Şimdi Ara

The Good Place (2016) | Kristen Bell | 2. sezon 21 Eylül'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
5
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Good Place (2016) | Kristen Bell | 2. sezon 21 Eylül'de

20 dakikalık bölümlerden oluşan, geçtiğimiz hafta sezon ortası finali yapan dizinin konusu kabaca şöyle:

Eleanor ölür ve öbür tarafa geçer. İyi Yer ve Kötü Yer'den oluşan öbür tarafta Eleanor İyi Yer'de olmaya hak kazanmıştır. Sonsuzluğu geçireceği İyi Yer'e geldiğinde ise aslında bir hata olduğunu ve oraya ait olmadığını fark eder. Neyse ki bunu kendisinden başka fark eden olmamıştır. Buradaki ruh eşi Michael'in da yardımıyla bunu kimsenin öğrenmemesi için İyi Yer'e layık olmaya çalışır. Önceki hayatında oldukça kötü birisi olduğundan bu yeni hayatına adapte olması hiç de kolay olmayacaktır.

Kısacası dünyada olabildiğince kötü bir kadının yanlışlıkla girdiği cennette iyilikle imtihanı diyebiliriz.

The Good Place (2016) | Kristen Bell | 2. sezon 21 Eylül'de

http://www.imdb.com/title/tt4955642/
    https://www.youtube.com/watch?v=RfBgT5djaQw
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Üzgünüm berbattı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben diziyi gayet sevdim en son 9.bölüm oynadı bir çeşit fantastik komedi.
  • imdb puanı düşük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kristen Bell hayranı olmamdan ötürü başladım ama beklediğimden çok daha iyi çıktı. Tavsiye ederim.
  • Sıfır beklentiyle başladım ama 6 bölümü bir oturuşta izledim. Olmuş bu dizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizinin sonunda resmen şok oldum.
  • Bilseydim Kristen Bell'in oynadığını, çevirilerini bile yapardım :(.

2. sezona kesin altyazısını yaparım ben bunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BasiliKalanCtrl -- 31 Ocak 2017; 20:9:36 >
  • 2. sezon başlamadan yetişeyim dedim. Şimdi bitirdim sezonu ve baya beğendim. Eğlenceli ve göndermeleriyle falan da baya güldüren bir dizi olmuş.
    Son bölümdeki twisti de hiç beklemiyordum. İzleyen kimsenin de önceden çözdüğü-çözeceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Bilseydim Kristen Bell'in oynadığını, çevirilerini bile yapardım :(.

2. sezona kesin altyazısını yaparım ben bunun.

hocam böyle bir niyetiniz varsa bu diziye beklerim o zaman :)https://www.planetdp.org/title/house-of-lies-dp19720
  • Akcura kullanıcısına yanıt
    House of Lies S302'yi çevirmiştim zaten ancak kendime güvenmediğimden paylaşamamıştım. Dilerseniz size atabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

House of Lies S302'yi çevirmiştim zaten ancak kendime güvenmediğimden paylaşamamıştım. Dilerseniz size atabilirim?

yok hocam elinize sağlık ama bende zaten altyazılar tam diye başlayamıyorum, anlamı olmuyor o yüzden.
  • üçüncü sezonu onaylandı
  • Geç keşfettim ancak hemen 1.sezonu bitirdim. Kesinlikle 20 dakikanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor, çok akıcı ve keyifli bir dizi. Kristen Bell muhteşem ancak Ted Danson döktürmüş. Jameela Jamil'in aksanına bitiyorum, tüm sezonu sadece onun konuşmasına ayırsalar oturup izlerim. Diğer yan karakterler de gayet yerindeydi, sırıtan bir karakter yoktu bana göre. Hemen bitmesinden korktuğum için 2.sezona başlayıp başlamamakta kararsızım.
  • Forumda pek tutmamış ama güzel dizi, tavsiye ederim :)
  • parks and rec'le aynı evrende diyorlar

• Yeni başladım 1 günde bitti ilk sezon baya sevdim. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyosunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezonu da bitirdim şimdi. Cidden güzel dizi. Uzun zamandır böyle samimi bir komedi dizisi izlememiştim. Öneririm herkese.

• netflix'te ilk sezon varmış listeme ekledim diğer sezonlar da eklenmeye başlayınca izlemeye başlarım
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aslında netflix dizisi ama malesef tek sezon var. Diğer sezonu internetten izlemek zorunda kaldım. Efsane olmasa da zaman geçirmelik dizi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.