleri bana göre en iyileri halen.Full hd bile izlesem koca tvde öyle göze bakan noktası olmuyor.Önümüzdeki 10 yıldır halen kalitesinide koruyor.Dünya kadar teknoloji gelişti acaba ilk üçlemeye ne kadar fark atabilecekler.Beklentilerim o kadar yüksekki anlatamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 26 Aralık 2011; 18:00:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Benim en çok merak ettiğim.Animasyonlar ne kadar gelişecek.Abartmıyorum 2000 yılının yapımı lortr serisinin animasyon ve şavaş atmoferleri bana göre en iyileri halen.Full hd bile izlesem koca tvde öyle göze bakan noktası olmuyor.Önümüzdeki 10 yıldır halen kalitesinide koruyor.Dünya kadar teknoloji gelişti acaba ilk üçlemeye ne kadar fark atabilecekler.Beklentilerim o kadar yüksekki anlatamam.

Bu yıl benim gördüğüm Dark Of The Moon ve Deathly Hallows'tu şahsen Lotr'u ezer geçer diyemem ama daha iyi olduğunu söyleyebilirim en azından Deathly Hallows çok iyiydi serinin ilk filmine bakınca Lotr'un ilk filmine bakınca Lotr önde ama dediğin doğru mükemmeliğini koruyacaktır ... Bana kalırsa beklentin yüksek olmasın o yılda kullandıkları çok çok iyiydi yani ondan ilerisini ne kadar iyi olabilir ki? Anca 3D formatlarında ki kalite ilerler benim gözümde onun dışında Hobbit'i okumadımda öyle muhteşem Görsel Efekti olan bir film beklemiyorum genede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 26 Aralık 2011; 18:22:24 >

• Youtube'da yayınlanan reaction video'larına bayılıyorum...
    Sanırım fragmanı ilk izlediğmizde hepimiz bu ifadedeydik...

• bu da baya iyiymiş ah garibim ya,ben de duygulandım bak şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çamşeytanı -- 27 Aralık 2011; 2:34:44 >

• nekadar salakça ya bende recep ivedik çıkınca böyle bir video yapıcam
  • quote:

Benim en çok merak ettiğim.Animasyonlar ne kadar gelişecek.Abartmıyorum 2000 yılının yapımı lortr serisinin animasyon ve şavaş atmoferleri bana göre en iyileri halen.Full hd bile izlesem koca tvde öyle göze bakan noktası olmuyor.Önümüzdeki 10 yıldır halen kalitesinide koruyor.Dünya kadar teknoloji gelişti acaba ilk üçlemeye ne kadar fark atabilecekler.Beklentilerim o kadar yüksekki anlatamam.

Animasyonlar çok iyiydi de; The Two Towers'da, Miğferdibi savaşında, Legolas'ın bir kalkanı (snowboard kullanır gibi) merdivenlerden kayarak kullandığı sahnenin stüdyo ortamında yapıldığı bariz belli oluyordu. Ne zaman LOTR izlesem bu sahne her defasında gözüme batıyor!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

quote:

Animasyonlar çok iyiydi de; The Two Towers'da, Miğferdibi savaşında, Legolas'ın bir kalkanı (snowboard kullanır gibi) merdivenlerden kayarak kullandığı sahnenin stüdyo ortamında yapıldığı bariz belli oluyordu. Ne zaman LOTR izlesem bu sahne her defasında gözüme batıyor!!!

Birde Kralın Dönüşünde O koca fili indirip hortumundan kaydığı sahne hep gözüme batıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

quote:

quote:

Birde Kralın Dönüşünde O koca fili indirip hortumundan kaydığı sahne hep gözüme batıyor...

Evet o sahnelerde de birkaç göze batan yer vardı. Düşündükçe çıkıyor aslında...Neyse, burası LOTR yeri değil "The Hobbit" yeri o yüzden konuyu bulandırmayalım...

Düzeltme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 27 Aralık 2011; 13:38:55 >

• Avatar Full animasyon, ondan daha iyisi şuanda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

quote:

quote:

Ben kesin her izlememde kendimden geçtiğim için büyük iktimal dikkatimi çekmiyor.
    Aslında demek istediğim 11 yıl öncenin teknolojisi ile yapılmış ve genel anlamda çok başarılı bulmamız.Dediğin kısımlar gibi sahneler olursa hobbit filminde daha iyi olacağını umut ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 27 Aralık 2011; 14:08:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: expander_

Avatar Full animasyon, ondan daha iyisi şuanda yok

Evet orijinal Avatar(The Last Airbender) dediğiniz gibi full animasyon ve ondan daha iyi bir "Avatar" da yok

Şaka bir yana da her ne kadar filmi beğenmesem de Avatar teknik olarak başarılı bir yapımdı...

"The Hobbit" emin olun ki teknolojinin en üst seviyesi kullanılarak çekilen bir film olacaktır!
  • Bilboyu neden ekibe aliyorlar, savasmaz, ozel guc felanda yok. sirf gandalfin arkadasi diyemi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

Bilboyu neden ekibe aliyorlar, savasmaz, ozel guc felanda yok. sirf gandalfin arkadasi diyemi ?

Spoiler önemli değil diyorsan oku. Gerçi çokta büyük bir spoiler değil.

O zamanlar Gandalf ile Bilbo tanışmıyorlar. Aralarında geçen konuşmanın ardından, hatta biraz da pipo dumanını hesaba katarsak, Bilbo'nun bilmişliğini cezalandırıyor Gandalf ve kapısına bir işaret bırakıyor. Bu işarette hazine avcısı iş arıyor gibi bir anlama geliyormuş. Thorin ve yoldaşlarıda kendilerine bir nevi yol gösterecek böyle bir adamı arıyorlar ve hepsi sıra sıra Bilbo'nun evine doluşuyor. Ertesi sabah ise Bilbo istemedende olsa, maceraya katılmış olarak buluyor kendini.

• reaction videoları gerçekçi değil bariz popüler olma çabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elendil_XX

"Kamera arkası - 5"i nihayet izleyebildim....Bu nasıl bir film setidir herhalde gelmiş geçmiş en büyük prodüksiyon olma yolunda ilerliyor film...yaklaşık 200 adet tırla hemen hemen bütün bölgeyi film seti haline dönüştürmüşler, inanılmaz bir atmosfer...özellikle hobbiton müthiş olmuş, orayı görmeyi çok ama çok isterdim gerçekten, Jackson yeni zelanda'da yaşayanlara çok güzel bir hediye vermiş...film ekibinin verdiği emek inanılmaz ama söz konusu "the hobbit" filmiyse hiç şaşırtıcı değil....ortaya cidden çok müthiş bir film çıkacak...bize düşen sadece beklemek...

Bu arada 2. "location behind the scenes" videoblog 2012'nin ilk haftası gelecekmiş...bekliyoruz...[:

izlemeyenler mutlaka izlesin!...

gerçekten muazzam bir iş yapıyorlar. Çıktığı zaman abartmıyorum gidebildiğim kadar gideceğim filme. Bu kadar emek, kısaltılmış videobloglarla bile muazzam geliyor bana.

Beklentim çok çok yüksek

• Geçen haftasonu LOTR trilogy yaptım evde. (Extended'lar).

10 küsur saat sürdü. Biraz beynim sulandı ama değdi açıkçası. Özlemişim gerçekten!!
  • Yüzüklerin efendisi serisini izlemedim çok şeymi kaybediyorum
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.