Şimdi Ara

The Great Wall (2016) | Yimou Zhang | Sinemalarda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • film o kadar kötü ki sinemiadan bedava gittim ona bile acıdım
  • Film nasıl IMAX'te gitmeye değer mi yorum yazar mısınız?
  • Imdb 5,7 almış o kadar mı kötü?
  • Pazartesi gitmeyi dusunuyorum IMAX?
  • Nası bi toto korkusu ki Türk diyememişte ejderha falan koymuşlar. Alkış
  • Orta karar bir film olmuş. İzle geç türünden. Başlarda biraz sıkıldım, ama sonlara doğru film kendini biraz kurtarıyor. Canavarlar biraz daha iyi yapılabilirdi.
  • Hollywood'un artık bu tarz aptal filmler yapmayı bırakması lazım. Burdaki gibi bir adamın çıkıp o kadar ordunun,kişinin yapamadığını tek başına çocuk oyuncağıymış gibi yaptığı ve ondan daha yüksek mertebeli diğer kişilerin gerizekalı yerine konulduğu filmlerden gına geldi artık. Zamanında TRT'de yayinlanan kore dizileri bile daha iyiydi bundan.
  • Notum 7.5

1.5 saat nasıl geçti anlamadım .Görsel anlamda çok iyiydi ..İmbd puanı önemsemeyin..Çok zevk alacaksınız.
  • bu saçma film yüzünden Star Wars: Rogue One'ın IMAX desteği kesildi. gerçekten iğrenç bir filme benziyor. umarım gişesi az olur, IMAX gidecektim bu film yüzünden gidemedim.
  • yok mu giden izleyen ?
  • film hakkında gördüğüm en mantıklı yorum

The Great Wall (2016) | Yimou Zhang | Sinemalarda

aslında sinemada keyfi çıkacak bi filme benziyo ama gitmem heralde, internete düşsün izlerik
  • Film gayet akıcı ve sürekleyici , salon fulldu nerdeyse . ayrıca hikaye güzel ve detay kısımları çok iyiydi , kesinlikle iyi bir film . 10 üzerinden 7,5u kesinlikle hakediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 12 Ocak 2017; 7:28:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Film gayet akıcı ve sürekleyici , salon fulldu nerdeyse . ayrıca hikaye güzel ve detay kısımları çok iyiydi , kesinlikle iyi bir film . 10 üzerinden 7,5u kesinlikle hakediyor

görsel efeklerin çok iyi olduğu söyleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Film gayet akıcı ve sürekleyici , salon fulldu nerdeyse . ayrıca hikaye güzel ve detay kısımları çok iyiydi , kesinlikle iyi bir film . 10 üzerinden 7,5u kesinlikle hakediyor

Kesinlikle öyle mükemmel kostümler,mükemmel tasarım, konusuda gayet iyi biran bile sıkmıyor ben çok cekinerek gitmiştim ama iyiki gitmişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

quote:

quote:

Kesinlikle öyle mükemmel kostümler,mükemmel tasarım, konusuda gayet iyi biran bile sıkmıyor ben çok cekinerek gitmiştim ama iyiki gitmişim

3d mi izlediniz derinlik ve pop-out nasıldı az bilgi verelim lütfen

• quote:

quote:

1-2 sahne de 3D gerçekten hakkını vermiş .
  • film vizyondan kalkmis
  • Görsel efektleri iyi ama yaratık tasarımları -şu piyade konumundakiler- berbat. Yani yaratıkları çok tipsiz yapmışlar. Konu, senaryo filan hak getire. Hemen her şey klişe. Tamam sahnelerin estetiği filan önemli ama bazı savaş ve kapışma sahneleri çok kolpa, çok gereksiz şov içeriyor. Turna grubu çok işlevsiz, boş ve gereksiz. Söylenecek fazla bir şey yok. Çerezlik niyetine izle-unut-sil filmi. Matt Damon ve Willem Dafoe oyuncularını filmin reklam yüzü olarak kullanıp ortalama bir görsel efekt filmi çıkarmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ilk 10 dakika filme göre mükemmel, 20 dakika sonrası gerçekten boş maalesef.
  • BluRay geldi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.