Şimdi Ara

the godfather (oyun) ile ilgili bir problem.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sorun şu, oyunu yükledim ancak oyun açılırken siyah fontta ea yazısı beliriyor sonra kapanıyor . oyun orjinal değil ve işletim sistemi olarak xp kullanmaktayım oyun gereksinimlerine baktığımda display memory min 0 olduğunu görmekteyim ancak ekran kartım 9550 (128 mb) ve 1 yıl önce bu oyunu aynı bilgisayarda bitirmiştim şu anda buna benzer bir problemi de gta vice city de yaşıyorum aynı şekilde onu da önceden sorunsuz oynamıştım bilgisayarımda bir çözüm yönetminiz varsa bu sorun ile ilgili yazarsanız sevinirim.
    not:ekran kartının sürücüsünü güncelledim ve oyunu crackledim ama problem devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi editmyprofile -- 29 Ağustos 2008; 20:00:06 >

• çözümjünü bilmiyorum ama o oyun çok manyak bi şey ben 3 kere bitirmiştim ahh ahh ne günlerdi onlar baya oldu bi daha mı oynasam acaba
  • oyunun kurulumunda sorun çıkmıştır görüntüler vs. ya da herhangi bir proglamla çakışabilir.
    Ayrıca oyuna girmeden önce grafik ayarlarını yapabiliyorsanız görüntü özelliklerini düşürün.
    ATI Radeon 9550 iyi bir ekran kartı değil.
  • başka bir yerde çözüm için oyunun içindeki movies klasörünün adının başına alt tire koyun denmiş ama bende işe yaramadı.görüntü özellikleri normal bir seviyede. yok mu başka çözüm?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.