Şimdi Ara

The Great (2020-) | Hulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başrollerini Elle Fanning ile Nicholas Hoult’un paylaştığı ve II. Katerina’nın imparatoriçe olduğu dönemi konu alan Hulu dizisi The Great 15 Mayıs’ta başlıyor.

HBO aynı kraliçenin yaşlılık döneminin dizisini yapmıştı, tutmamıştı. Bunun trailerı belki de Elle Fanning nedeniyle hoşuma gitti. Şans vermek isterim duruma göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 5 Mart 2022; 15:42:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam da düşündüğüm gibi Elle Fanning ışıltısı ile dizi ayrı bir çekici oluyor. O saç o makyaj falan, acayip yakışmış. Bayıldım resmen

Koridorlarda anadan üryan dolaşmaktan, saray kadınlarıyla rahatça iş pişirmekten çekinmeyen ve milletin saçına sakalına dahi karışıp her türlü yeniliğe/özgür irade fikrine karşı olan Peter'dan beklediği ilgi, alaka, arzu ve sevgiyi bulamayan Catherine'in, büyük bir heyecanla saraya geldiği dönemden başlayarak, okuduğu ve etkilendiği Batı kökenli düşünce akımlarını başta saray halkı olmak üzere tüm Rusya'ya yayma çabasını komedi unsuru ağır basacak şekilde bazen kurgu bazen gerçek olaylar üzerinden çok iyi anlatmışlar. Senarist, Lanthimos'un The Favourite filminin de Oscar adaylığı olan senaristiymiş aynı zamanda. Finalin biraz aceleye geldiğini düşünsem de büyük keyif aldım izlerken, süreler ortalama 45 dakika olsa ya da 10 değil de 8 bölüm olsa kusursuza yakın bir iş olabilirmiş, bu haliyle rahat 8/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 8 Haziran 2020; 19:25:33 >

• 2. sezon onayı geldi. Böyle bitse de okeydim ama bir sezon daha Elle Fanning görmek de çok tatlı olur.

• Gillian Anderson kadroya katıldı, Catherine'in annesini oynayacak

• 2. sezon 19 Kasım.

• Ekşi'de biri "Rusya'ya uygulanan tüm o enteresan yaptırımlar sonrası 3. sezonunun çekilmeyeceğinden endişe etmeye başladım" demişti, harbiden hiç düşünmemiştim. Bakalım nasıl karar alacaklar.

• 3. sezonun ardından iptal edildi. Ben ilk sezondan sonrasına bakamamıştım, iptal kararına şaşıran da var şaşırmayan da.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.