Şimdi Ara

The Great Gatsby (2012) | Leonardo DiCaprio - Tobey Maguire - Carey Mulligan (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
5.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin soundtracklerini iyi seçmişler fakat o günlerin tarzı jazz'ı pek yansıtmadığını düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 Mayıs günü izledim Gerçekten çok beğendim uzun bazen sıkıcı ilerliyor ama görsel olarak müzikal bir havası vardı. O döneme ilgi duymamında bunda bir etkisi var sanırım. Kesinlikle ilerleyen zamanlarda müzikleri ve farklı anlatımı ile Kendine sağlam bir kitle edinecektir.
  • film niye 3d diye düşünerek gittim ama 3d'yi aksiyon filmlerinden çok daha iyi kullanmışlar. film güzeldi imdb puanını tam olarak hakediyor.
  • Aşırı sıkıldım izlerken. Tavsiye etmiyorum.
  • İzleyenlerin yarısı beğenmiş yarısı beğenmemiş gibi yorumlara bakınca.Fırsat bulduğumda izleyeceğim yine de.
  • izleyen arkadaşlar yorum yapabilir mi acaba?
  • Yavas ilerliyor. Ikinci yari bir bolumde uyumustum . Ben leo ya ragmen begenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat 18:15 seansına bilet almayı planlıyorum.Film kesin izlemeye değer ama zamanım kısıtlı.Sizce daha iyi bir film var mı şu an vizyonda?

Filme gittim.Hiç pişman olmadım.Filmdeki sahneler özellikler partiler harikaydı.Lakin bazı kısımların(spoiler olmasın) tam açıklanmaması kötü olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palantír -- 9 Haziran 2013; 4:06:08 >
  • BluRay çıktı
  • The Great Gatsby 2013 BluRay [10 üzerinden 8 puan]

(Muhteşem Gatsby.. Uçuşan kar taneleri.. Kayan yıldızlar.. Çılgın partiler.. Filmin kostümleri "PRADA" tarafından tasarlanmış. Bu nedenle moda severlerin de ilgisini çekecektir. Oyunculara bayıldım, müziklere bayıldım, danslara bayıldım. Leonardo Di Caprio farkıyla harika bir film izledim.
    “Hayatım böyle olmak zorunda. Sürekli olarak yukarı doğru gitmek zorunda.” Jay Gatsby)
  • flim amerikan rüyasını anlatıyormuş yani amerika rüyasının oluşmadan önce sinimi sonrasını mı ne anlatıyormuş vikipedi de okudum flim yaparken sondan başa anlatsa daha güzel olurmuş bence sonunu hiç sevmedim mantıklı bi yere bağlamadılar 8/10 alır ama
  • bu filmin tam olarak konusu ne
  • Daha bugün izledim, bazı sahnelerde çok sıkıldım ama yine de güzel sayılır.Boş zamanı olan izlesin.
  • yeni izledim film gercekten cok iyidi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8/10

Filmi büyük bir ön yargıyla izledim, beğenmem, sıkılırım falan diye düşünüyordum ama hiç öyle olmadı, sonuna kadar büyük bir merakla ve zevkle izletti. Film öncelikle görsel bir şölen arkadaşlar sanat yönetmenliği inanılmaz, göze çok hoş görünüyor özellikle arabayla şehirde dolaşırlarken. Müzikler efsane zaten, hele “a little party never killed nobody (all we got)” harikaydı. Di caprio, ah bu adam ancak bu kadar cuk oturur bir role muhteşemdi tek kelimeyle, Maguire de fena değildi. İzleyin, pişman olmazsınız.
  • İçeriğinden bi haber izledim filmi ve bayıldım 120 dk olmasına rağmen o kadar sürükleyiciydi ki zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile. Kostümler, müzikler hepsi harikaydı, senaryoda yerine oturmayan taşlar, gizemler vardı ve açıklanmadı, tek kötü yanı onlardı filmin. Di Caprio gene döktürmüş, aksanını, mimiklerini, oyunculuğunu ağzım açık izledim vallahi. Kesinlikle izlenmeli.

8/10
  • Gece canım sıkılıyordu açayım bir film izleyeyim dedim.Bakınırken Di Caprio reisi gördüm,direk daldım filme.

Bir filmin bana bu kadar dokunacağını hiç tahmin etmezdim.Lana Del Rey'in girdiği sahnelerde resmen içimde hissettim olanları.Hadi bir film yapıyorsun,seyiriciyi düşün arkadaşım.Bu kadar da olmaz dedirten bir film olmuş.

Özetlersek,tek kelime ile mükemmel olmuş.

9/10.
  • yarın sabah izleyeceğim, filmden sonra detaylı yorumu atarım.
  • Keşke izlemeseydim demezsiniz ama izlemeliyim de demeyin. Müzikler ve DiCaprio'nun oyunculuğu için izlenebilir. 6/10
  • izledim, çok güzeldi.

-görsellik, oyunculuk harikaydı tobey maguire ve leonardo dicaprio zaten bombaydı.

ama abi o son nedir ya? hayır müsait bi ortam olsa tam ağlanacak bi film yani zorlardım ağlardım abi
    -en son o havuza düşerken 'daisy' dedi ya, ben de film koptu. o daisy'de az peynir değil zaten.
    son olarak, her şeyi anladım keşke böyle olmasaydı dediğim olay, öldükten sonra tüm her şeyin gatsbynin üzerine kalması üzdü.

gatsby gibi dostum olsun, gerisi kolay ne para ne pul
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.