Şimdi Ara

THE GAME AWARDS 2020 (Yılın Oyunu Aday Listesi ) 10/12/2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha çok erken olsada bu sene olası yılın oyunu ödülü adayları için bir liste oluşturmak istedim; dileyen oyun önerisinde bulunabilir amaç sadece tahminde bulunmak iyi oyunlar.

10 Aralık 2020 The Game Awards

Not: Sıralama çıkış tarihine göre yapılmıştır.

THE GAME AWARDS  2020 (Yılın Oyunu Aday Listesi ) 10/12/2020

1- Final Fantasy VII Remake

2- DOOM Eternal

3- Half-Life: Alyx

4- The Last Of Us Part 2

5- Ghost of Tsushima

6- Cyberpunk 2077 (OYUN ERTELENDİ)

7- Assassin's Creed Valhalla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 6 Kasım 2020; 16:27:20 >

• TLOU 2

FF7

Cyberpunk

Ori

HL Alyx

Çıkarsa Elden Ring çıkmazsa Doom, AC, Tsushima üçlüsünden biri

Kazananı bilemem ama gönlüm Elden Ring den yana olur.
  • 1- Cyberpunk 2077

Diğer yancılar, Last of Us 2, Final Fantasy 7, Half Life Alyx ve bir tane Indie yapım kesin bence. Altıncı yancı olarak Ghost of Tsushima ve AC Valhalla'dan hangisi girer emin değilim.

Tabii Elden Ring bu sene çıkarsa, çarşı karışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

1- Cyberpunk 2077

Diğer yancılar, Last of Us 2, Final Fantasy 7, Half Life Alyx ve bir tane Indie yapım kesin bence. Altıncı yancı olarak Ghost of Tsushima ve AC Valhalla'dan hangisi girer emin değilim.

Tabii Elden Ring bu sene çıkarsa, çarşı karışır.
    Half-Life: Alyx unutmuşum VR oyunu olsada Halif Life herzaman listededir
  • tlou daha önce hiç oynamadım part 2 hakkında fikir sahibi de değilim o yüzden cyberpunk benim için favori zaten bu ikili arasında gider gelir
  • Cyberpunk 2077 de gold oldu yani 2020 adayı olması kesinleşti; bakalım Last of Us Part 2 mi Cyberpunk 2077 mi yada süprizmi olacak bekleyip göreceğiz

• Cyberpunk 2077 kesin alacak zaten.

Ama asıl sürpriz Half Life Alyx oldu bu sene. VR çok güzel kullanılmış.
    DOOM Ethernal yine mükemmel. PS5 oyunu gibi resmen.
    FF7 Remake her ne kadar güzel olsa da Remake oyunun Goty olması zor biraz.

Indie olarak tabii ki Hades.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk 2077 alır gibi bu sene.oyun hatalı çıkmaz ise.

4 ay önce sorulsaydı The Last Of Us Part 2 olur diyordum oyun çıkmadan.o hikayeyle yazık ettiler.

fakat cyberpunk sorunlu çıkarsa last of us 2 bu durumda bile alabilir ödülü.çünkü grafik atmosfer oynanış yine harika.o hikayeyle bile yoklukta verirler ödülü

umarım Cyberpunk kusursuz çıkar ve alır ödülü.emeklerinin karşılığı için.

Last of us 2 o hikayeyle goty olursa oyun sektörü bitmiştir.

Naughty Dog,Rockstar gibi firmalar olmazsa durum çok kötü demek

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

Cyberpunk 2077 alır gibi bu sene.oyun hatalı çıkmaz ise.

4 ay önce sorulsaydı The Last Of Us Part 2 olur diyordum oyun çıkmadan.o hikayeyle yazık ettiler.

fakat cyberpunk sorunlu çıkarsa last of us 2 bu durumda bile alabilir ödülü.çünkü grafik atmosfer oynanış yine harika.o hikayeyle bile yoklukta verirler ödülü

umarım Cyberpunk kusursuz çıkar ve alır ödülü.emeklerinin karşılığı için.

Last of us 2 o hikayeyle goty olursa oyun sektörü bitmiştir.

Naughty Dog,Rockstar gibi firmalar olmazsa durum çok kötü demek

Tarihte hangi oyun 45-50 kullanıcı puanı ile Goty alabildi ki? Onu pas geçseler, satışa göre verseler bu sefer de Fifa 15m satıyor.

GOT’a baktım, ne de olsa 90+ kullanıcı puanı var diye. Yok işte onda sa hep “Part 2’ye inat 10 verdim” diyorlar.

Açık ara Cyberpunk alacak. Yoksa bütün itibarlarını

kaybederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt

fazla bilmem game awards oluşumunu.fakat bazı yıllarda torpil döndüğünü kendi izlenimlerimle gördüm.örnek vermem gerekirse Uncharted 4 ün alamaması.Overwatch gibi sadece online oyunun alması gibi.

aynı şekilde RDR 2 ye goty vermiyoruz.fakat diğer ödülleri verelim bari gibi bir dengeleme yaptıklarını sezdim.

hakeden God of War dı zaten.aldı ödülü sonuçta.bunlar benim görüşüm.yoksa burada 50 tane gow,50 tane rdr2 almalı gibi.veya uncharted 4 değil overwatch haketmişti zaten diyen çıkar.

tartışma açmak için demedim bunu.

kısaca hocam game awards bence itibarlı bir oluşum değil.Uncharted 4 yüzlerce ödül kazandı.yada Last of us 1.

fakat goty olamayan var.o kadar önemli değil benim için.game awards ı da o kadar ciddiye almıyorum.

o yüzden önemli bir hata olmazsa Cyberpunk 2077 alır.Last of us 2 o hikaye yüzünden kaybeder.

fakat game awards a güven olmaz.herşey olabilir.

mobil bir online oyuna bile verebilirler bence.herşey beklenir onu demek istedim.yoksa Cyberpunk a vermemek ne bileyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 6 Ekim 2020; 14:26:34 >

• Birtarafta tek bir konsola çıkmış oyun , diğer tarafta pc dahil bütün konsollara (ps4 ps5 xbox series s one vs...) çıkacak oyun; satış rakamları tabiki önemli ama kullanıcı puanları dahada önemli last of us part 2 için oynamadan 0 veren çok oldu herkezin bildiği konu nedeniyle oralara hiç girmiyorum ; cyberpunk 2077 oynamadım ama alma ihtimali daha yüksek tlou 2 ye göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 6 Ekim 2020; 19:47:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cyberpunk 2077 yi bu yılki listeden çıkartabiliriz sanırım seneye God Of War Ragnarok ile çarpışacaklar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.