Şimdi Ara

The Fountain (2006) | Darren Aronofsky (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Muhteşem bir filmdir, Aronofsky'nin en sevdiğim 2. filmidir.
  • Aronofsky'nin sinema dilini ağlattığı filmdir, insanda müthiş hisler uyandırır.
  • Birazdan tekrar izleyeceğim hortlatıyım :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İMDB'deki puan'ından fazlasını hakeden bir yapım bu flime düşük puan verenler ya flimi anlamamıştır yada çocuktur başka bi izahı yok.

O müzikler nedir öyle ya flimin verdiği his ve duygu Clint Mansell'ın müthiş müzikleriyle tamamlanmış , bi flim'e soundtrack'lar ancak bu kadar yakışabilir.Hans Zimmer favorimdi flim müziklerinde ikinci favorim olan Howard Shore'un yerini aldı Clint Mansell.

Her canlı ölümü tadıcaktır cümlesi bu flim için sanırım en uygun cümle olur.Bu flimin bu kadar ilgi çekmesindeki en büyük etken sanırım insanların en çok korktuğu şey olan ölüm'e değinmiş olması, flim o kadar güzel bi tema ile yapılmışki izleyen etkisinde kalıyor bi şekilde.Flimde dini detaylarda var umarım izleyenlerden yakalayanlar olmuştur eğer yakalayamadıysanız flimi %100 anlamış olamazsınız.

Beni uzun zamandır bu kadar etkileyen bi flim olmamıştı.Amazondan BLURAY siparişi geçtim bile :)

en hoşuma giden müzikte şu oldu flimde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 18 Ekim 2014; 16:46:46 >

• çok kral film. 2 sene arayla 3 kere izledim her izlediğimde çok fena ağladım ve duygulandım. Bu gece yine izledim ve sonuç aşk acısı çekerken daha bir kötü oldu.
  • Hayatımda izlediğim en gerzek film. Ne oluyor anlaşılmıyor bile.
  • Film bittikten sonra hemen üzerine tekrar izlediğim, yine de tam doyamadığım bir film oldu. Bunca zaman neden izlemedim diye hayıflandım. Ölüm ve ölümsüzlük üzerine müthiş bir film. Aronofsky harika bir adam.

Bu arada, acı ama muhtemelen gerzek olan film değil ne yazık ki...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.