Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Forest Resmi Yaması Çıktı | Çeviri İptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
1
Favori
6.017
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> The Forest Resmi Yaması Çıktı | Çeviri İptal
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    44 Mesaj

Herkese merhabalar
    Öncelikle yamanın Türkçe karakter desteği yok. Ama o kadar yazı gördüğünüz de olmuyor işin aslı. O yüzden sıkıntı olmayacağını düşündüm.
    Oyunda her ay en az 1 güncelleme geliyor. Bu da demektir ki, oyun her güncellemede ingilizceye dönücek ve ya sıkıntı çıkarıcak.
    Oyunum hep güncel olsun diyenler bu sayfayı kontrol edebilir arada sırada. Buradan yeni sürümü paylaşıcağım.
    Ve ya otomatik güncellemeleri kapatıp. Güncellemeden 1 ve ya en geç 2 gün sonra oyunu güncelleyip Türkçe yamalı oynayabilirsiniz.
    Oyununuzu bu yama ile %99 Türkçe yapabilirsiniz. Eğer bir yerde hata filan görürseniz iletin ki o hata ile yama yayılmasın.

Duyurular:

v0.64 Güncellemesi - The Forest

*45 adet The Forest oyunu için başarım eklendi. Tek oyunculu oyunda hepsi açılabilir fakat çok oyunculu oyunda bir kısmı açılabilmektedir.

*Geçmiş yamalarla oyuna eklenen 6 kaset bu güncellemeyle izlenebilir oldu. Bu kasetlerle adaya düşmeden önce neler yaşandığı hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmektesiniz.

*Vinç yapısına bir ip eklendi. Bu ipi kullanarak platforumu artık aşağı yukarı oynatabiliyorsunuz. Yeni eklenen pala da diğer silahlar gibi artık geliştirilebilir, ayrıca küçük çalılıklara karşı daha güçlü olması dengelendi, ve üstelik ağaç da kesebiliyor, ne yazık ki bu iş için en iyi alet bu değil.

*v0.63 düzeltmelerinden sonra bir kaç tane hata tespit edildi. Bu hataların arasında kütük kızağıyla ilgili rakamsal hatalar, mızrakların yok olması ve; susuzluk ve açlık yazısının ekranda bozulması var.

*Almanca, İspanyolca, Portegizce, Rusça, Korece, Çince ve Japonca yerelleştirmeleri geliştirildi. Çekçe, İtalyanca, Lehçe, Fince, İsveççe ve Türkçe dil desteği de eklendi.

Bunlarla beraber birkaç yeni ses eklendi, düşmanlarım açılıp kapatılmaması, agaçların yeniden büyümesi ve yapıların hasar alması gibi ayarların çalışmama sorunu düzeltildi, ve bir ton daha küçük ve büyük hatalar düzeltildi.

Evet, Türkçe dil desteğinin geldiğinden bahsediliyor. Kendim de kontrol ettim, zaten az buçuk çevrilecek yer var arkadaşlar da benimkinin aynısını çevirmiş bir eksi bir artı yok. Yapımcıya o kadar mail attım fakat heralde çok önceden bu işler hallolmuş. 1 saat önce geldi güncelleme. Bir saat sonra da bu duyuruyu yapıyorum. Sağlıcakla kalın, artık diğer yamalara yöneleceğim. Bu konu silinebilirse silinsin, Çeviri İptal. Konu kalabalığı yapmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meka33 -- 21 Temmuz 2017; 2:7:58 >

|
    |

• Binbaşı
    1582 Mesaj
    Yama için teşekkürler.

Oyunu önceleri denemiştim. Oyun alfa sürümden çıktı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Yama için teşekkürler.

Oyunu önceleri denemiştim. Oyun alfa sürümden çıktı mı?

Oyun hala alfa sürümünde maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1534 Mesaj
    Eğer çeviriniz kaliteli, batan savma değil ise Yapımcıyla iletişime geçip çeviriyi resmileştirseniz çok tatlı olur. Alfa oyunlarda umut biraz daha fazla oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 12 Temmuz 2017; 1:47:0 >
    |
    |

Arkadaşlar, yamaya Türkçe karakter desteği sağlandı ama henüz tam olarak metinlerdeki prüzler giderilmedi. Temmuz 22-23 yani The Forest ekibi yeni versiyonu çıkardıktan 2 ve ya 3 gün sonra yama paylaşıma açılacak.

Resmileştirme için gerekli yerlere mail atıldı, ama henüz bir tık bile yok. Geri dönüş yapılacağını da zannetmemekteyim.

Yeni güncellemede Steam Başarımları ile ilgili bir şeyler gelecek gibi. Bugün daha yeni eklendi Steam Başarımları da.

Yama çıktığında abuk subuk bir kaç çeviri olursa tatlı dille söylerseniz sevinirim. Bunun dışında zaten çeviriler %100, yeni güncellemede ne geleceğini beklemekteyim.

İyi günler...
    |
    |
    1 Mesaj
    yama nerede arkadaşlar
    |
    |
1
Reklamlar
seo paketleri
SEO
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.