Şimdi Ara

The Good Fight (2017 - ) | CBS | 5. SEZON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Good Wife'ın spin-off'u olan The Good Fight, The Good Wife'ın finalinden bir yıl sonrasını konu alacak. Dolandırıcılık olayı sonucu Diane'in vaftiz kızı bir itibar zedelenmesiyle karşı karşıya kalmıştır. İkili, ekiplerine Lucca'nın da katılmasıyla dolandırıcılık suçlarına karşı bir savaş açar

https://m.imdb.com/title/tt5853176/?ref=m_nv_sr_1&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 25 Haziran 2021; 0:5:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• opening çok güzel

• The good wife ı izlememiz gerekiyor mu peki?
  • Sexxx Dreams kullanıcısına yanıt
    valla, benim de sonradan haberim oldu spin-off olduğundan , şimdi ikilemde kaldım izlesem mi diye , puanı da iyi
    http://www.imdb.com/title/tt1442462/?ref_=nv_sr_1
  • Sexxx Dreams kullanıcısına yanıt
    İzlemenize gerek yok

• İkinci sezonu onaylandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezon finali çok güzeldi

beyler, karakterler iyi, hikaye iyi, neden izlenmiyor

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Spin-Off'ya insanlar önce ana diziyi izlemek istiyor, o da yaklaşık 7 sezon, sezon başına 20 bölüm ve 40-50 dakka. O yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Spin-Off'ya insanlar önce ana diziyi izlemek istiyor, o da yaklaşık 7 sezon, sezon başına 20 bölüm ve 40-50 dakka. O yüzden.

valla ne yalan söyleyeyim , spin-off olduğunu bilmiyordum , direk daldım diziye, spin-off'u orjinal diziden daha kaliteli , şu anda good wife'a başladım ,ama dediğiniz gibi önce ana diziyi izlemek gerekiyormuş
  • 2. sezon başladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Good Fight (2017 - ) | CBS | 5. SEZON

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• s02e03

ricin 'li mektubu içerden birinin göndermesi zorlama olmuş, ama kill all lawyers konusu güzel, daha da işlemelerini bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s02e07

adamlardaki demokrasi anlayışına bak, başkan trump hakkında dava açma konusu işliyorlar dizide ve senaryo ayağına ağzına geleni söyleyebilirlar

• üçüncü sezon onaylandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

üçüncü sezon onaylandı
    çok iyi haber

• s02e10

dizinin en güzel bölümü oldu

s02e11

whitehead polisin birşeyler yapmasını beklemiştim zaten

konu artık maia üzerinden işlemiyor, halbuki hikaye onunla başlamıştı

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu diziyi takip eden sadece sizsiniz The Good Wife'ı da takip eden bi bendim heralde Dizi ana diziye göre sizce nasıl The Good Wife efsane 5. Sezonunun ardından baya bocalamıştı finalde çok saçmalamıştı zaten.Bu kadar uzun soluklu diziler tatmin etmeyince biraz soğuyor insan bu dizininde puanları yüksek ama kararsız kaldım başlamakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Sanırım bu diziyi takip eden sadece sizsiniz The Good Wife'ı da takip eden bi bendim heralde Dizi ana diziye göre sizce nasıl The Good Wife efsane 5. Sezonunun ardından baya bocalamıştı finalde çok saçmalamıştı zaten.Bu kadar uzun soluklu diziler tatmin etmeyince biraz soğuyor insan bu dizininde puanları yüksek ama kararsız kaldım başlamakta.
    olabilir, bu forumda birçok güzel dizi var, sahipsiz , bir başına

good wife birkaç bölüm baktım , o da güzele benziyor ama good fight'ta boş karakter yok , her biri ayrı ayrı renk katıyor diziye, bence spinoff'u daha güzel , maia karakteri üzerinde çok duruluyor ilk sezon , ama 2. sezon her karaktere ayrı ayrı zaman ayırıyor, birkaç bölüm izleyin karar verin

• güzel bir final oldu

suits gibi gaza getiren, anlamsız çıkış sahneleri yerine, mantıklı ve gündemi takip eden sahnelerle, bu dizi bariz en iyi avukatlık dizisi

• 3. sezon düştü

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.