Şimdi Ara

The Godfather 2 Türkçe Yama Çıktı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
7
Favori
17.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yoksa 2.oyunla birlikte 1.oyunun Türkçe yamasıdamı gelecek gerçekten bu işin hakkını veriyorsunuz.
  • rewold ve tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Çevirileri her zaman kaliteli olmuştur. Peki bu oyunları nereden satın alabiliriz? Bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • rewold R kullanıcısına yanıt
    Hocam yamada son durum nedir ?
    Dostum şu Doom dan artık güzel haberler gelecek mi ne zaman çıkacak yaması?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 30 Kasım 2019; 19:13:27 >
  • var mı bir gelişme?
  • Neden istediğim oyunların yamaları yalan oluyo nasıl bi şanssızlıktır bu :) Bari olanı yayınlasalardı
  • Çevirilerde böyle aksaklıklar olur sıkmayın canınızı. O kadar çok çeviri iptal oldu ki forumda insanlar artık her aksaklıkta böyle olacağını düşünüyorlar onlara da hak vermek gerekir ama bunu söyleyiş tarzı önemli elbette. Oyun zaten eski bir oyun, hype'ı yok. İçinize sine sine düzgün bir şekilde bitireceğinizden eminim. Bekleyenler listesinde ben de varım. Videosunu Türkçe bir şekilde çekerek ve zevkine vararak oynamak için bekliyorum. Kolaylıklar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Durdurmuşlar yamaya çevirmen arıyolar bide biz demedik diyorsunuz zaten çevirmenler kaçtı dendiği anda yamnın sonu belli oluyor bitti demene gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imparator632 -- 17 Ocak 2020; 18:19:41 >
  • Mevcut kısmını yayınlayamazmısınız yani %60 da iş görür elinize sağlık
    Umarım :)
  • son durum nedir hocam
  • bir zamanlar origin'de vardı telif hakkı mı bitmiş ne satıştan kaldırılmıştı.
  • Zamanında oynarken güzeldi şimdilerde nedense sarmadı

Yama için Teşekkürler orası ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rewold

Bu mesaj silindi.
    Dostum durum nedir acaba? Hala tek misin? Yama yüzdelik olarak ilerledi mi? Azda olsa bilgi verme şansın var mı durumla ilgili olarak?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.